Dodaj do ulubionych

Coco Chanel

17.08.11, 11:12
web.de/magazine/lifestyle/mode/13449950-coco-chanel-soll-fuer-die-nazis-spioniert-haben.html
Obserwuj wątek
    • fan.club Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 12:42
      www.youtube.com/watch?v=g-pp9TF40YA
      • pierwszy-donosiciel Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 16:09
        A tu Januszek bije Hitlerowców...
        I wyzwala Niemcy spod Panowania Adenauera i jego rewizjonistycznych ministrów...

        (Globke i inne s...syny)

        Ot co...
        (Trybuna Ludu przerzuciła go na tyły wroga.)
        • pierwszy-donosiciel Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 16:35
          Mossad produkuje doskonałe kosmetyka do włosów, zarówno dla panów, jak i dla pań...

          Bardzo polecam...

          Ot co...
        • lepian4 Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 19:17
          Bardzo dobre, moj synek bedzie od dzis ogladal to na dobranoc. Niech sie kurwa uczxy, jak nalezy tepic brunatne gnidy. Mam nadziej, ze jest to tez bez ograniczen wiekowych. Troche sie boje, ze te supernowoczesne uzbrojenie wzbudzic moze u niego przekonanie, ze nazis, nie tylko sa, ale nawet sa lepiej uzbrojeni od bundeswehry i Antify
        • pierwszy-donosiciel Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 08:00
          pierwszy-donosiciel napisała:

          > A tu Januszek bije Hitlerow
          > ców...

          > I wyzwala Niemcy spod Panowania Adenauera i jego rewizjonistycznych ministrów..
          > .
          >
          > (Globke i inne s...syny)
          >
          > Ot co...
          > (Trybuna Ludu przerzuciła go na tyły wroga.)
          ------------------------------------------------------------------------------------>

          Gdyby nie Konrad Adenauer i jego ministry z hitlerowską przeszłością, mielibyśmy w Niemczech Rewizjonistycznych o wiele więcej dobrowolnych pracowników, pomagającym niemieckiej gospodarcze w swej ekspansji opanowania światowych rynków zbytu....

          Ot co...

          PS

          A tak wielu porządnych Polaków ma uzasadnione obiekcje, czy warto w tym niemoralnym procederze palce maczać....
          • gadupa Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 12:21
            Wszystko stalo sie za przyzwoleniem i pod matczynymi strzydlami okupatorow amerykanskich, angielskich i francuskich.
            Notabene wielkich przyjaciol naszej Polski. Nawet ty jako wielki polski komuszy partyota popisujesz sie chetnie jezykami wrogow ojczyzny.

            • lepian4 Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 12:44
              Jakiej naszej Polski? Przeciez ty nie jestes Polka! Ciagle to podkreslasz, a tutaj taka wpadka! Dupy dupo dalas!
              • gadupa Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 13:58
                Wiemy wiemy lepianka ze ty jestes Polka.
                Polak nie moze byc tak glupi. buahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
                • lepian4 Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 16:10
                  Dupa, wyjebali cie z Izraela?
    • pierwszy-donosiciel Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowanych, 19.08.11, 10:37
      że mam jeszcze kupę czasu...

      Ot co...
      • lepian4 Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:00
        Tez chcesz miec jeszcze kupe dzieci?
        • pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:05
          lepian4 napisał:

          > Tez chcesz miec jeszcze kupe dzieci?
          ----------------------------
          • lepian4 Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:35
            Du bist Deutschland! Q.M.!
            • pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:46
              lepian4 napisał:

              > Du bist Deutschland! Q.M.!
              ------------------------------------------------------
              • lepian4 Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:55
                Kiepska wersje poznales!
                • pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 18:50
                  lepian4 napisał:

                  > Kiepska wersje poznales!
                  ------------------------------------------
                  • pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 19:08
                    I jeszcze jedno!

                    Spróbuj powiedzieć, że Ci się nie podoba!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka