lunatix 17.08.11, 11:12 web.de/magazine/lifestyle/mode/13449950-coco-chanel-soll-fuer-die-nazis-spioniert-haben.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pierwszy-donosiciel Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 16:09 A tu Januszek bije Hitlerowców... I wyzwala Niemcy spod Panowania Adenauera i jego rewizjonistycznych ministrów... (Globke i inne s...syny) Ot co... (Trybuna Ludu przerzuciła go na tyły wroga.) Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 16:35 Mossad produkuje doskonałe kosmetyka do włosów, zarówno dla panów, jak i dla pań... Bardzo polecam... Ot co... Odpowiedz Link
lepian4 Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 17.08.11, 19:17 Bardzo dobre, moj synek bedzie od dzis ogladal to na dobranoc. Niech sie kurwa uczxy, jak nalezy tepic brunatne gnidy. Mam nadziej, ze jest to tez bez ograniczen wiekowych. Troche sie boje, ze te supernowoczesne uzbrojenie wzbudzic moze u niego przekonanie, ze nazis, nie tylko sa, ale nawet sa lepiej uzbrojeni od bundeswehry i Antify Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 08:00 pierwszy-donosiciel napisała: > A tu Januszek bije Hitlerow > ców... > I wyzwala Niemcy spod Panowania Adenauera i jego rewizjonistycznych ministrów.. > . > > (Globke i inne s...syny) > > Ot co... > (Trybuna Ludu przerzuciła go na tyły wroga.) ------------------------------------------------------------------------------------> Gdyby nie Konrad Adenauer i jego ministry z hitlerowską przeszłością, mielibyśmy w Niemczech Rewizjonistycznych o wiele więcej dobrowolnych pracowników, pomagającym niemieckiej gospodarcze w swej ekspansji opanowania światowych rynków zbytu.... Ot co... PS A tak wielu porządnych Polaków ma uzasadnione obiekcje, czy warto w tym niemoralnym procederze palce maczać.... Odpowiedz Link
gadupa Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 12:21 Wszystko stalo sie za przyzwoleniem i pod matczynymi strzydlami okupatorow amerykanskich, angielskich i francuskich. Notabene wielkich przyjaciol naszej Polski. Nawet ty jako wielki polski komuszy partyota popisujesz sie chetnie jezykami wrogow ojczyzny. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 12:44 Jakiej naszej Polski? Przeciez ty nie jestes Polka! Ciagle to podkreslasz, a tutaj taka wpadka! Dupy dupo dalas! Odpowiedz Link
gadupa Re: Coco Chanel, ciąg dalszy 18.08.11, 13:58 Wiemy wiemy lepianka ze ty jestes Polka. Polak nie moze byc tak glupi. buahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowanych, 19.08.11, 10:37 że mam jeszcze kupę czasu... Ot co... Odpowiedz Link
lepian4 Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:00 Tez chcesz miec jeszcze kupe dzieci? Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:05 lepian4 napisał: > Tez chcesz miec jeszcze kupe dzieci? ---------------------------- Odpowiedz Link
lepian4 Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:35 Du bist Deutschland! Q.M.! Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:46 lepian4 napisał: > Du bist Deutschland! Q.M.! ------------------------------------------------------ Odpowiedz Link
lepian4 Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 11:55 Kiepska wersje poznales! Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 18:50 lepian4 napisał: > Kiepska wersje poznales! ------------------------------------------ Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Zawiadamiam wszystkich uczciwie zainteresowan 19.08.11, 19:08 I jeszcze jedno! Spróbuj powiedzieć, że Ci się nie podoba! Odpowiedz Link