30.05.08, 20:39
na fali przemocy nad dziecmi w Polsce chca zaostrzyc prawo, i nawet
klaps ma byc zabroniony. Wydaje mi sie, ze to lekka przesada.
Premier nawet publicznie przyznal sie, ze wstydzi sie tego, ze
dawal synowi klapsy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka