Gość: majonez IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 08.02.04, 15:40 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koro Re: Ale sypie :( IP: *.crowley.pl 09.02.04, 14:12 ostro? bo lada dzień będę się wybierał i nie wiem jak się ubrac i czy brać rakiety śnieżne. a tak juz na marginesie, drogi majonezie, skąd masz takie ładne miano? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majonez Re: Ale sypie :( IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 09.02.04, 17:06 No jakto skąd ze słoika :) Kurcze pewnie znowu nasypie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Ale sypie :( IP: 217.97.203.* 09.02.04, 15:17 Ma prawo :) w koncu to zima i zastanawiam sie czemu ostatnie dni byly takie cieple:) Odpowiedz Link Zgłoś