Dodaj do ulubionych

Ale sypie :(

IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 08.02.04, 15:40
Obserwuj wątek
    • Gość: koro Re: Ale sypie :( IP: *.crowley.pl 09.02.04, 14:12
      ostro? bo lada dzień będę się wybierał i nie wiem jak się ubrac i czy brać
      rakiety śnieżne.
      a tak juz na marginesie, drogi majonezie, skąd masz takie ładne miano?
      • Gość: majonez Re: Ale sypie :( IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 09.02.04, 17:06
        No jakto skąd ze słoika :)

        Kurcze pewnie znowu nasypie
        • Gość: rodia Re: Ale sypie :( IP: *.tkb.net.pl 09.02.04, 18:23
          Oby!
    • Gość: . Re: Ale sypie :( IP: 217.97.203.* 09.02.04, 15:17
      Ma prawo :)
      w koncu to zima i zastanawiam sie czemu ostatnie dni byly takie cieple:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka