30.04.02, 16:01
bede sie z Toba zegnac zyczac milego weekendu bez wzgledu na pogode i miejsce
pobytu!
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Ralston 30.04.02, 16:02
      Dzięki za miła pogawędkę. Ja też już muszę się wyłączyć. Zauważyłaś, że licznik
      wskazuje już prawie 9 tysiączków?
      • anka1 Re: Ralston 30.04.02, 16:05
        i jak zwykle to nasza zasluga:)))))))))))))))))))))))))))))
        papa!!!
        • ralston Re: Ralston 30.04.02, 16:06
          Do zobaczenia. Właśnie stuknęło 9000.
          Pozdrawiam,
          R.
          • sluggard Re: Ralston 30.04.02, 16:08
            ralston napisał(a):

            > Do zobaczenia. Właśnie stuknęło 9000.
            > Pozdrawiam,
            > R.

            Kurcze, to ja chciałem wpisać 9000ny post;)
            pozdrowienia
            • anka1 Re: Ralston 30.04.02, 16:09
              a tu wyglada ze od okraglych liczb jest Ralston:)
              pozdrawiam i pa!
            • ralston Re: Ralston 30.04.02, 16:09
              Zdaje się, że zrobiła to Anka1. Bądź bardziej czujny przy 10 tysiącach!
              Pozdrawiam serdecznie.
              • sluggard Re: Ralston 30.04.02, 16:11
                Hehehe
                Postaram się, ale wtedy będzie pewnie więcej chętnych i ostre polowanie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka