Gość: Akir IP: 212.160.130.* 16.05.02, 08:08 Spieszę wam donieść że wasz Akir ma od dziś o jeden rok mniej do emerytury Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: habitus Re: Starość nie radość IP: *.zigzag.pl 16.05.02, 08:21 Serdeczne życzenia z okazji urodzin. Zdrowia, niezwykłych marzeń i odwagi do ich spełnienia, odpowiedniej do zapotrzebowania porcji uczuć i wszystkiego najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 08:22 czuję się niezwykle wzruszony Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Starość nie radość 16.05.02, 08:57 Akir zycze zebys do tej emerytury dozyl w zdrowiu, pomyslnosci a jak juz ja bedziesz mial to zeby godziwa byla!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 09:02 Dzięki bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Starość nie radość 16.05.02, 09:46 No to żeby Twój fundusz emerytalny pomnażał Twoje składki tak szybko, jak tylko sobie potrafisz to wyobrazić. I bujnej wyobraźni! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmc Re: Starość nie radość IP: *.interserw.com 16.05.02, 09:59 A ja życzę wcześniejszej emeryturki. Będzie wtedy więcej czasu na nowe podróże. Pozdrawiam Hmc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 10:41 Proponuję konkursik jeśli zgadniecie ile mam lat ujawnię wam swoje oblicze. Dla podpowiedzi podam że jeśli dodam do siebie wszystkie cyfry mojego wieku, otrzymam to samo co jeśli połączę cyfrę "3" z jej lustrzanym odbiciem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmc Re: Starość nie radość IP: *.interserw.com 16.05.02, 10:43 strzelam - 33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 10:53 cóż blisko ale jeszcze nie dokładnie , w liczbie moich lat są dwie różne cyfry ale obie one są liczbami pierwszymi Odpowiedz Link Zgłoś
sluggard Re: Starość nie radość 16.05.02, 11:03 Masz 35? A przy okazji życzę Ci, aby wszystko czego życzyli Ci dziś inni, spełniło się po 1000kroć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 11:11 Masz rację mam 35, czyli 1/4 życia już za mną (biorąc pod uwagę rozwój medycyny) Spełniam więc obietnicę Bialystok.1.prv.pl/moje2.swf (przeglądarka powinna obsługiwać flash) Odpowiedz Link Zgłoś
sluggard Re: Starość nie radość 16.05.02, 11:18 Gość portalu: Akir napisał(a): > Masz rację mam 35, czyli 1/4 życia już za mną (biorąc pod uwagę rozwój medycyny > ) Jeśli jesteś praworęczny, dodaj sobie jeszcze rok życia (tak wynika z bardzo poważnych badań). > Spełniam więc obietnicę <a href="Bialystok.1.prv.pl/moje2.swf"target="_b > lank">Bialystok.1.prv.pl/moje2.swf</a> Rozumiem, że nie jesteś wegetarianinem;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: redakcja Re: Starość nie radość IP: *.bial.gazeta.pl 16.05.02, 11:15 Przyłączamy się do życzeń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chatka Re: Starość nie radość IP: *.BIAWAR.COM.PL 16.05.02, 15:30 Wiec jestes Byk, ale dzieci jak byk beda Bliznieta!!:) Podrozy dalekich i dzieci zdrowych zycze! Odpowiedz Link Zgłoś
poziomk Re: Starość nie radość 16.05.02, 23:10 No to najlepszego. Jutro jest niby małe spotkanko, będzie okazja coś tam zorganizować. Szykuj się :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 17.05.02, 08:25 Spotkanko? dzisiaj? miało być 24-tego?!!? Odpowiedz Link Zgłoś
poziomk Re: Starość nie radość 18.05.02, 22:01 Coś mi sie pomyliło. Oczywiście chodziło impreze za tydzień :)) Urodziny obchodzi się tydzień przed i tydzień po... także...... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oka Re: Starość nie radość IP: *.17.79.204.lifespan.org 16.05.02, 23:49 Dzisiaj urodziny obchodzi rowniez Lenny Kravitz. Akir! Wszystkiego najlepszego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acro Re: Starość nie radość IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.02, 00:02 Taaa. Też sie już nie mogę doczekać emerytury... Odpowiedz Link Zgłoś