Dodaj do ulubionych

Starość nie radość

IP: 212.160.130.* 16.05.02, 08:08
Spieszę wam donieść że wasz Akir ma od dziś o jeden rok mniej do emerytury
Obserwuj wątek
    • Gość: habitus Re: Starość nie radość IP: *.zigzag.pl 16.05.02, 08:21
      Serdeczne życzenia z okazji urodzin. Zdrowia, niezwykłych marzeń i odwagi do
      ich spełnienia, odpowiedniej do zapotrzebowania porcji uczuć i wszystkiego
      najlepszego!
      • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 08:22
        czuję się niezwykle wzruszony
        • anka1 Re: Starość nie radość 16.05.02, 08:57
          Akir zycze zebys do tej emerytury dozyl w zdrowiu, pomyslnosci a jak juz ja
          bedziesz mial to zeby godziwa byla!!!
          • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 09:02
            Dzięki bardzo
            • ralston Re: Starość nie radość 16.05.02, 09:46
              No to żeby Twój fundusz emerytalny pomnażał Twoje składki tak szybko, jak tylko
              sobie potrafisz to wyobrazić. I bujnej wyobraźni!
              Pozdrawiam
              • Gość: hmc Re: Starość nie radość IP: *.interserw.com 16.05.02, 09:59
                A ja życzę wcześniejszej emeryturki. Będzie wtedy więcej czasu na nowe podróże.
                Pozdrawiam Hmc
              • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 10:15
                OJ Tak Tak
    • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 10:41
      Proponuję konkursik jeśli zgadniecie ile mam lat ujawnię wam swoje oblicze.
      Dla podpowiedzi podam że jeśli dodam do siebie wszystkie cyfry mojego wieku,
      otrzymam to samo co jeśli połączę cyfrę "3" z jej lustrzanym odbiciem ;-)
      • Gość: hmc Re: Starość nie radość IP: *.interserw.com 16.05.02, 10:43
        strzelam - 33
        • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 10:53
          cóż blisko ale jeszcze nie dokładnie , w liczbie moich lat są dwie różne cyfry
          ale obie one są liczbami pierwszymi
      • sluggard Re: Starość nie radość 16.05.02, 11:03
        Masz 35?
        A przy okazji życzę Ci, aby wszystko czego życzyli Ci dziś inni, spełniło się
        po 1000kroć!!!
        • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 16.05.02, 11:11
          Masz rację mam 35, czyli 1/4 życia już za mną (biorąc pod uwagę rozwój medycyny)
          Spełniam więc obietnicę Bialystok.1.prv.pl/moje2.swf
          (przeglądarka powinna obsługiwać flash)
          • sluggard Re: Starość nie radość 16.05.02, 11:18
            Gość portalu: Akir napisał(a):

            > Masz rację mam 35, czyli 1/4 życia już za mną (biorąc pod uwagę rozwój medycyny
            > )

            Jeśli jesteś praworęczny, dodaj sobie jeszcze rok życia (tak wynika z bardzo
            poważnych badań).

            > Spełniam więc obietnicę <a href="Bialystok.1.prv.pl/moje2.swf"target="_b
            > lank">Bialystok.1.prv.pl/moje2.swf</a>

            Rozumiem, że nie jesteś wegetarianinem;)

        • Gość: redakcja Re: Starość nie radość IP: *.bial.gazeta.pl 16.05.02, 11:15
          Przyłączamy się do życzeń
          • Gość: chatka Re: Starość nie radość IP: *.BIAWAR.COM.PL 16.05.02, 15:30
            Wiec jestes Byk, ale dzieci jak byk beda Bliznieta!!:)
            Podrozy dalekich i dzieci zdrowych zycze!

    • poziomk Re: Starość nie radość 16.05.02, 23:10
      No to najlepszego.
      Jutro jest niby małe spotkanko, będzie okazja coś tam zorganizować. Szykuj
      się :))
      • Gość: Akir Re: Starość nie radość IP: 212.160.130.* 17.05.02, 08:25
        Spotkanko? dzisiaj? miało być 24-tego?!!?
        • poziomk Re: Starość nie radość 18.05.02, 22:01
          Coś mi sie pomyliło. Oczywiście chodziło impreze za tydzień :))
          Urodziny obchodzi się tydzień przed i tydzień po... także...... :))
    • Gość: Oka Re: Starość nie radość IP: *.17.79.204.lifespan.org 16.05.02, 23:49
      Dzisiaj urodziny obchodzi rowniez Lenny Kravitz.
      Akir! Wszystkiego najlepszego!!!
    • Gość: Acro Re: Starość nie radość IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.02, 00:02
      Taaa. Też sie już nie mogę doczekać emerytury...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka