marcin.7
18.01.07, 22:41
Podobno rynek przy ul. Chrościckiego na Nowych Włochach został sprzedany TBS'owi. Kupcy podobnież już dostali wymówienia, wszystkie miejsca w nowym budynku są już wysprzedane, a żadnej oficjalnej informacji nie moge na ten temat znaleźć. Czy ktoś z was coś wie?