pablo.el
18.04.07, 20:56
Sprawa wygląda tak: ażeby zaprowadzić jakiś logiczny porządek, proponuję wszelakie wypowiedzi na tematy związane z
-działalnością gminy
-obowiązkami gminy
-inwestycjami
-problemami związanymi z prowadzeniem działalności gosp. na terenie gminy.
-i inne , ale podobne
-pytania
-odpowiedzi
zamieszczać w tym temacie. Nie ma co rozbijać podobnych wątków, w kilkunastu czy ilu tam tematach.
Niech będzie jeden , ale na temat.