Dodaj do ulubionych

forum gospodarum

18.04.07, 20:56
Sprawa wygląda tak: ażeby zaprowadzić jakiś logiczny porządek, proponuję wszelakie wypowiedzi na tematy związane z
-działalnością gminy
-obowiązkami gminy
-inwestycjami
-problemami związanymi z prowadzeniem działalności gosp. na terenie gminy.
-i inne , ale podobne
-pytania
-odpowiedzi

zamieszczać w tym temacie. Nie ma co rozbijać podobnych wątków, w kilkunastu czy ilu tam tematach.
Niech będzie jeden , ale na temat.
Obserwuj wątek
    • pablo.el Re: forum gospodarum 18.04.07, 21:06
      no i ja mam właśnie pytanie:
      w okolicy firmy, w której pracuję, ze świecą możnaby szukać hydrantu.
      Przepisów tera tyle, że hydrant musi być ( do 50 mb od budynku hali) i basta!
      Bez tego nikt nie podpisze papierów o klasyfikacji ogniowej budynku (?),jakieś przeciepożarowe
      Kto ponosi koszt zamontowania hydrantu? Przedsiębiorca, czy gmina ? Zaznaczę, że firma położona jest przy jednej z głównych dróg, nie gdzieś na polu...
      • pablo.el Re: forum gospodarum 18.04.07, 21:14
        no i mam pytanko do pabla1980 :

        jeszcze za czasów rządów orła naszego i sokoła, powstał plan zagospodarowania plaży w Uhowie ( jako część szerszego planu rozwoju wsi itp.)
        plan zakładał :
        - modernizację, czyli piaseczek, łagodne zejście do wody, oświetlenie itp.
        - budowę pola namiotowego z wieżą widokową
        - pogłębienie i odmulenie dna rzeki
        - zaplecze sanitarne
        - i inne różne

        W ogóle to dzieje się coś w tej sprawie ? Czy był to tylko kolejny nierealny superplan poprzednika ?
        • pablo1980 Re: forum gospodarum 18.04.07, 22:02
          Tę i ze dwie inne plaże mamy na uwadze. Oby nam sanepid nie stanął na drodze :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka