Dodaj do ulubionych

Hahahahaha!!!!!!PiS???? Konon BIS!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 20:39
Wiceszefem resortu skarbu został właśnie kontrowersyjny hodowca świń z Podlasia Krzysztof Tołwiński, herbu Ogończyk - informuje "Newsweek".

39-letni minister nie ma co prawda wykształcenia ekonomicznego, za to ukończył technikum leśne w Białowieży. Niedawno został wiceszefem partyjki PSL-Piast, teraz ma nadzorować LOT, PKP i stocznie. Jakie ma kompetencje? Krzysztof Putra, lider podlaskiego PiS, nie chce się wypowiadać na temat Tołwińskiego.


fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/minister-co-bil-podduszal-i-od-kobiet-nie-stronil,981485
Obserwuj wątek
    • Gość: azp11 Re: Hahahahaha!!!!!!PiS???? Konon BIS!!!! IP: *.elpos.net 23.09.07, 20:50
      Ciekawe, czy to prawda?
      • koleshka Re: Hahahahaha!!!!!!PiS???? Konon BIS!!!! 23.09.07, 21:12
        Gość portalu: azp11 napisał(a):

        > Ciekawe, czy to prawda?


        Biorąc pod uwagę że sam zainteresowany chwalił się w ubiegłym
        tygodniu taka możliwością m.in. w RB, Wyborczej i Porannym to raczej
        tak.
        • edico Re: Hahahahaha!!!!!!PiS???? Konon BIS!!!! 24.09.07, 19:02
          A jest inaczej?
          Przecież trzeba "zlikwidować wszystko" :))
          • Gość: dd PiSuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 19:21
            jak wół do karety. ale skoro prezesem NBP może być specjalista od
            mostów, ministrem skarbu może być technik rolnik (zliczyć świnie i
            krowy w swym stadzie chyba potrafi). jacy ministrowie taki rząd.
            premier nie ma żony tołwiński ma dwie to się wyrówna
    • stefan.bialystok Re: Hahahahaha!!!!!!PiS???? Konon BIS!!!! 24.09.07, 21:20
      Gość portalu: Buahahahahaha napisał(a):

      > Wiceszefem resortu skarbu został właśnie kontrowersyjny hodowca świń z Podlasia
      > Krzysztof Tołwiński, herbu Ogończyk - informuje "Newsweek".
      Czy to nie przypadkiem krewny fatso?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka