Gość: Rob26
IP: *.mst.gov.pl
20.12.01, 09:29
Pół litra alkoholu i jedną paczkę papierosów, a nie jeden litr i pięć paczek,
jak dotychczas, będą mogli wwieźć do kraju od stycznia mieszkańcy strefy
przygranicznej. W dodatku raz w miesiącu, a nie dwa razy, jak dotychczas -
takie rozporządzenie wydało Ministerstwo Finansów
Dotyczy to tylko osób zameldowanych w pasie przygranicznym (do 25 km od
granicy). Pozostałych to rozporządzenie nie dotyczy.
Rozumiem, że w związku z tym rząd w zamian za zmianę przepisów stworzy ludziom
miejsca pracy. Czy ktoś się zastanowił z czego Ci ludzie mają żyć???
Przecież dla przyjemności tego nie robią