Dodaj do ulubionych

oddam ciuchy

10.12.07, 15:16
mam do oddania pare ciuchow,
moze nie jest to rewelacja jakaś, na allegro nawet nie chce mi sie
ich wystawiac, bo po 5zl to szkoda czasu i zdrowai, a moze komus
akurat sie przydadzą, jakiejs biednej osobie,
rozmiar ok 40-42, są to kilka bluzek koszulowych, pare bluzeczek
letnich , pare par spodni, swetrow, ze dwie kurteczki ,takie
bardziej wiosenn0-jesienne (czarne),
wolalabym oddac osobiscie, aby na pewno trafily do potrzebującej
osoby.
jesli kogos znacie kto tego potrzebuje, napiszcie
Obserwuj wątek
    • mama_amelii Re: oddam ciuchy 11.12.07, 23:03
      Może zaglądasz czasami na to forum?
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=615
      Czy chodzi tylko o Białystok?
      Na forum jest wiele potrzebujacych rodzin,a szczególnie domy samotnej matki,tam potrzebny jest każdy ciuch.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=71865087
      • rene41 Re: oddam ciuchy 20.12.07, 13:12
        Witaj mojej znajomej w rodzinie spalił sie dobytek całego zycia wiec jezeli masz zbedne zeczy to ja bardzo chetnie (maja małego chłopczyka 10 miesiecy)tylko niewiem jak to mozna było by odebrac bo ja dzis juz jade do Grajewa.

        gg4972201 tel.504280711
    • agata2009 Re: oddam ciuchy 16.01.08, 19:30
      czesc

      jestem agata i jestem samotma mama chetnie przyjmnie ciuchy dla mnie odp na
      mel agata2009@gazeta.pl odpisz ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka