ania278
10.12.07, 15:16
mam do oddania pare ciuchow,
moze nie jest to rewelacja jakaś, na allegro nawet nie chce mi sie
ich wystawiac, bo po 5zl to szkoda czasu i zdrowai, a moze komus
akurat sie przydadzą, jakiejs biednej osobie,
rozmiar ok 40-42, są to kilka bluzek koszulowych, pare bluzeczek
letnich , pare par spodni, swetrow, ze dwie kurteczki ,takie
bardziej wiosenn0-jesienne (czarne),
wolalabym oddac osobiscie, aby na pewno trafily do potrzebującej
osoby.
jesli kogos znacie kto tego potrzebuje, napiszcie