ellena
16.12.08, 10:23
Drodzy Forumowicze i Mieszkańcy naszego pięknego miasta!
Piszę w imieniu ogromnej rzeszy właścicieli zwierząt, które w tym radosnym,
dla nas ludzi czasie świątecznym i sylwestrowym, przeżywają gehennę. 90%
zwierząt, szczególnie psów cierpi na tzw. fobię dźwiękową. Gdy słyszą wybuch
petardy umierają z przerażenia, uciekają swoim właścicielom, boją się
wychodzić na podwórko, które kojarzy im się ze strasznymi dla nich dźwiękami.
Proszę wszystkich ludzi o dobrych sercach, aby zwracali uwagę na swoje dzieci,
kolegów, koleżanki, którzy bawią się petardami 2 tygodnie przed sylwestrem.
Przecież jeszcze nie ma czego świętować! Jeśli w ogóle musicie, odpalcie te
wszystkie wybuchowe gadżety właśnie w ten wyjątkowy dzień.
Pozdrawiam,
Ellena