Dodaj do ulubionych

Apel przedsylwestrowy

16.12.08, 10:23
Drodzy Forumowicze i Mieszkańcy naszego pięknego miasta!
Piszę w imieniu ogromnej rzeszy właścicieli zwierząt, które w tym radosnym,
dla nas ludzi czasie świątecznym i sylwestrowym, przeżywają gehennę. 90%
zwierząt, szczególnie psów cierpi na tzw. fobię dźwiękową. Gdy słyszą wybuch
petardy umierają z przerażenia, uciekają swoim właścicielom, boją się
wychodzić na podwórko, które kojarzy im się ze strasznymi dla nich dźwiękami.
Proszę wszystkich ludzi o dobrych sercach, aby zwracali uwagę na swoje dzieci,
kolegów, koleżanki, którzy bawią się petardami 2 tygodnie przed sylwestrem.
Przecież jeszcze nie ma czego świętować! Jeśli w ogóle musicie, odpalcie te
wszystkie wybuchowe gadżety właśnie w ten wyjątkowy dzień.
Pozdrawiam,
Ellena
Obserwuj wątek
    • zewsi Re: Apel przedsylwestrowy 16.12.08, 10:44
      Dopisuję się do apelu.
      • moonika_w Re: Apel przedsylwestrowy 16.12.08, 12:15
        Ja również!
    • followthesun Re: Apel przedsylwestrowy 16.12.08, 16:39
      1000% poparcia!
    • ursyda Re: Apel przedsylwestrowy 17.12.08, 23:45
      dopisuję się i dodam, ze warto też wspomnieć o cierpiących przez to
      ludziach nie tylko zwięrzętach
      w sylwester jest ok, ale nie dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po!
      • makjus Re: Apel przedsylwestrowy 18.12.08, 14:27
        No właśnie! Potrenuję Vivat Urbi et Orbi buteleczką pienistego
        igrskowo (ruskowo!?)za 5 zł z butelką . Strzela ciszej,smakuje jak
        oranżada,bombelki nosem wychodzą, a porządny człowiek chce jak pies
        zawyc,że tylko na takie g... z takiej miłej okazji stac. Całe
        szczęście,że tylko siebie usłyszę...
    • shimo Re: Apel przedsylwestrowy 20.12.08, 13:20
      Aż sobie konto założyłem jak to przeczytałem.
      Otóż moi drodzy posiadacze psów. Najpierw zacznijcie sprzątać po swoich pupilach, trzymać je na smyczy i prowadzać w kagańcach (jak prawo stanowi), bo kiedy widzę co się dzieje na trawnikach na moim osiedlu (Zielone Wzgórza), to mam ochotę kupić podręczną paczuszkę petard.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka