niusia5
09.08.09, 20:11
Czy odbieracie kanały 140 i 302? I jak jest u was z odbiorem większości
programów w godzinach mniej więcej od 9 do 14?
Dodam że u mnie w tych godzinach kanałów nie ma od jakiegoś miesiąca a 140 i
302 nie ma wcale, a na nich mi zależy. Jestem z TBSÓW.
dzięki za odpowiedź,
niusia5