Dodaj do ulubionych

basen spuch

25.03.06, 00:38
bielskobiala.naszemiasto.pl/wydarzenia/583237.html
I co - krywultczyki walone - wasz cud techniki się po prostu zatkał..... Kto
mógł przypuścić...
Obserwuj wątek
    • Gość: citykreator Re: basen spuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 00:45
      skenurs.
      Ty jesteś głupi czy nie imiejacy czytać:
      " Wstyd przyznać, ale niektórzy do basenu przychodzą, żeby się umyć"
      Pewnie byli z PiSuarkowa
      • mcmaxim Re: basen spuch 25.03.06, 00:49
        Jedno z drugim sie kupy nie trzyma: to albo jest ich za duzo, albo sie przychodza myc...
    • Gość: citykreator Re: basen spuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 00:58
      Sknerus, nie musisz na wszytkich odreagowywać, że jesteś popłuczyną po Traczyku.
      Skończyły ci się układziki jak ci wodza Traczyka wywalili z roboty i wszytko co
      po nim to jest be.
      W kraju jest ci be a zagranicę nie masz po co wyjeżdzać majac w papierach
      deportacje z jednego z krajów UE :):):): (nieprawdaż ?!!)
      • mcmaxim Jorg, dostajesz zolta kartke za zachowanie [n/t] 25.03.06, 01:46


        • jorg_z_bielitz Brzyyyyyyyyyyyyyydallllllllllllll ll !!!! 25.03.06, 16:11

    • Gość: Urzędnik Re: basen spuch IP: *.bielsko.dialog.net.pl 25.03.06, 11:08
      Sknerus pokazuje żenujący tok myślenia!!
      • mcmaxim A mozesz pokazac lepszy tok myslenia? n/t 25.03.06, 13:45


        • Gość: Urzędnik Re: A mozesz pokazac lepszy tok myslenia? n/t IP: *.bielsko.dialog.net.pl 25.03.06, 14:20
          Takim jak wam z układu ubeckiego, to tylko dyrdymały w głowach!!
          • mcmaxim Obrazasz mnie, zamiast napisac cos konkretnego n/t 25.03.06, 23:36


            • strasznysknerus Re: Obrazasz mnie, zamiast napisac cos konkretneg 25.03.06, 23:46
              Ja jestem z układu ubeckiego???? To lepszy dowcip od stwierdzenia że jestem z
              układu "traczykowego". Bo co do mojej deportacji - to fakt - zostałem
              deportowany dwukrotnie.
              1. Z Grecji - za przemyt oliwek z Cypru
              2. Z Francji - za pędzenie stada osłów przez Pola Elizejskie
              A z citikreatora jest taki citikreator, jak z jego pryncypała....

              Pozdrawiam
              Sknerus (straszny)
              • Gość: . ????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 10:44
                Autor: strasznysknerus
                Data: 10.07.05, 00:38 + dodaj do ulubionych wątków

                "To jest bolesna nauka dla angoli ktorzy myślą, że są wielkimi lordami, a w
                rzeczy samej są głupcami. Złapali mnie na pracy początkiem 1990 roku.
                Derportacja, nieprzyjemności, gadanina policji że mają taki kłopot z
                polakami... A arabusów i innych murzynów wpuszczali bez wiz i dawali dziadom
                obywatelstwo! Intera mają! "

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26225438&a=26252648


                • mcmaxim I co w zwiazku z tym? 26.03.06, 14:13
                  Bo nie rozumiem co to wnosi do istoty sprawy.
                  • Gość: Też Gość Re: I co w zwiazku z tym? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 17:30
                    I co w związku z tym tym mcmaxim?!
                    mcmaxim napisał:
                    > Bo nie rozumiem co to wnosi do istoty sprawy
                    Nie udawaj Greka! (Greków nie obrażając). Ty w zalezności od włsanych potrzeb
                    lub potrzeb twoich kolesiów albo roumiesz za duzo, albo za mało, albo w ogóle
                    nic nie rozumiesz. Ty nie musisz rozumiec. Wystarczy, że inni zrozumieli.
                    • mcmaxim To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] 26.03.06, 20:00


                      • Gość: Inny oświecający Re: To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 22:05
                        Spróbuje oświecić cie łopatologicznie przypominając:
                        Autor: strasznysknerus
                        Data: 10.07.05, 00:38 + dodaj do ulubionych wątków
                        "To jest bolesna nauka dla angoli ktorzy myślą, że są wielkimi lordami, a w
                        rzeczy samej są głupcami. Złapali mnie na pracy początkiem 1990 roku.
                        Derportacja, nieprzyjemności, gadanina policji że mają taki kłopot z
                        polakami... A arabusów i innych murzynów wpuszczali bez wiz i dawali dziadom
                        obywatelstwo! Intera mają! "
                        Czy zrozumialeś?! Wątpię! No, ale na .......nie ma lekarstwa.

                        • mcmaxim To jest zalosne... 26.03.06, 22:46
                          Wklejenie po raz ktorys tej samej wypowiedzi strasznegosknery ma niby cokolwiek uswiadomic? Ciagle nie rozumiem jej zwiazku z tematem basenu miejskiego, i watpie ze ktokolwiek - poza samym wklejajacym - potrafi go zrozumiec.
                          PS. rozumiem ze piszesz o sobie, ze na nienawisc (bzw. zawisc) nie ma lekarstwa?
                        • strasznysknerus Re: To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] 27.03.06, 12:56
                          Hahahah! Ale się ubawiłem!
                          Cytowany post jestwytwoerm mojej fantazji (co nie oznacza że nie było to w
                          tamtych czasach norma dla złapanych przy pracy w Anglii Polaków!)
                          Spotkało to wiele osób, pisząc te słowa chciałem uświadomić błąd, jaki popełnił
                          m. inn Home Ofice, traktując w ten sposób Polaków a inaczej np. Arabów. Podobny
                          przykład: Polacy maja kłopoty z wjazdem na teren USA (uzyskanie wizyi wysokie
                          koszty tej operacji) zaś osoby które spowodowały tragiczną w skutkach serie
                          ataków lotniczych nie miały wiekszego problemu swobodnie poruszać się po USA i
                          Europie...
                          A dla rządów wielu państw problemem był Polak pracujacy na czarno (często w
                          fatalnycjh warunkach, bez ubezpieczenia i opieki medycznej, za pieniadze, za
                          jakie zaden Angol czy Amerykanin pracy by sie nie podjęli)! Inne sprawy były
                          mniej ważne.
                          Jak to ię ma do textu o basenie - nijak nie wiem.
                          Pisałem ten post oburzony wypowiedzią p. Ficonia, z której wynika, że
                          Bielszczanie to brudasy, którzy chodzą na basen aby się umyć.
                          Co ciekawe - baseny w Skoczowie i Kętach też na początku przeżyły prawdziwe
                          oblężenie - nikt jednak z władz (bądź ich przedstawicieli)nie obrażał w ten
                          sposób mieszkańców tych gmin!!
                          Mam pomysł na jeden z elementów programu wyborczego dla p. Krywulta - budowa
                          nowoczesnej łaźni miejskiej, by te brudasy najpierw, przed skorzystaniem z
                          basenu się umyły!!

                          Pozdrawiam serdecznie
                          Sknerus (straszny)
                          • strasznysknerus Re: To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] 27.03.06, 13:04
                            Zacytuję jeszcze słowa, które mnie ubodły do żywego:
                            "Wstyd przyznać, ale niektórzy do basenu przychodzą, żeby się umyć - wyjaśnia
                            Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego."
                            Tak, Panie Ficoń, łaźnia jest w tym momencie nieodzowna!!!!!!!!!

                            Raz jeszcze pozdrawiam
                            Sknerus (straszny)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka