strasznysknerus 25.03.06, 00:38 bielskobiala.naszemiasto.pl/wydarzenia/583237.html I co - krywultczyki walone - wasz cud techniki się po prostu zatkał..... Kto mógł przypuścić... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: citykreator Re: basen spuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 00:45 skenurs. Ty jesteś głupi czy nie imiejacy czytać: " Wstyd przyznać, ale niektórzy do basenu przychodzą, żeby się umyć" Pewnie byli z PiSuarkowa Odpowiedz Link Zgłoś
mcmaxim Re: basen spuch 25.03.06, 00:49 Jedno z drugim sie kupy nie trzyma: to albo jest ich za duzo, albo sie przychodza myc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: citykreator Re: basen spuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 00:58 Sknerus, nie musisz na wszytkich odreagowywać, że jesteś popłuczyną po Traczyku. Skończyły ci się układziki jak ci wodza Traczyka wywalili z roboty i wszytko co po nim to jest be. W kraju jest ci be a zagranicę nie masz po co wyjeżdzać majac w papierach deportacje z jednego z krajów UE :):):): (nieprawdaż ?!!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Urzędnik Re: basen spuch IP: *.bielsko.dialog.net.pl 25.03.06, 11:08 Sknerus pokazuje żenujący tok myślenia!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Urzędnik Re: A mozesz pokazac lepszy tok myslenia? n/t IP: *.bielsko.dialog.net.pl 25.03.06, 14:20 Takim jak wam z układu ubeckiego, to tylko dyrdymały w głowach!! Odpowiedz Link Zgłoś
strasznysknerus Re: Obrazasz mnie, zamiast napisac cos konkretneg 25.03.06, 23:46 Ja jestem z układu ubeckiego???? To lepszy dowcip od stwierdzenia że jestem z układu "traczykowego". Bo co do mojej deportacji - to fakt - zostałem deportowany dwukrotnie. 1. Z Grecji - za przemyt oliwek z Cypru 2. Z Francji - za pędzenie stada osłów przez Pola Elizejskie A z citikreatora jest taki citikreator, jak z jego pryncypała.... Pozdrawiam Sknerus (straszny) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . ????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 10:44 Autor: strasznysknerus Data: 10.07.05, 00:38 + dodaj do ulubionych wątków "To jest bolesna nauka dla angoli ktorzy myślą, że są wielkimi lordami, a w rzeczy samej są głupcami. Złapali mnie na pracy początkiem 1990 roku. Derportacja, nieprzyjemności, gadanina policji że mają taki kłopot z polakami... A arabusów i innych murzynów wpuszczali bez wiz i dawali dziadom obywatelstwo! Intera mają! " forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26225438&a=26252648 Odpowiedz Link Zgłoś
mcmaxim I co w zwiazku z tym? 26.03.06, 14:13 Bo nie rozumiem co to wnosi do istoty sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Też Gość Re: I co w zwiazku z tym? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 17:30 I co w związku z tym tym mcmaxim?! mcmaxim napisał: > Bo nie rozumiem co to wnosi do istoty sprawy Nie udawaj Greka! (Greków nie obrażając). Ty w zalezności od włsanych potrzeb lub potrzeb twoich kolesiów albo roumiesz za duzo, albo za mało, albo w ogóle nic nie rozumiesz. Ty nie musisz rozumiec. Wystarczy, że inni zrozumieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inny oświecający Re: To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 22:05 Spróbuje oświecić cie łopatologicznie przypominając: Autor: strasznysknerus Data: 10.07.05, 00:38 + dodaj do ulubionych wątków "To jest bolesna nauka dla angoli ktorzy myślą, że są wielkimi lordami, a w rzeczy samej są głupcami. Złapali mnie na pracy początkiem 1990 roku. Derportacja, nieprzyjemności, gadanina policji że mają taki kłopot z polakami... A arabusów i innych murzynów wpuszczali bez wiz i dawali dziadom obywatelstwo! Intera mają! " Czy zrozumialeś?! Wątpię! No, ale na .......nie ma lekarstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
mcmaxim To jest zalosne... 26.03.06, 22:46 Wklejenie po raz ktorys tej samej wypowiedzi strasznegosknery ma niby cokolwiek uswiadomic? Ciagle nie rozumiem jej zwiazku z tematem basenu miejskiego, i watpie ze ktokolwiek - poza samym wklejajacym - potrafi go zrozumiec. PS. rozumiem ze piszesz o sobie, ze na nienawisc (bzw. zawisc) nie ma lekarstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
strasznysknerus Re: To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] 27.03.06, 12:56 Hahahah! Ale się ubawiłem! Cytowany post jestwytwoerm mojej fantazji (co nie oznacza że nie było to w tamtych czasach norma dla złapanych przy pracy w Anglii Polaków!) Spotkało to wiele osób, pisząc te słowa chciałem uświadomić błąd, jaki popełnił m. inn Home Ofice, traktując w ten sposób Polaków a inaczej np. Arabów. Podobny przykład: Polacy maja kłopoty z wjazdem na teren USA (uzyskanie wizyi wysokie koszty tej operacji) zaś osoby które spowodowały tragiczną w skutkach serie ataków lotniczych nie miały wiekszego problemu swobodnie poruszać się po USA i Europie... A dla rządów wielu państw problemem był Polak pracujacy na czarno (często w fatalnycjh warunkach, bez ubezpieczenia i opieki medycznej, za pieniadze, za jakie zaden Angol czy Amerykanin pracy by sie nie podjęli)! Inne sprawy były mniej ważne. Jak to ię ma do textu o basenie - nijak nie wiem. Pisałem ten post oburzony wypowiedzią p. Ficonia, z której wynika, że Bielszczanie to brudasy, którzy chodzą na basen aby się umyć. Co ciekawe - baseny w Skoczowie i Kętach też na początku przeżyły prawdziwe oblężenie - nikt jednak z władz (bądź ich przedstawicieli)nie obrażał w ten sposób mieszkańców tych gmin!! Mam pomysł na jeden z elementów programu wyborczego dla p. Krywulta - budowa nowoczesnej łaźni miejskiej, by te brudasy najpierw, przed skorzystaniem z basenu się umyły!! Pozdrawiam serdecznie Sknerus (straszny) Odpowiedz Link Zgłoś
strasznysknerus Re: To moze ktos inny mnie oswieci? ;-) [n/t] 27.03.06, 13:04 Zacytuję jeszcze słowa, które mnie ubodły do żywego: "Wstyd przyznać, ale niektórzy do basenu przychodzą, żeby się umyć - wyjaśnia Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego." Tak, Panie Ficoń, łaźnia jest w tym momencie nieodzowna!!!!!!!!! Raz jeszcze pozdrawiam Sknerus (straszny) Odpowiedz Link Zgłoś