IP: 62.233.138.* 24.10.01, 11:04
Jako swego rodzaju przeciwwagę dla nieudanego filmu "Quo Vadis" proponuję nowy
wątek: Film "Shrek".
Kto był lub widział?
Jakie są Wasze spostrzeżenia?
Który fragment filmu podobał się najbardziej?
Obserwuj wątek
    • Gość: emi Re: Shrek IP: 192.160.110.* 24.10.01, 12:42
      Podobno jest super - muszę pójść!!
      • Gość: jatko Re: Shrek IP: 62.233.138.* 24.10.01, 14:03
        Idź, idź! Warto.
    • Gość: Furby Re: Shrek IP: *.bielsko.dialog.net.pl 24.10.01, 19:33
      Trudno mi znalezc jakis konkretny moment, ktory najbardziej mi sie podobal
      (choc ciagle chodzi mi po glowie "Mam smoka i nie zawaham sie przed jego
      uzyciem"). Sama konstrukcja filmu jest rewelacyjna - w bajkowym krajobrazie
      blyskotliwe odniesienia do wspolczesnego swiata, zdecydowanie dalekiego od
      bajek.
      A zauwazyliscie, ze dzieciom tez Shrek sie podoba, tyle ze smieja sie w
      zupelnie innych momentach???
      • Gość: Furby Re: Shrek IP: *.bielsko.dialog.net.pl 24.10.01, 19:39
        No i Stuhr! "Shrek" bez Stuhra i jego osiolka bylby duuuzo slabszy.
        • Gość: jatko Re: Shrek IP: 62.233.138.* 25.10.01, 11:56
          Oglądałem go jedynie w oryginalnej wersji językowej, więc nie wiem jeszcze jak
          wypadł dabbing, podobno jest rewelacyjny.
      • Gość: jatko Re: Shrek IP: 62.233.138.* 25.10.01, 11:57
        Ja zacząłbym od zupełnie nowego ujęcia baśni "Piękna i Bestia", wątki
        z "Matrixa" lub "Przyczajonego tygrysa.." są też niezgorsze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka