Gość: jatko IP: 62.233.138.* 24.10.01, 11:04 Jako swego rodzaju przeciwwagę dla nieudanego filmu "Quo Vadis" proponuję nowy wątek: Film "Shrek". Kto był lub widział? Jakie są Wasze spostrzeżenia? Który fragment filmu podobał się najbardziej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: emi Re: Shrek IP: 192.160.110.* 24.10.01, 12:42 Podobno jest super - muszę pójść!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Furby Re: Shrek IP: *.bielsko.dialog.net.pl 24.10.01, 19:33 Trudno mi znalezc jakis konkretny moment, ktory najbardziej mi sie podobal (choc ciagle chodzi mi po glowie "Mam smoka i nie zawaham sie przed jego uzyciem"). Sama konstrukcja filmu jest rewelacyjna - w bajkowym krajobrazie blyskotliwe odniesienia do wspolczesnego swiata, zdecydowanie dalekiego od bajek. A zauwazyliscie, ze dzieciom tez Shrek sie podoba, tyle ze smieja sie w zupelnie innych momentach??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Furby Re: Shrek IP: *.bielsko.dialog.net.pl 24.10.01, 19:39 No i Stuhr! "Shrek" bez Stuhra i jego osiolka bylby duuuzo slabszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jatko Re: Shrek IP: 62.233.138.* 25.10.01, 11:56 Oglądałem go jedynie w oryginalnej wersji językowej, więc nie wiem jeszcze jak wypadł dabbing, podobno jest rewelacyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jatko Re: Shrek IP: 62.233.138.* 25.10.01, 11:57 Ja zacząłbym od zupełnie nowego ujęcia baśni "Piękna i Bestia", wątki z "Matrixa" lub "Przyczajonego tygrysa.." są też niezgorsze. Odpowiedz Link Zgłoś