Dodaj do ulubionych

Cos na wesolo

IP: *.*.*.* 26.06.01, 00:00
Statek handlowy zostal zaatakowany przez jeden statek piratow. Kapitan statku
handlowego wola do zalogi
-przyniescie mi szybko czerwona koszule!
Zaloga spelnila rozkaz, piraci zostali pokonani a po bitwie wszyscy pytaja sie
kapitana, dlaczego akurat czerwona koszule?
- jakbym zostal ranny – nikt by nie zauwazyl krwi…
Na drogi dzien statek ten zostaje otoczony piecioma statkami pirackimi. Kapitan
na to:
- przyniescie mi szybko brazowe spodnie…
Obserwuj wątek
    • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 26.06.01, 00:00
      Anglik udowodnio Slonzokowi , co od niego szpracha je nojciynzszo :
      - Tak do przikladu u nos sie szkryklo Shakespeare , a czyto Szekspir .
      - To je nic . Na Slonsku szkryklo sie bulka , a czyto zymla .

Pyrsk !
      • Gość: Ballest Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 62.67.1.* 27.06.01, 00:00
        A wiecie, ze chlopy nie powinni pic piwa , bo ostatnio naukowcy stwierdzili, ze
        piwo mo kobiece hormony,bo jak za duzo wypijesz to yno pierdoly rozprawiosz a
        auta tez nie umiesz richtig zaparkowc
        • Gość: Ee Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 157.158.202.* 27.06.01, 00:00
          Mój chłop i bez piwa nie zauważył na drodze Opla.....
          • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 00:00
            bo zapomniol sie piwa napic borocek, jo tam zawsze wszystko widza ze casami
            podwojnie to i niy szkodzi.... cosik na podwojne widzynie: synek patrz jak bych
            bol naprany to bych tam sztyrech chopow widziol, alonych je ino dwoch. -lociec
            to cymu jo tam ino jednego widza? z tym oplym tyz tak chyba bolo jakby se
            wypiol toby przinajmij jednego widziol :-) pyrsk
            • Gość: Ee Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 157.158.202.* 27.06.01, 00:00
              Muszę mu to powiedzieć na pocieszenie!!! Tylko, żeby nie zaczął prowadzić
              wyłącznie po piwku!!!! (choć z drugiej strony, jak mu zabiorą prawko to auto
              zostanie tyko dla mnie!!!!)
              • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 00:00
                No to mu tego niy godej a bydziesz miec te auto do wyloncznyj dyspozycji .

Pyrsk !
                  Tylko wtedy przestanie myć i tankować i po co mi takie auto???
                  • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 00:00
                    Ja sam musisz wybiyrac , abo chop abo auto :
                  • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 00:00
                    pierona twoj chop auto myje? a jo wstawiom auto do myjki i sadza na piwko jak
                    przilaza je gotowe (jo casami tyz ... no przi takij pogodzie jak wcoraj i jak
                    we bochum bolo :-) niy szwager?)
                      Już raz na myjni tak nam uświnili auto a potem zawoskowali, że przez 4 miesiące
                      nie mogliśmy się tego pozbyć. Lepszy chłop. Dokładniej, szybciej i taniej;)
                        To jednak te kobiyty poradzom czasami chopa docynic . A jo juz myslol ze to
                        sprawa beznadziejno .

Ober , fajnie cos mie sam prziszol wspomogac , bo z "frelkami" to nigdy nic niy
                        wiadomo .

Pyrsk !
                        • Gość: ober do szwagra IP: 193.194.145.* 27.06.01, 11:17
                          szwager mosz recht bezto musymy sam sie kupy trzimac a
                          i tego borocka co te auta tak fajnie myje trocha i
                          lobronic
                      • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 11:07
                        no niy wiym cy tanij, jo jak sie som za mycie biera (co je zadkosciom jak
                        dinozaury) to tako malo krzinecka musi kole auta stoc, coby mi w gardle niy
                        zasklo. A zresztom tam kaj jo zawsze siedza (przi kerownicy) i tak je zawsze
                        cysto, bajzlu to mi we aucie zawsze te trzi karolinki narobiom, a nojwiyncyj ta
                        nojmodszo ze nojstarszom (kule jak moja to przecyto toch je zimny herbert
                        dzisiej). A twojeko chopa mi szkoda... cymu lon sie sam niy wypowiy?
                        • Gość: Ee Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 157.158.202.* 27.06.01, 11:20
                          Bo nie lubi Internetu..... autentycznie.
                          • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 11:25
                            jeronie pieronie, a warzic umi? wyglondo na to cos 6 we loterii trzasla niy to
                            co moja :-)
                            • Gość: Ee Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 157.158.202.* 27.06.01, 11:56
                              Gdzie te 6 w loterii? Nie gotuje, nie sprząta, nie majsterkuje, nie bawi się z
                              dziećmi... Ale oczywiście pewne zalety ma.....
                              • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 12:02
                                a jo juz myslol co lon je lepszy niz my ze szwagrym do kupy... tos mie
                                pocieszola , a warzic jo umia :-) niy umia za to auta myc... szwager a ty?
                          • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 11:27
                            Ober , wierzymy to abo lepiyj nic niy godomy ?
                            • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 11:52
                              karolinkom trza wierzic bo inacyj je ciynko s nami...1000 wpis fto mi
                              pogratuluje?
                              • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 12:27
                                No mosz recht , jo gratuluja sam wszyskim kere sie do tego prziczyniyli .
                                A co do Karolinek to by sam pasowol tyn tekst ze "Pieronow" (Babske Godanie) .

Pyrsk !
                                • Gość: ober Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: 193.194.145.* 27.06.01, 12:32
                                  no mosz racjo wciepnij go... szwager jak mosz szychta dzisiej? widza co na rano
                                  niy.
                                  • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo(5 Zloty do szowi kasy) IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 12:46
                                    Dzisiej mom popoledniu . Jak bydziesz miol konsek czasu to Ciebie o to poprosza
                                    cobys to wciep , bo jo sie musza poleku zbiyrac , a jak niy to jo to zrobia po
                                    robocie .

Pyrsk !
                                    • Gość: ober Babskie godanie szwager napisol jo sam wciepnol IP: 193.194.145.* 27.06.01, 12:52
                                      Ewald Keta kedys szkryknol w Jaskolce Slonskyj :

Niy rob sie enttom - porady sercowe .

Jak sie chop mocno wnerwi , to tak go zatko , co ani mu sie niychce juz nic
                                      godac !
                                      U baby take cos nigsy sie niy zdarzo ! Toz dziepiyro wtedy klapie tom swojom
                                      klepaczkom , ryczy , slimto , a potym zawiyro sie w izbie ! Ale gibko ji to
                                      przechodzi ... Bo wiy ze som jeszcze gupsze baby od niyj , a ta najgupszo to
                                      sie jeszcze niy urodziola ! A ty mosz juz swiynty spokoj ...
                                      Nojlepszy patynt na tako baba , co durch ino szuko zwady to siedziec cicho i
                                      udowac gupiego ! To bydzie do niyj nojwiynkszo kara !
                                      Baba i tak zawsze zrobi w doma wiynksze larmo od chopa , bo chopa Ponboczek
                                      zrobiol z gliny , a baba z kosci . A jak sie kosci pora razy zczasnom to momy z
                                      tego blank maszkytny klang ! Musisz tysz chopie wiedziec , ze baba to take
                                      stworzynie , kere nojmniyj czi razy musi pomyslec , nizli sie zamknie !
                                      I jeszcze jedno : dowej sie pozor na to , co przi babie godosz ! Kozdo baba
                                      zawsze chce znac prowda , ale niy zawsze chce jom slyszec !
                                      Miol recht taki jedyn istny , kiery padol , ze baba to wieczno zagadka . Mozesz
                                      skusic sie na to , coby ta zagadka bez colke pozycie z babom odgadywac ... W
                                      nagroda ostaniesz sie kawalerym !!!

Do Wos Pierony wysznupol to Szwager !
                                      • Gość: Szwager Re: Babskie godanie szwager napisol jo sam wciepnol IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 13:05
                                        Fajne dziynki Ober !
                                        Jo juz koncza , na wieczor juzas sam i "tam" kukna

Pyrsk !

PS

Ciekawych je jako kontra sam te "Frelki" pocisnom ?!
                                        • Gość: pieron Do Szwagra i Obra IP: *.chemie.uni-erlangen.de 27.06.01, 15:37
                                          Widza, żeście som chopy ślonske, take jak jo.

Jak żech był mały to mój Vater pedzioł mi taki wic:
                                          Pojechoł roz jedyn Ślonzok do warszawy na wycieczka. Zejrzoł pałac kultury i
                                          nakukać sie niy może. W końcu pyto sie jednego przechodnia: „panoczku, co to je
                                          za turm?” Warszawiok się kapnył, że to Ślonzok i godo: ”To jest więzienie dla
                                          Hanysów”. Ślonzok na to: „Jo tyż tak myśloł, bo do goroli by było za małe“
                                          Pyrsk
                                          • Gość: ober Re: Do Szwagra i Obra IP: *.arcor-ip.net 27.06.01, 22:24
                                            pyrsk pieron, a pobowoles juz we internecie na tako strona wlyz co sie tak samo
                                            nazywo jak twoj nik? ino we liczbie mnogij?
                                            • Gość: Szwager Re: Do Szwagra i Obra IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 22:46
                                              Gynal , tam se idzie pieronym popieronic .

Pyrsk !
                                              • Gość: pieron Re: Do Szwagra i Obra IP: *.chemie.uni-erlangen.de 28.06.01, 10:17
                                                Paczołech na www.pierony.de, -pl i -net ale niy było takich stron. Kaj to je?

Przi okazji jeszcze jedyn stary ślonski wic:

Antek i Francek jadom na kołach.
                                                Antek godo: "Francek szuzblech ci czasko!"
                                                Francek: "Co padosz?"
                                                Antek: "Szuzblech ci czasko!!!"
                                                Francek: "Antek jo cie nic niy słysza, bo mi szuzblech czasko"
                                                • Gość: Szwager Re: Do Szwagra i Obra IP: *.dip.t-dialin.net 28.06.01, 10:35
                                                  Pyrsk !

To zrobiymy to tak :

wlys na www.Slonsk.de i tam pod linkami wlys na slonske forum i dalyj na forum
                                                  Pierony . Tera musi klapnonc .

Pacz tam jako !
                                                  • Gość: pieron Re: Do Szwagra IP: *.chemie.uni-erlangen.de 28.06.01, 12:52
                                                    Dzynki Szwager
                                                    Tera idzie. Przetym musioł być server ze sztekdozy wyciongniynty.
                                                    Fajne zeity.
                                                  • Gość: ober Re: Do Szwagra IP: 193.194.145.* 28.06.01, 12:57
                                                    jak mos tam jakes nowe pomysly to ino wal prosto z mostu, a popieronowac tyz
                                                    mozes
          Niy chca sam nikogo podpuszczac , ale sam je przeca pora "Dziolszek"

(?)
    • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 27.06.01, 14:19
      Autentyczny wpis Jaruzelskiego do księgi pamiątkowej na wystawie Powstania
      Warszawskiego:
      "Bohaterstwo i odwaga powstańców przyczyniły się do powstania Polski
      Ludowej, oby ta tragedia nie powtórzyła się nigdy więcej!"
    • Gość: Mirek Cos dla Ee i jej meza ;) IP: *.*.*.* 27.06.01, 16:19
      Baca był świadkiem wypadku samochodowego: samochód walnął w drzewo.
      Przesłuchuje go gliniarz:
      - Baco jak to było?
      Na to baca:
      - Panocku widzicie tego Opla?
      - Widzę.
      - A oni nie widzieli...
      • Gość: Ee Re: Cos dla Ee i jej meza ;) IP: 157.158.202.* 28.06.01, 07:04
        no to jest dokładnie o nas!!!! z tym że ja go widziałam.. a mój mąż jak każdy
        chłop nie może być winny, więc twierdził, że to moja wina bo za późno
        krzyknęłam żeby hamował.....a było to 300 km od domu......
        • Gość: Mirek Ee - chłop nie może być winny, co? IP: *.*.*.* 28.06.01, 23:56
          Mała Zosia mówi do mamy:
          - Pójdę do kiosku kupić zeszyt....
          - Ani mi się waż - zakazuje matka - leje deszcz, pogoda taka, że psa szkoda
          wypędzić z domu. Tatuś pójdzie kupić ci zeszyt.

:)

• Gość: Mirek chociaz ... IP: *.*.*.* 29.06.01, 00:01
          Żona do męża:
          - Wykąp dzieciaka, ja źle się czuję i muszę się położyć.
          Żona kładzie się spać, ale zrywa się słysząc wrzask dziecka. Wbiega do
          łazienki, patrzy, a mąż trzyma dziecko za uszy i wkłada do wanny.
          - Idioto urwiesz mu uszy!!!
          - A co, mam się poparzyć?

• Gość: Mirek ...najwazniesze ze jestesmy razem IP: *.*.*.* 29.06.01, 00:18
          - Cześć stary, słyszałem, że się ożeniłeś.
          - Ożeniłem się...
          - Musisz być szczęśliwy?
          - ...... Muszę....
          • Gość: Szwager Re: ...najwazniesze ze jestesmy razem IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 00:27
            Coby Frelkom zol niy bolo :

- Wiysz Hazbiytko , co Hanys mi pedziol ? Ze
            nojgupsze chopy majom nojpiykniejsze zony !
            - Powiydz Hanysowi , ze mu dziynkuja za komplymynt .
            • Gość: Ee Re: ...najwazniesze ze jestesmy razem IP: 157.158.202.* 29.06.01, 07:24
              Cieszę się, że nie zaserwowaliście mi dowcipu o blondynkach, bo bym
              wybuchła.... A poza tym, jak ktoś narzeka na współmałżonka odpowiadam
              zawsze "widziały gały co brały". Życze wam abyście mieli najwspanialsze żony
              pod słońcem.
              • Gość: ober Re: ...najwazniesze ze jestesmy razem IP: 193.194.145.* 29.06.01, 07:56
                no takie zony to juz momy :-)
                • Gość: Szwager Re: ...najwazniesze ze jestesmy razem IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 09:22
                  Ino czi one majom takich chopow ?
                  • Gość: Ee Re: ...najwazniesze ze jestesmy razem IP: 157.158.202.* 29.06.01, 10:00
                    Oczywiście że TAK!
                    • Gość: Mirek jasne - MUSIMY byc szczesliwi IP: *.bellglobal.com 29.06.01, 15:54
                      :)))
    • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.01, 22:51
      Jedyn Pieron godo do drugego :
      - Slyszolch coss sie ozyniol ?
      - Ano prowda .
      - No to musisz byc szczynsliwy ?
      - Ano musza .

Pyrsk !
      • Gość: Ballest Re: Cos na wesolo IP: 62.67.8.* 27.06.01, 23:41
        Syn se pytol papy , powiedz mi co to jest teoretycznie,
        Vater podumiol i pedziol idz do kuchni tam jest twoja
        oma, twoja mama i twoja siostra i spytej sie ich czy
        loni z cudzym zbelem za 2000 marek ba sie przespaly.
        zarozinki synek jest zurück i godol, papa za 2000
        marek to se wszystkie trzy z panoczkiem strzelom,
        Aha synu teraz widzisz teoretycznie by my oba mieli
        6000 marek a praktycznie co momy?
        TRZY KURWY W DOMA
        • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 28.06.01, 15:19
          Oj Ballest, Ballest...
          • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 09:27
            Do pana szanownego - pyto kelner - kawa ze smietanom abo bez ?
            - Oszalol pan ! Po co mi bez ?!

Pyrsk !
    • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 28.06.01, 15:20
      Przychodzi stonoga do szewca... a szewc:
      - Nawet mnie nie denerwuj!

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 28.06.01, 23:51
      Po powodzi w 1997 roku wiele państw ofiarowało pomoc dla powodzian: pieniądze,
      leki, żywność, koce itd. Nawet Rosjanie pośpieszyli z pomocą. Przysłali 50
      tysięcy broszurek: "Nauka pływania"!
    • Gość: Szwager Konsek do liczynio IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 00:41
      1ZL=100GR=10GRx10GR=0,1ZLx0,1ZL=0,01ZL=1GR

1ZL=1GR
      • Gość: meg Re: Konsek do liczynio IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 01:44
        Gość portalu: Szwager napisał(a):

> 1ZL=100GR=10GRx10GR=0,1ZLx0,1ZL=0,01ZL=1GR

> 1ZL=1GR

1 zł = 100 gr = 10 x 10 gr = 10 x 0,1 zł = 1 zł
        dałam się podpuścić, co?
        • Gość: Szwager Re: Konsek do liczynio IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 09:20
          Pyrsk !

No ja ino konsek .
          Wiysz co je najsmiyszniejsze , ze 90% ludzi kerym to pokazuja niy wiy kaj tyn
          feler je .
          A tera inkszo zgadywanka .
          Ale Ober ty niy podpowiadej .

Sowizdrzol szol i Gwizdol. Sowizdrzol niy gwizdol. Kto gwizdol ?

Pyrsk !
          • Gość: Ee Re: Konsek do liczynio IP: 157.158.202.* 29.06.01, 10:03
            Jak rozumiem, Gwizdol to jest druga osoba, która szła, ale może się mylę
            (jeszcze nie wszystko z gwary rozumiem)
          • Gość: ober Re: Konsek do liczynio IP: 193.194.145.* 29.06.01, 11:39
            =:-X nic przeca niy godom
            • Gość: Szwager Re: Konsek do liczynio IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 11:40
              Pyrsk !

No to trocha "trudniejsze" .

Bolo dwoch glacatych , kery bol wiyncyj glacaty ?

• Gość: Szwager Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.01, 09:36
      Snerwowano Marika ryczy na Gustlika :
      - Ty osle !
      - A tys ani oslym niyma !
      - Co, jo niyma oslym ?!

Pyrsk !
      • Gość: meg Re: Cos na wesolo IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 14:45
        Antek mówi do Franka:
        "Zabiłem wczoraj pięć ćmów"
        "Ciem"
        "Kapciem"
        • Gość: Szwager Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.01, 00:51
          - Tata tyn chop sie ciebie klanio .
          - Niy ciebie , ino tobie .
          - Mi ?
          - Niy mi , ino mnie !
          - Przeca godom , ze ciebie !

Pyrsk !
    • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 29.06.01, 19:05
      Maz wracil z delegacji i jego przerazliwie zazdrosna zona przeglada ubranie w
      poszukiwaniu jakiegos obcego wlosa. Gdy nic nie znajduje mowi;
      - ty to nawet lysej babie nie przpuscisz!
    • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 30.06.01, 03:28
      Do baru wchodzi facet i pokazując na spitego do nieprzytomności faceta, mówi:
      - Dla mnie to samo

Milicjant zatrzymuje studenta:
      - Poproszę dowodzik
      Student podaje mu legitymacje studencka. Policjant:
      - Aaaa, nie pracujemy?
      Student:
      - Nie pracujemy...
      - Aaaa, opierniczamy się?
      - Opierniczamy się...
      - Aaaa, studiujemy?
      - Nie, ja studiuje...

- Czy byłem tu wczoraj? - pyta się gość barmana w nocnym lokalu.
      - Był pan!
      - I przepiłem pól miliona?
      - Tak!
      - Co za szczęście! Już myślałem, że zgubiłem...

• Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.01, 23:20
        > Do pana szanownego - pyto kelner - kawa ze smietanom abo bez ?
        > - Oszalol pan ! Po co mi bez ?!

Idzie se jedna parka parkym ,i se tak godajom: - och jak tu ladnie pachnie -
        Pani lubi bez? - och lubie, ale sie obawiam!

Pyrsk!
        • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 02.07.01, 17:13
          Gość portalu: Hanys napisał(a):

> Idzie se jedna parka parkym ,i se tak godajom: - och jak tu ladnie pachnie -
          > Pani lubi bez? - och lubie, ale sie obawiam!
          >
          > Pyrsk!

W wiejskim ośrodku zdrowia:
          - Panie doktorze, niech pan coś poradzi. Mam już siedmioro dzieci, a mąż to się w
          ogóle nie zastanawia...
          - Niech pani kupi mężowi prezerwatywy.
          Po kilku miesiącach ta sama kobieta jest u lekarza.
          - Źle mi pan doradził, znów jestem w ciąży!
          - A kupiła pani te prezerwatywy?
          - Mnie tam nie stać na takie wydatki. Sama mu zrobiłam. Na drutach...

• Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.01, 17:56
            W autobusie jedzie para staruszków, a ponieważ autobus się trzęsie więc dziadek
            ma problem ze skasowaniem biletu. Autobus zatrzymuje się na czerwonym świetle,
            a babka na to:
            - Wsadzaj póki stoi.

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 02.07.01, 18:11
            A to bylo dobre Hanys! :-D

Rozmawia dwóch księży.
            - Już chyba nie doczekamy tych lat, kiedy zniosą celibat.
            - My nie, ale nasze dzieci ... to może.

• Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.01, 19:03
              No to jeszcze jedyn wic o ksiyndzach:

Pielgrzymka hajerow do Czynstochowy na Jasno Gora . Jedyn pieron chciol sie
              wyspowiadac .
              Toz sie go pyto tyn ksiondz :
              - Drogi slonski synu , jaki jest twoj najciezszy grzech ?
              - Jo tak tyz laza na lewizna z cudzymi babami ...
              - A ile razy to bolo ?
              - Prosza ksiyndza , jo sie sam prziszol wyspowiadac a niy chwolic !!!

Pyrsk
              • Gość: MIrek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 02.07.01, 20:01
                Szosą E -17 jedzie kobieta i w radiu słyszy komunikat:
                - Uwaga! Na szosie E -17 pojawił się pirat drogowy, jadący pod prąd...
                Kobieta wychyla się przez okienko i z przerażeniem woła:
                - O Boże, żeby jeden! Tu jest ich całe mnóstwo!

• Gość: Mirek Ee i Opel :) IP: *.*.*.* 02.07.01, 19:26
              Ciagle pamietam Ee i tego Opla. Oczywiscie wina meza, ale czasami;

Żona prowadzi samochód, w pewnym momencie zdenerwowana zwraca się do męża:
              - Słuchaj, jakiś facet stale mi biegnie przed maską! Co mam zrobić?!
              - Zjechać z chodnika! - odpowiada spokojnie mąż!

• Gość: Hanys Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.01, 19:56

Dwoch ozartych jedzie autym :
                - Te jak to jedziesz ! ?
                - Jo !? Colki czas zech myslol ze ty kerujesz !

• Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.01, 20:17
                  Jedzie dwoch policjantow autym.I jeden godo do drugigo :
                  - Francek, widzisz tyn las, tam?
                  - Niy, drzewa mi zasuoniajom.
                • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 02.07.01, 20:32
                  Zanim "wejdziemy" na milicje, mam jeszcze dobry o pijakach;

W knajpie spotyka się dwóch pijaków, jeden jest już dość dokładnie nawalony
                  i płacze. Ten drugi próbuje go pocieszyć, a przede wszystkim pyta się go, co
                  się stało?
                  - Żona poprzysięgła że mnie rzuci, jeżeli nie przestanę pić!
                  - No i co? - pyta kumpel.
                  - No cóż! Będzie mi jej bardzo brakować!!!

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 02.07.01, 20:44
                  Dobra, ostatni na dzisiaj;

- Dowiedziono, że na ogół żony odchodzą od mężów alkoholików - mówi prelegent.
                  Głos z sali:
                  - A ile trzeba wypić?

• Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.01, 21:51
                    Gość portalu: Mirek napisał(a):

> Dobra, ostatni na dzisiaj;
                    >
                    > - Dowiedziono, że na ogół żony odchodzą od mężów alkoholików - mówi prelegent.
                    > Głos z sali:
                    > - A ile trzeba wypić?

No to zes mie teroski tymi dwoma wpisami nastraszou !!!
                    Mirek!Postanowilem ze od dzisiej jusz niy pija, niy kurza i niy pszeklinom!
                    Kur**, pet mi wpod do kufla!!!!!!!

Pyrsk!

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 02.07.01, 21:58
                      Hanys- pozdrow rodzine jak wrocisz po tym kuflu :-))))))))

Facet wraca do domu mocno zawiany, przed domem stoi teściowa z miotłą w ręce.
                      Facet przygląda się jej przez chwilę, po czym pyta:
                      - Mamusia zamiata, czy... odlatuje?!

• Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.01, 22:33
                        Wiela zymbow powinna miec´ tes´ciowo?
                        Dwa:
                        -Jedyn do otfiyranio piwa "SCHWIGERSONOWI"
                        -A drugi co by jom bolou!
                        • Gość: Hanys Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 03.07.01, 23:09
                          Spotyka sie dwoch Ukraincow i jeden mowi do drugiego:
                          - Stary, tam w Polsce to jest prawdziwe zycie, nie to co u nas. Wstajesz rano i
                          podaja ci pyszne sniadanko do lozka, potem sex do poludnia. Po poludniu
                          wykwintny obiad, szampanskoje, desery i sex do kolacji. Kolacja - palce lizac,
                          a po kolacji do poznej nocy sex ile tylko pragniesz.
                          -No, no brzmi niezle. A skad ty to wszystko wiesz, byles w Polsce?
                          -Ja nie, ale moja siostra byla.
                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 04.07.01, 01:07
                    Hanys, nie mialem czasu...spisz juz?

Pan Władek wraca po alkoholowym przyjęciu do domu. Puka do drzwi.
                    - To ty Władek? - pyta się przez drzwi żona.
                    Odpowiada jej milczenie, więc wraca do łóżka. Po chwili znowu słyszy pukanie.
                    - Władek, czy to ty pukasz?
                    Cisza, więc żona na dobre udaje się na spoczynek. Rano otwiera drzwi i widzi
                    swojego męża siedzącego na wycieraczce i trzęsącego się z zimna.
                    - Władziu, to ty pukałeś w nocy?
                    - Ja...
                    - To dlaczego nie odpowiadałeś na moje pytania?
                    - Jak to nie odpowiadałem, kiwałem głową...

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 04.07.01, 02:20
                    A gzie jest reszta? Nikt inny nie zna kawalow?

Żona kupiła maszynę do szycia, zaczyna na niej szyć, za jej plecami stoi mąż i
                    komenderuje:
                    - W prawo! W lewo! W prawo! Co ty robisz? Szyć nie umiesz?! - Żona oburzona
                    mówi do niego:
                    - Czyś ty zwariował! Nie przeszkadzaj mi! Jak będziesz tak stał nade mną i
                    dogadywał to naprawdę nic nie uszyję! Na to mąż:
                    - Teraz już wiesz jak ja się czuję gdy prowadzę samochód w twoim towarzystwie?

• Gość: Ee Re: Cos na wesolo IP: 157.158.202.* 04.07.01, 07:14
                      Baba wraca z zakupów objuczona siatami, wreszcie dociera do domu, otwiera drzwi
                      od klatki schodowej, a tam ekshibicjonista się obnaża... Baba patrzy, patrzy, a
                      wkońcu woła:" O Jezu jajek zapomniałam kupić..."
                      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 04.07.01, 23:39
                        Jak zech rous jechol po Gliwicach tramwajym i wsiado tysz tako staro baba i
                        godo:
                        -chopy uwaga na jajca!!!
                        a my sie pytomy
                        -Pani! co mocie jajka?
                        -Niy, gwoz´dzie!!!

Pyrsk!

PS: Od dzisiej zmiyniom moj nik ze Hanys na Hans
                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 04.07.01, 23:56
                    Hanys czy Hans?-

Mam świetnego pacjenta, cierpi na rozdwojenie jaźni...
                    - I cóż w tym świetnego? Banalny przypadek!
                    - "Obydwaj" mi płacą!

Pozdrawiam obu :)
                    • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 05.07.01, 00:20

> Hanys czy Hans?-
                      >
                      > Mam świetnego pacjenta, cierpi na rozdwojenie jaźni...
                      > - I cóż w tym świetnego? Banalny przypadek!
                      > - "Obydwaj" mi płacą!
                      >
                      > Pozdrawiam obu :)

Piykne dziynki za pozdrowiynia!
                      A jak my som juz pszi dochtorach, to mom sam jedyn wic:

Do dochtora prziszol karlus i godo :
                      - Dejcie mi cos gibko na tyn moj durchfal !!!
                      - Slucham ?! Pyto sie dochtor .
                      -Mom pieronowo sraczka !!! - Tuplikuje dochtorowi
                      karlus .
                      - Ach tak rozumiem ...
                      Zapisze panu "Normosan" . Pojutrze do kontroli ...
                      W aptyce pani magister niy poradzi przeczytac recepty ,
                      bo dochtor mo tako klaua ale wydaje naszymu
                      karlusowi "Nervosan" ...
                      Badanie kontrolne u naszego dochtora ;
                      - I jak , przeszlo juz panu ? pyto sie dochtor .
                      - Wiycie co panie dochtor ... Dalyj mom sraczka , ale
                      wcale mie juz to niy nerwuje !!!

Pyrsk!
                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 05.07.01, 00:32
                    A wiesz dlaczego miala ta sraczke?

Przychodzi baba do lekarza:
                    - Panie doktorze, bardzo boli mnie brzuch!
                    - A co pani jadła?
                    - Puszkę śledzi.
                    - Czy były świeże?
                    - Nie wiem, nie otwierałam!

• Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 05.07.01, 00:43
                      No to na dzisiej ostatni wic:

Jedna baba co wozyla 150 kilo poszla do dochtora i godo tak: panie dochtor
                      niych mi pan do cos´ na to opuchlizna bo wiycie jak jo juz wyglondom, jo juz po
                      schodach z necami niy umia wylys´c´.
                      Dochtor popatszol zmierzyl jom zbadol i pado: no rzeczywis´cie zes´cie som tak
                      dos´c´ rubo, ale jo wom dom lekarstwo. Pszepisol jyj take krople co to miala
                      dziynie na wata po jednej kropelce i cyckac´. Wz´yna to lekarstwo, ale ino
                      wylazla, z gwinta wypila. To wszystko bys´cie musieli widziec´, jak to i
                      wszystko zaczlo uciekac´, zadek na piynty pszodek na kolana
                      a wele ni 15 kilo fetu wytopionego i to tak wszysko lezy, wisi. No to ona lap
                      to tak ponaciongala, wziona se to pot pacha no i idzie do tego dochtora nazot
                      Panie dochtor paczcie co mi siestalo po tych waszych kroplach. Dochtor jak to
                      obejzol, za lep sie chycil i pado: babo cos´ ty zrobila no co jo mom teras
                      stobom zrobic´.
                      Wzion i tak ponaciongol wszystko, tak na gowa wiycie zawionzol i to na taki
                      drot.
                      Iona idzie do dom, spotyko jom somsiadka i pado:
                      Bryz´lino a kaj wom sie te wasze cycki podzioly.
                      A ona pado i na to: kichejcie cycki paczcie jako mom klata obros´niono!!!

Pyrsk!
                    • Gość: Ballest Re: Cos na wesolo IP: 195.122.189.* 05.07.01, 21:02
                      Przychodzi moj kamrad do biora i godol: ej tela dziolchow tukej u wos siedzi?
                      Moj kolega Manek mu odpedziol,Antos jak sie nie ulegnom to wszystkie zostanom
                      siedziec !!!
                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 05.07.01, 00:50
                    Przychodzi OLBRZYMIA baba do lekarza:
                    - Pani problem mnie przerasta.

Dobranoc :)
                    • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 05.07.01, 18:27
                      Pszchodzi chop do dochtora i godo:
                      -Panie doktorze tak mie pieron´sko ta wontroba boli!
                      -A pije Pan?
                      -Pija ale niy pomogo!
                      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 05.07.01, 22:53
                        Psziszua baba do dochtora z bajtlym.
                        Dochtor bado to dziecko i pyto sie:czy diecko przechodzilo juz Odre.A baba
                        nato:"Panie kochany gdzie tam, my za Buga!!!!

Pyrsk!
                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 06.07.01, 00:09
                    Czesc Wam, Hans - spoznilem sie dzisiaj, ale wiesz, ja czasami pracuje ;)

- Bolku, jak nazywał się Chrobry?
                    - Nie wiem.
                    - No, przecież tak jak ty!
                    - Nowak?!

Zajączek pędzi przez las, zatrzymuje go lisek. Zajączek woła:
                    - Uciekaj, uciekaj!!
                    - Dlaczego? - pyta się lisek.
                    - Ktoś zgwałcił Niedźwiedzicę, i wszyscy jesteśmy podejrzani!

• Gość: Ballest Re: Cos na wesolo IP: 62.67.4.* 06.07.01, 05:11
                      W wielki piontek przychodzi oma na spowiedz, farosz jom widziol i godol oma
                      dzisiej nie umiam wos wyspowiadac, bo ponboczek umarl,
                      a co wy nie godocie , my ta za tym lasem ani nie wiedzieli, ze on chory bol.
                      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 06.07.01, 14:29

Jedna baba czynsto lazila do kos´ciola i klynkala pszet figorkom s´wiyntego Jana
                        chszciciela i rzykala: Co by ta odni cera miala piyknego chopa, co by na grubie
                        robjyl a co by niypil. Kos´cielny sie ros wkurzil, stanol za ta figorka i czeko
                        az ona zas´ pszidzie. Ona za´ psziszla, klynczy i zyko co by ta moja cera miala
                        piyknego chopa....
                        A w tym on godo: jako ta staro tako ta modo!
                        Ta lapla te tasze i zaczyno uciekac´ istanyla w dz´wiyrzach kos´ciola, obrocila
                        sie i godo: Tys´ tam taki s´wiynty niy byl a ze niy, ciebie za darmo do ty rzyki
                        niy wciepli!

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 06.07.01, 16:54
                    Złapał wędkarz złotą rybkę. Rybka obiecała spełnić życzenie ale tylko jedno.
                    Wędkarz zastanowił się dobrze i mówi:
                    - Chce wiedzieć kiedy umrę.
                    - O, stary tego to ja ci akurat nie powiem, bo mi nie wolno, ale mogę ci
                    zdradzić, co będziesz robić po śmierci.
                    - No dobra, mów.
                    - Będziesz sędzią piłkarskim.
                    - Co sędzia? Przecież ja się w ogóle nie znam na piłce.
                    - No to się szybko ucz., za dwa tygodnie masz pierwszy mecz!

• Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 06.07.01, 22:56
                      Rous siedzi jedyn wyntkosz nat wodom, caly dziyn´ mu nic niy biere. Wkon´cu
                      paczy splawik idzie pot woda, zacion, wyciongo tako malo rypka.To byla zloto
                      rypka a on o tym niy wiedziol i wciepnol jom nazot i padol ic´ po mamusia
                      psziprowadzic´ na tyn chok. A ze to byla zloto rypka to miol czi zyczynia i se
                      tak mys´li:
                      -Jeronie, jak jo by sie tak piwa napiyl, tak cieplo sam jes, paczy, wele nog mu
                      flaszka piwa londuje i pado, to je niymozliwe, flaszka piwa?
                      Napil sie i pado, kurde keby sam tak kszinka piwa byla, to by sie tak chlapnou
                      fajnie.
                      paczy, bam kszinka piwa mu londuje wele szlapow.
                      Godo pierona to som jakes´ cuda, ale som tego niy wypija, i wele niegotysz taki
                      jedyn lowi
                      I godo mu
                      -Te! Piwa sie napijesz?
                      a on padol:
                      -Niy niy pija piwa !
                      -Ach to kij ci w bary
                      I za chwila slychac´
                      -Auaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 07.07.01, 05:42
                    - Czy macie jakieś życzenie?- pyta lekarz chorego szeregowca w szpitalu podczas
                    obchodu.
                    - Tak, chciałbym zamienić się na łóżko z tamtym pacjentem.
                    - A to niby z jakiego powodu?
                    - Bo on leży bliżej drzwi i pielęgniarka najpierw jemu smaruje hemoroidy, a
                    potem mnie tym samym pędzlem gardło!

• Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.01, 11:48
                      Pszichodzi do dochtora jedyn chop i godo:
                      -Panie dochtorze jak mie nyrki bolom.
                      Dochtor godo
                      -A mosz pan badania moczu
                      -Nie mom panie dochtorze
                      -No to widzi pan na szafie stoji menzurka prosze tam nasikac´,ja wychodze,
                      zaras wracam
                      Wraco tyn dochtor i zaglondo wszystke s´ciany fkolo spyrskane.
                      -Cosie dzieje proszem pana?
                      -A pan dochtor mys´li ze to tak leko trefic´na tyn szrank!
                    • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.01, 12:19
                      Pszichodzi do dochtora jedyn chop i godo:
                      -Panie dochtorze jak mie nyrki bolom.
                      Dochtor godo
                      -A mosz pan badania moczu
                      -Nie mom panie dochtorze
                      -No to widzi pan na szafie stoji menzurka prosze tam nasikac´,ja wychodze,
                      zaras wracam
                      Wraco tyn dochtor i zaglondo wszystke s´ciany fkolo spyrskane.
                      -Cosie dzieje proszem pana?
                      -A pan dochtor mys´li ze to tak leko trefic´na tyn szrank!
                      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.01, 12:21
                        Staro baba u dochtora : - Czy miala pani dryszcze ?
                        - A co to je ?
                        - No , dzwonioly wom zymby ?
                        - Jak boly w szolce , to trocha !

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 07.07.01, 19:16
      Hans - mam cos starego, to niech Ci bedzie Lui, bo chyba nie jestes Hubert :))

Trzech braci wybiera się na zarobek do Francji.
      - Ja będę się nazywał Guy - mówi Gustaw.
      - Ja będę się nazywał Lui - mówi Ludwik.
      Na to Hubert:
      - To ja pieprze i nie jadę...!

Dwóch Ślązaków w Paryżu, w restauracji zamawia potrawy:
      - La zupa, la kotlet. Kelner po chwili przynosi zamówione potrawy. Jeden Ślązak
      zwraca się do drugiego:
      - Wiesz, że ten francuski to łatwy język. Na to Kelner:
      - Wy byście "La gówno" dostali gdybym ja nie był z Siemianowic

Spotyka się dwóch kumpli, jeden pyta drugiego:
      - Twoja żona była we Francji?
      - Nie, jakiś świntuch ją tu, tego nauczył!
      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.01, 22:43
        - Niy moga odzwyczajic´ sie od kurzynio cigaretow ...
        - A probowoles´ guma do zucio?
        - Probowalech.
        - I co?
        - Nie poli sie...
        • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 07.07.01, 23:24
          - Halo, mówi Kowalski. Panie doktorze, proszę
          natychmiast przyjechać, ponieważ moja żona ma ostry
          atak wyrostka robaczkowego!
          - Spokojnie panie Kowalski. Dwa lata temu osobiście
          wycinałem pańskiej żonie wyrostek robaczkowy. Czy
          słyszał pan kiedyś, aby człowiekowi po raz drugi
          pojawił się wyrostek?
          - A czy pan słyszał doktorze, że u człowieka może się
          pojawić druga żona?

• Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 00:14
            - Panie dochtorze, pryntko, pryntko,
            nosz Alojz zuyknou korkociong! - telefonowaua baba do dochtora.
            - Jusz leca, zarozki tam byda, a cos´cie dotont robjyli?
            - Otwiyrali my flacha nozym!
            • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 08.07.01, 01:41
              Żona do męża:
              - I jak ci smakował dzisiejszy obiad?
              - Czy musisz znowu szukać pretekstu do kłótni?

- Z czego byś wolał zrezygnować - pyta się Francuz swego kolegi - z wina, czy
              z kobiet?
              - Aaaa, to zależy od rocznika.

• Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 08:58
                Antek miou tako baba, co nigdy sie z nim nie wadziyua. Umiaua wszysko po
                dobroci zrobic´. Rous tysz Antek psziszou ze szychty, a byu pieronsko zuy. Baba
                mu zaroski obiod dowo i pszynosi najpszod zupa. Antek wonio, patczy, zur z
                kartofloma, bes suowa wyciep talerz z zupom pszez okno. Baba nic. Bes suowa
                pszyrychtowaua druge danie: rolada, s´wiatuo kapuste i kluski. Antkowi sie na
                tyn widok oczy s´miejom, biere jusz widelec do rynki, w tym baba biere talyrz i
                wyciepua go za okno.
                - Alez babeczko, co ty robisz, tako fajno rolada
                - Jakes´ wyciepnou talyrz toch mys´laua, ze dzisio chcesz obiadowac´ w ogrodku.
                • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 08.07.01, 16:04
                  - Od dziś będziemy liczyli na komputerach! - oznajmiła nauczycielka.
                  - Wspaniale! Znakomicie!! - cieszą się uczniowie.
                  - No to kto mi powie, ile będzie pięć komputerów dodać dwadzieścia jeden
                  komputerów?...
                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 17:58
                    Siedzi zebrok pod kosciouym i prosi pszechodzoncego chopa:
                    - Panie laskawy, dejcie pora zlotych biydnymu...
                    - Niy mom piyniyndzy.
                    - To wez sie do roboty, lobiboku jedyn!
                    • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 08.07.01, 19:00
                      Antek poszedł nad rzekę łowić ryby. Rozpalił ognisko i już miał zarzucić wędkę,
                      gdy zauważył kurę idącą w jego stronę. Nie namyślając złapał ją, oskubał,
                      upiekł i zjadł. Nagle patrzy: drogą biegnie sąsiadka i woła:
                      - Antek, nie widziałeś mojej kury?
                      Antek spogląda na pióra leżące u jego stóp i mówi:
                      - Rozebrała się i popłynęła na drugą stronę rzeki!
                      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 19:18
                        Na dzwierzach u Pawlika pojawiyua sie wizytowka "insz. Pawlik".
                        - Panie Pawlik - pado somsiod - "inzynier" to sie pisze "inz.", a nie "insz."
                        - Jo tez ni ma inzynier yno insztalator...

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 08.07.01, 22:02
                          Żona z kochankiem leży w łóżku. Przychodzi mąż:
                          - Co wy tu robicie?
                          Żona do kochanka:
                          - A nie mówiłam Ci, że to idiota.
                          • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 22:15
                            Psziszol chop z roboty blank zmachany i pado do swojyj staryj : - Suchej ,
                            Truda , jo juz mom tak dosc , ze zaroz sie lygna . A jak kerys bydzie do mie
                            dzwoniol , to mie niy ma w doma !
                            Dzwoni telefon odbiyro jego zoneczka : - Ja moj chop je doma . A tyn jak niy
                            ryknie :
                            - Przeca zech godol , ze mie niy ma doma
                            - Ale to bol telefon do mie ! - spokojnie odpowiado zoneczka !
                            • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 22:29
                              W klinice polozniczyj pot oknym stoji chop i wolo do swoji baby:
                              -Helga!!! co momy???
                              -Synka!!!
                              -A do kogo podobny???
                              -A ty go niyznosz!!!!!!
                              • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 09.07.01, 00:01
                                Święci Piotr i Paweł grają sobie w golfa. Paweł trafia do dołka za pierwszym
                                razem. Piotr tak samo. Potem jeszcze raz. W końcu św. Paweł pyta się:
                                - Słuchaj stary, robimy cuda czy gramy na poważnie?

W szkole pani kazała narysować dzieciom swoich rodziców. Po chwili podchodzi do
                                małego Jasia i pyta:
                                - Dlaczego twój tata ma niebieskie włosy?
                                - Bo nie było łysej kredki.
                                • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.01, 11:43
                                  Stanou lysy pszed lustrym paczy z dumom na wuasne odbicie.
                                  - swiytnie sie trzimom, szescdziesiontka na karku i ani jednego siwego wuosa na
                                  gowie.

-Maryjko czamu tyn pies colki czas tak dziwnie na mie paczy ?
                                  - On tak paczy na kozdego kery jy z odniego talyrza
                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.01, 13:16
                                    W Korbielowie wzduz granicy szol baca, szol prosto, prosto naros jak niy
                                    skrynci w lewo
                                    a za kszoka wopista
                                    -Baco, a wy kaj?
                                    Baca spojzol
                                    -A tero to juz do rzici
                                    • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 09.07.01, 22:00
                                      - Jasiu, powiedz nam - pyta ksiądz na lekcji religii - co musimy zrobić, aby
                                      otrzymać rozgrzeszenie?
                                      - Musimy grzeszyć, proszę księdza.

- Jasiu - pyta nauczyciel - jaka to część mowy "małpa"?
                                      - Jest to czas przeszły od rzeczownika człowiek
                                      • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.01, 22:26
                                        Mirek ty mosz gowa do wicow! Jak to zaro dwa.
                                        Jo sam mom jedyn ale zato dukszy!

Psziszla ros nowo nauczycielka do szkoly.
                                        Jedyn nauczyciel i godo:
                                        -Pani wiycie co, ale s´cie dostali klasa samych chacharow.
                                        -Niyszkodzi, jo po psychologji, jo to opanuja.
                                        wchodzi i godo
                                        -Dziyndobry dzieci.
                                        a tam take
                                        -Czejs´ staro motyko!!!
                                        jak ona startla do dyrektora
                                        -Panie dyrektorze teras mi tak brzitko powiedzieli te chopcy w ty klasie
                                        dyrektor godo, spokojnie pani pudzie zymnom.
                                        Wchodzi i godo
                                        -Czes´c´ chachary pieron´skie!!!
                                        a tam
                                        -Ddiyn´dobry panie dyrektorze, dziyn´dobry.
                                        -Co mocie tera za lekcja.
                                        -No teras momy geografia.
                                        -To suchejcie, tymatym naszy lekcji jest: nacionganie olika na globus.
                                        ajedyn pado
                                        -Dyrektorze a co to jest globus.
                                        on godo
                                        -Widzi pani tak cza bylo zacznoc´.
                                        • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 09.07.01, 22:51
                                          Słoń i mrówka wloką się przez pustynię. Skwar, żar i
                                          ani kropli wody.
                                          - Już nie mogę - jęczy słoń - umrę z pragnienia!
                                          - Weź się w garść, słoniku! - pociesza go mrówka. - Na
                                          najbliższym postoju dam ci łyk wody z mojej
                                          manierki...
                                          • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.01, 23:37
                                            Jedyn elefant paczy na mysz i blank powaznie godo :
                                            - Ale zes je malo !
                                            - Ja mosz recht , ale zech bola blank dugo choro !

Ciongnie karawana Araberow bez pustynia ... Narozki oboczyli kamela . Zarola
                                            sie puklami w piosek , przebiyro na wiyrchu szlapami i rycy : cip... cip...
                                            cip... Postowiyli jom Arabery gibko na szlapy , a kamela
                                            ino sie otrzepala i zaczyno ryczec : pic´... pic´... pic´... !
                                            • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 00:13
                                              Do wyspy dopływa rozbitek, na plaży widzi, co prawda obdartego, ale białego
                                              człowieka. Oddycha z ulgą i pyta:
                                              - Są tu jacyś ludożercy?
                                              - Nie! Nie ma. Dwa dni temu ostatniego żem zjadł!

• Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 10.07.01, 00:21
                                                - Jakie pani ma ladne zeby!
                                                - To po mamie...
                                                - I pasowaly ?!
                                                • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 00:47
                                                  Jak wiecie Toronto walczy o przyznanie olimpiady w 2008 roku. Krazy tutaj kilka
                                                  kawalow tez na ten temat.

- Dlaczego w Chinach jest 100% poparcie dla organizacji olimpiady w Beijing?
                                                  - Bo na pozostalych egzekucja juz zostala wykonana

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 05:42
                                                    Dialog dwoch Slazaczek:
                                                    - Wisz Maryna kochalam się z inteligentem!
                                                    - No i jak było?
                                                    - Ty wisz, un miol PENISA!
                                                    - Ooo!, a co to takiego?
                                                    - Tys kutas, ino gientki!

(przepraszam)
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 10.07.01, 06:02
                                                    Sklep nocny . Gryfny Karlus , leko na fleku przilazi po flaszka . Za ladom stoi
                                                    przedowaczka , tako wyzgiyrno , piykno frelka . On sie grzecznie pyto :
                                                    - Dobry wieczor , mocie czysto ?
                                                    - Ja , rano jo sie kompala ... - pado mu ta frelka
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 10.07.01, 06:03
                                                    Dwie frelki szkryflajom postkarta ze wczasow do dom:
                                                    " Kochano mamus´ko bawiymy sie jak damy a jak niy damy to sie niy bawiymy".

• Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 17:20
                                                    Maly Jasiu wpatrzony w nauczycielke mowi:
                                                    - Ja Pania kocham!
                                                    - Alez Jasiu - odpowiada ubawiona nauczycielka - jest pewien problem, ja nie
                                                    lubie dzieci!
                                                    - To nic, bedziemy uwazac.
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: 217.4.108.* 10.07.01, 19:46
                                                    Dzieci we szkole dostauy na zadanie do dom naszkryflac´ opowiadanie, ino co by
                                                    bylo drin zdanie: "MATKA JEST TYLKO JEDNA"
                                                    Na drugi dziyn´ nauczycielka pyto kto na ochotnika przeczyto swoje wypracowanie.
                                                    Jako piyrszy zguosiu sie Zeflik i czyto:
                                                    "Wczoraj w doma byla balanga. Piua mama piou tata,
                                                    piou onkel pioua ciotka. Wkoncu brakuo gorzouy,
                                                    i mama mi godo tak: Zeflik w byfyju som jeszcze dwie halby, wez´ tam je i dej
                                                    je na stou, no to Zeflik podchodzi i otwiero tyn byfyj i godo: matka jest tylko
                                                    jedna!!!
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 22:18
                                                    - Baco, co robicie, jak macie wolny czas?
                                                    - Siedzem i dumam...
                                                    - A jak nie macie czasu?
                                                    - To ino siedzem...
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: 217.4.108.* 10.07.01, 23:00
                                                    - Baco, jak tam wosz nowy soutys?
                                                    - Jeszcze zech go po trzez´wymu niy widziou.
                                                    - A co, on tak pije?
                                                    - Nie on, jo...
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 23:08
                                                    Przychodzi baca do seksuologa i mowi że nijakiej radooci z baba nie ma.
                                                    Seksuolog
                                                    pomyslal chwile i pyta sie bacy:
                                                    - A przy swietle baco, probowaliscie?
                                                    - A wicie, ze ni.
                                                    - No to poprobujcie i przyjdzcie powiedziec jak bylo.
                                                    Po kilku dniach wraca baca. Lekarz sie pyta:
                                                    - No i jak? Mieliscie baco radoche?
                                                    - E, wicie panocku, jo to ni, ale jak sie dzieciska ubawily!
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 10.07.01, 23:43
                                                    Hans. Czy Ty sie zastanawiales czy ktokolwiek oprocz nas to czyta? Przyznam ze
                                                    ja mam kupe radochy, a wszyscy dookola mnie juz sie przyzwyczaili, ze jak
                                                    sprawdzam komputer to sie smieje.
                                                    Pozdrawiam - Mirek
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: 217.4.108.* 11.07.01, 00:29

> Hans. Czy Ty sie zastanawiales czy ktokolwiek oprocz
                                                    nas to czyta? Przyznam ze
                                                    > ja mam kupe radochy, a wszyscy dookola mnie juz sie
                                                    przyzwyczaili, ze jak
                                                    > sprawdzam komputer to sie smieje.
                                                    > Pozdrawiam - Mirek

Suchej Mirek, MODERATOREM tego wontku jestes´ ty, bos´
                                                    go zaczon! "Jak zes´ piwa nawazyu to go teroski musisz
                                                    wypic´" Do konca Lipca byda cie sam tymi wicami gnymbiou.
                                                    W Siyrpniu jada na urlop do Glywic. A Szwager jak ze
                                                    tego Egiptu pszileci to cie bydzie sam dali mynczou!
                                                    Tymat: "Cos na wesolo" to wcale niymuszom byc´ino wice
                                                    mogom to byc´nawet historyjki z zycia wziynte abo jake
                                                    inksze gupoty do s´miychu!

PYRSK!

PS: Tyn ostatni wic bou super! Kaj zes´ go wysznupou?
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: 217.4.108.* 11.07.01, 00:35
                                                    Turysty pytali sie roz bacy jako bydzie pogoda na drugi dziyn . Sprawdziolo
                                                    sie , no to na drugi dziyn juzas som u niego i sie pytajom :
                                                    - Baco , jako bydzie jutro pogoda ?
                                                    - Doczkejcie ino momynt - pado baca - bo mi sie radio zaciolo .
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.bellglobal.com 11.07.01, 01:24
                                                    Placze zgwalcona Maryna, podchodzi baca:
                                                    - Cemu chlipies Maryna?
                                                    - Oj zgwolcili mnie, zgwolcili!
                                                    - A o pomoc wolalas?
                                                    - Oj wolalam, wolalam!
                                                    - I nikt nie przyszedl?
                                                    - Nikt nie przyszedl!
                                                    - A ku wsi wolalas?
                                                    - Oj wolalam, wolalam!
                                                    - I nikt nie przyszedl?
                                                    - Nikt nie przyszedl!
                                                    - A ku halom wolalas?
                                                    - Oj wolalam, wolalam!
                                                    - I nikt nie przyszedl?
                                                    - Nikt nie przyszedl!
                                                    - A ku wierchom wolalas?
                                                    - Oj wolalam, wolalam!
                                                    - I nikt nie przyszedl?
                                                    - Nikt nie przyszedl!
                                                    - A ku lasowi wolalas?
                                                    - Oj wolalam, wolalam!
                                                    - I nikt nie przyszedl?
                                                    - Nikt nie przyszedl!
                                                    - Nikt nie przyszedl?
                                                    - Nikt, nikt nie przyszedl!
                                                    - Wis, to i ja se wygodzem!
                                                  • Gość: meg Re: Cos na wesolo IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.01, 07:08

> Hans. Czy Ty sie zastanawiales czy ktokolwiek oprocz nas to czyta?

czytają, czytają - i dlatego mam propozycję - jako twórca wątku załóż
                                                    "Coś do śmiechu II" - bo ten wątek już się bardzo ciężko otwiera
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 24.07.01, 22:30
                                                    - Hyjdla , co tys dzisiej w nocy tak wrzeszczala ? - pyto Truda .
                                                    - Niy moga ci tego pedziec , bo to je intymno rzecz .
                                                    - Powiydz ! Powiydz !!!
                                                    - A niych tam , powiym ci . Moj chop mi dzisio w nocy na karku malinka robiol .
                                                    - I bezto tak ryczalas ?
                                                    - Ja , wiysz , ino on to robiou klyszczami .
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.*.*.* 24.07.01, 22:57
                                                    Kluca sie dwie psiapsolki
                                                    -Ty Fela! Jak sie kochasz z obcymi chlopami, to se kup zaslony, zebi immi nie
                                                    musieli tego ogladac, tak jak wczoraj!
                                                    -A ty se kup okulary, bo to nie byl obcy chlop, tylko Twoj!
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 24.07.01, 23:04

> Kluca sie dwie psiapsolki
                                                    > -Ty Fela! Jak sie kochasz z obcymi chlopami, to se kup zaslony, zebi immi nie
                                                    > musieli tego ogladac, tak jak wczoraj!
                                                    > -A ty se kup okulary, bo to nie byl obcy chlop, tylko Twoj!

Spotyko sie Gerda s Trudom:
                                                    -Truda, Ty se kup nowe gardiny bo jo wszystko widza co Ty ze swojim starym
                                                    wyrobiosz...
                                                    -A Ty se kup nowe bryle, bo jo niy ze swojim wyrobjom ino z Twojim.
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 24.07.01, 23:08
                                                    przylazi slonzara do warzywnioka po zakupy przed niom stoi sonsiadka(gorolka)
                                                    wnowym mantlu slonzara chciala jom pochwolic ze mo taki fajny mantel i godo,ale
                                                    ma pani ladny plaszcz ale te knefle to do niego niepasujom
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.sympatico.ca 25.07.01, 04:49
                                                    Przedszkolanka zabrala do parku grupe dzieci. Przed powrotem dlugo nie mogla
                                                    odnalesc dwojki maluchow. Wreszcie dziewczynka i chlopiec wychodza z buszu.
                                                    - Co robiliscie? - pyta przedszkolanka.
                                                    - Nie wiem, jak sie to nazywa - odpowiada dziewczynka - ale bedzie to moim
                                                    hobby do konca zycia!
                                                  • Gość: Mirek Re: Cos na wesolo IP: *.sympatico.ca 25.07.01, 04:59
                                                    Hans! Skonczmy juz ten, bo rzeczywiscie sie zaczyna dlugo ladowac. Nastepny od
                                                    Ciebie wyznaczy gdzie "ladujemy"...myslalem ze "dobijemy" II do setki...
                                                  • Gość: Hans Re: Cos na wesolo IP: *.dip.t-dialin.net 25.07.01, 08:07
                                                    Jedyn Karlus prziszol do sklepu i godo :
                                                    - Mocie mydlo do mycio pyska ?
                                                    - Panie , to sie nazywo toaletowe . Sam mocie jedne , a co byscie jeszcze
                                                    chcieli ?
                                                    - Delcie mi jeszcze pora rolkow papiyru .
                                                    - Toaletowego ? Pyto sie ta przedowaczka .
                                                    - Niy do mo byc do wyciyrania dupy ! Wartko odpowiedziol tyn Karlus
                                                  • hanys_hans Re: Cos na wesolo 19.08.01, 23:25
                                                    Spotkauo sie rous dwoch gornikow i tak rozprowiajom:
                                                    - Pacz jaki tyn swiat dziwny - pado tyn jedyn - Jak gornik jest chory to
                                                    sztajger godo, ze jest pijany, a jak sztajger som pijani, to sie pado, ze som
                                                    chorzy.
                                                  • hanys_hans Re: Cos na wesolo 15.10.01, 19:09
                                                    Oupa i Ouma jedzom obiod. Naroz Oupa rombie oumy po gowie drzewianom lyzkom.
                                                    - A co sie stolo ? - pyto sie go ouma.
                                                    - Bo jak sie spomna , cos ty cnoty niy miala ...
                                                  • hanys_hans Re: Cos na wesolo 16.10.01, 18:47
                                                    Spiyrajom sie dwie ogrodniczki.
                                                    I jedna godo: u mnie na dzalce to urosly taaaakie
                                                    tumaty i tak pszed gymbom pokazuje jake wielke a ta drugo pado, to jest psinco
                                                    umie urosly
                                                    takie ogorki ze jo fortki nie umialach zawzyc´
                                                    A jedna tako tako gucho przelazi kolo nich i godo: baby a kaj on miyszko???????
                                                  • hanys_hans Re: Cos na wesolo 11.11.01, 18:38
                                                    db.correct-i.net/hollestyle/beno/obroski/humor/orka.jpg
                                                  • hanys_hans Re: Cos na wesolo 24.07.02, 21:02
                                                    Do uozyroka lezooncego w czikopie podjyzdzo policja poloonezym.
                                                    - Obywatelu, stowejcie i chodzcie zy mnoom do polooneza.
                                                    - Panniiee wuadzoo, ale jo tan´cza ino polka.