a-nulla Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:27 Czemu nikt mnie nie pochwali, że nowe forumowe wczorajsze dzieciątko do kalendarza wpisałam?? Odpowiedz Link Zgłoś
lazania3 Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:31 aniu chwalę Cię,tylko ciekawe co adaja powie na to ,że już ktoś inny za nią rozstrzygnął konkurs i wybrał imię :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
a-nulla Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:37 Jak to co powie? Na pewno się ucieszy, że ma już problem z wyborem z głowy. A imię wybrała mystyyyy (pokazuje palcem). Odpowiedz Link Zgłoś
mysty O Ty !!!! 13.11.07, 15:41 to ja stąd spadam bo jak wróci adaja to mi się oberwie ;P a imionka to tak se wybrałam jak mi pasowało, hłe, hłe, hłe Nieładnie a-nulla tak skarżyć na koleżankę (kiwa palcem)! Odpowiedz Link Zgłoś
e_rubi Re: O Ty !!!! 13.11.07, 21:32 Ja cie juz tez podkablowalam, Ada malo nie padla ze smiechu...a smiech niecala dobe po cc moze zabic, serio. pewnie Ci sie oberwie jak wroci :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
mysty Re: O Ty !!!! 13.11.07, 23:04 wiecie co ?? Ja już z Wami nie gadam. Nic Wam już nie powiem (nareszcie mysty ! Nareszcie!). Jestem na Was zafochowana. Ale adaja jeszcze polezy na Wyspiańskiego (moje wspólczucia, szpital to dla mnie więzienie) so mogę se trochę pograsowac na forum. A potem to już tak będzie zajęta Zacharym, że pewnie nie będzie miała czasu na NIKOMUNIEPOTRZEBNEKĄŚLIWEUWAGI, buhahahaha ;P Odpowiedz Link Zgłoś
guciobelin Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:31 Przepraszam przegapiłam, to wszystko przez te pierniki;-) Bardzo , bardzo ładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mysty A-nulka ! nie znamy 13.11.07, 15:39 jeszcze imionka adajowego synka, ale to się chyba da potem poprawić. Bravo, bravo, bravissimo !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś