Dodaj do ulubionych

Uaktualniłam nasz kalendarz:)

12.11.07, 22:26
Obserwuj wątek
    • a-nulla Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:27
      Czemu nikt mnie nie pochwali, że nowe forumowe wczorajsze dzieciątko
      do kalendarza wpisałam??
      • lazania3 Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:31
        aniu chwalę Cię,tylko ciekawe co adaja powie na to ,że już ktoś inny za nią
        rozstrzygnął konkurs i wybrał imię :-)))
        • a-nulla Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:37
          Jak to co powie? Na pewno się ucieszy, że ma już problem z wyborem z
          głowy. A imię wybrała mystyyyy (pokazuje palcem).
          • mysty O Ty !!!! 13.11.07, 15:41
            to ja stąd spadam bo jak wróci adaja to mi się oberwie ;P

            a imionka to tak se wybrałam jak mi pasowało, hłe, hłe, hłe

            Nieładnie a-nulla tak skarżyć na koleżankę (kiwa palcem)!
            • e_rubi Re: O Ty !!!! 13.11.07, 21:32
              Ja cie juz tez podkablowalam, Ada malo nie padla ze smiechu...a smiech niecala dobe po cc moze zabic, serio. pewnie Ci sie oberwie jak wroci :-))
              • mysty Re: O Ty !!!! 13.11.07, 23:04
                wiecie co ?? Ja już z Wami nie gadam. Nic Wam już nie powiem
                (nareszcie mysty ! Nareszcie!). Jestem na Was zafochowana. Ale adaja
                jeszcze polezy na Wyspiańskiego (moje wspólczucia, szpital to dla
                mnie więzienie) so mogę se trochę pograsowac na forum. A potem to
                już tak będzie zajęta Zacharym, że pewnie nie będzie miała czasu na
                NIKOMUNIEPOTRZEBNEKĄŚLIWEUWAGI, buhahahaha ;P
      • guciobelin Re: Uaktualniłam nasz kalendarz:) 13.11.07, 15:31
        Przepraszam przegapiłam, to wszystko przez te pierniki;-)
        Bardzo , bardzo ładnie.
      • mysty A-nulka ! nie znamy 13.11.07, 15:39
        jeszcze imionka adajowego synka, ale to się chyba da potem poprawić.
        Bravo, bravo, bravissimo !!!!!!!!!!!!
    • luciii o lol! aleście pochlały wczoraj! ;P 13.11.07, 15:46
      hłe hłe hłe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka