Dodaj do ulubionych

Nowa inwazja izraelska w Libanie...

20.10.09, 14:49
Wedlug gazety libanskiej A Szark Al Awsat (srodkowy wschod)
Teraz Izrael prowadzi nowa inwazje...

Wyglada jak Ali Baba i 40 zlodziei:

www.naharnet.com/domino/tn/NewsDesk.nsf/getstory?openform&4CA9A4B5C67513E6C2257653002CD91B
Obserwuj wątek
    • browiec1 Re: Nowa inwazja izraelska w Libanie... 20.10.09, 14:57
      Tylko czekac az zaczna merkavami jezdzic:P
    • mosze_zblisko_daleka Langsam, langsam 20.10.09, 16:38
      Jak powoli opanowujemy...

      www.bivouac-id.com/2009/10/17/video-paris-occupe-rue-myrha-barree-pour-la-priere-tous-les-vendredis/
      • browiec1 Re: Langsam, langsam 20.10.09, 23:48
        A o co tam chodzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka