Dodaj do ulubionych

NATO odrzuciło rosyjskie propozycje dot. "tarczy".

24.08.11, 10:45
Sekr. gen. NATO, 7 lipca br. roku zdecydowanie odrzucil rosyjską propozycję w sprawie europejskiego systemu obrony antybalistycznej. Jak stwierdził Rasmusen, podział systemu na strefy odpowiedzialnosci jest niedopuszczalny, bo NATO nie moze powierzyc obrony niektórych swoich członków, państwom nie bedacym czlonkami Sojuszu.
Obserwuj wątek
    • ignorant11 :))) Słusznie! 24.08.11, 12:07
      bmc3i napisał:

      > Sekr. gen. NATO, 7 lipca br. roku zdecydowanie odrzucil rosyjską propozycję w s
      > prawie europejskiego systemu obrony antybalistycznej. Jak stwierdził Rasmusen,
      > podział systemu na strefy odpowiedzialnosci jest niedopuszczalny, bo NATO nie m
      > oze powierzyc obrony niektórych swoich członków, państwom nie bedacym czlonkami
      > Sojuszu.
      >
      >


      Bo nie mozna dzikusom powierzac obrony sojuszu .


      Tym bardziej ze to przed ruskimi rakietami mamy sie bronic.

      To tak jakby ochrone kurnika powierzyc wilkowi.
    • grogreg Re: NATO odrzuciło rosyjskie propozycje dot. "tar 24.08.11, 12:22
      Logiczne do bólu.
    • ignorant11 Re: NATO odrzuciło rosyjskie propozycje dot. "tar 24.08.11, 12:34
      bmc3i napisał:

      > Sekr. gen. NATO, 7 lipca br. roku zdecydowanie odrzucil rosyjską propozycję w s
      > prawie europejskiego systemu obrony antybalistycznej. Jak stwierdził Rasmusen,
      > podział systemu na strefy odpowiedzialnosci jest niedopuszczalny, bo NATO nie m
      > oze powierzyc obrony niektórych swoich członków, państwom nie bedacym czlonkami
      > Sojuszu.
      >
      >Dobrze ze rozwiały sie rosyjskie mrzonki:))

      W pewnym czasie wcale to było takie oczywiste.
      >
      >
      • bmc3i Re: NATO odrzuciło rosyjskie propozycje dot. "tar 24.08.11, 12:44
        ignorant11 napisał:

        > bmc3i napisał:
        >
        > > Sekr. gen. NATO, 7 lipca br. roku zdecydowanie odrzucil rosyjską propozyc
        > ję w s
        > > prawie europejskiego systemu obrony antybalistycznej. Jak stwierdził Rasm
        > usen,
        > > podział systemu na strefy odpowiedzialnosci jest niedopuszczalny, bo NATO
        > nie m
        > > oze powierzyc obrony niektórych swoich członków, państwom nie bedacym czl
        > onkami
        > > Sojuszu.
        > >
        > >Dobrze ze rozwiały sie rosyjskie mrzonki:))
        >
        > W pewnym czasie wcale to było takie oczywiste.

        Raczej było. Rosyjska propozycja od poczatku była źle komentowana.
        • ignorant11 Re: NATO odrzuciło rosyjskie propozycje dot. "tar 24.08.11, 13:07
          bmc3i napisał:
          > > >
          > > >Dobrze ze rozwiały sie rosyjskie mrzonki:))
          > >
          > > W pewnym czasie wcale to było takie oczywiste.
          >
          > Raczej było. Rosyjska propozycja od poczatku była źle komentowana.

          Paru wysokich notabli wypowiadało sie ze kacapska propozycja jest doniosła i warta rozwazenia...

          Ale paranoicy z kremla od razu spieprzyli bo jednoczesnie wysuneli agresywne postulaty rozwiazania NATO straszyli rakietami i gazem, zreszta po najeździe na Gruzje i tak nie mieli zadnych szans.

          I nasi forumowi sowieciarze sie podnecali włacznie z nałogowym rusofilem niejakim Millerem.


          >
          >
    • ignorant11 Analiza OSW i Rumunia 24.08.11, 14:26

      Sława!
      www.osw.waw.pl/pl/publikacje/tydzien-na-wschodzie/2011-05-11/tarcza-antyrakietowa-w-europie-poludniowowschodniej-plany

      Forum Słowiańskie
      gg 1728585
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka