grogreg
18.12.02, 08:41
Tak sobie piszemy o samolocie transportowym, a temat smiglowco nie ruszony.
Mamy tych kilka Mi-17, ale jest ich "kilka" a ich stan techniczny ma wiele do
zyczenia.
Tak sie zastanawiam czy nie nalezaloby naszej floty smiglowcow uzupelnic?
Jakies propozycje?
NH-90? (drozyzna)
CH-47D?
M-17M? (slaby serwis)
UH-60? (ciasnota)
Cugrar MK2? (moj faworyt)