eryk_77
06.06.07, 22:04
Witam
Mam pytanie do bardziej oczytanych kolegow.
Ponoc najnowsze modele torped rosyjskich i innych moga osiagnac
w wodzie nawet 1000 km/h.
Jak to jest mozliwe, przeciez woda jest gestsza od powietrza i generuje
wiekszy opor.
Czy tu wystepuje jakies zjawisko?
Jak to jest mozliwe i z jaka forma napedu
Okropnie mnie to ciekawi
Z góry dzieki za info