gangut
18.07.07, 21:23
Pomijając Topol-M :-).
Czy Waszym zdaniem są takie typy wyposażenia wojskowego lub uzbrojenia, które
warto byłoby kupić od Rosji? Zakładamy że ceny są rynkowe, że nas na te ceny
stać i że istnieje alternatywa zakupu na zachodzie.