05.05.08, 18:08
Kmdr Kalinowski: Nasz batalion był pierwszą polską jednostką, która
walczyła w centrum stolicy Rzeszy

www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=historia&name=125

wspaniały szlak bojowy
Obserwuj wątek
    • marcowsky Re: Bohater 05.05.08, 19:01
      A komu podziekowal Putinekstalinek w 60 rocznice zakonczenia wojny za duzy wklad
      w zwyciestwo nad faszyzmem-niemieckim i włoskim antyfaszystom!
    • billy.the.kid Re: Bohater 05.05.08, 19:16
      kawał historii.
      • odyn06 Re: Bohater 05.05.08, 21:53
        I jaki prawdziwy. Czapki z głowy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka