rzewuski1 05.05.08, 18:08 Kmdr Kalinowski: Nasz batalion był pierwszą polską jednostką, która walczyła w centrum stolicy Rzeszy www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=historia&name=125 wspaniały szlak bojowy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcowsky Re: Bohater 05.05.08, 19:01 A komu podziekowal Putinekstalinek w 60 rocznice zakonczenia wojny za duzy wklad w zwyciestwo nad faszyzmem-niemieckim i włoskim antyfaszystom! Odpowiedz Link Zgłoś