Dodaj do ulubionych

LITTLE WING

06.03.04, 18:14
Co się dzieje z bydgoskim zespolem LITTLE WING?? Macie jakieś pojęcie?
Obserwuj wątek
    • zinekk Re: LITTLE WING 06.03.04, 20:47
      Wydali Płyte.Grywaja w Eljazzie .I tyle.
      • Gość: tutitka Re: LITTLE WING IP: *.megabajt.koronowo.pl / *.megabajt.koronowo.pl 07.03.04, 16:28
        coś jeszcze??
        • zinekk Re: LITTLE WING 08.03.04, 23:28
          Lider ma ładna milutka córeczke,i kobiete tez wielkiej inteligencji i
          umiejetnosciach.A ogólnie graja u Eliasza,którego nie cenie <lol>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka