swiniopas6
29.03.11, 02:11
33 mld dolarow, tyle wyrwal Pulkownikowi Kadafiemu blokujac libijskie interesy w USA.
Nic dziwnego, ze teraz lze bezczelnie i zapowiada, ze szmal kiedys odda ale juz nie temu
co tak naiwnie ow ogromny majatek zlozyl pod opieke Wuja Sama. Predzej mi kaktus na dloni wyrosnie. Wlasnie obejrzalem sobie ten cyrk na zywo. Obama udaje proroka wolnosci. Lzawo odwoluje sie do idealow amerykanskiej rewolucji. W rzeczywistosci to Shylock w tej operze buffa. No i lze w oczy ale tego nalezalo soe spodziewac.
Ale wyniki to on ma- to musze przyznac. Jutro zapewne dolar pojdzie w gore skoro ma tak zapobiegliwego gospodarza.
A wy-Polacy uczcie sie! Chca od was miesa armatniego to teraz niech dobrze zaplaca. Maja z czego.