Dodaj do ulubionych

Co myślicie o internetowych randkach?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.04, 14:44
Ja poznałem wiele dziewczyn, z kórymi utrzymuję kontakty (różne ;-))
Jakie są wasze spostrzeżenia (czy czesto myślicie o podtekście erotycznym?).
Jak szybko można pójść do łóżka z internetową kobietą, facetem?
Obserwuj wątek
    • Gość: byzydura Re: Co myślicie o internetowych randkach? IP: *.tvgawex.pl 21.05.04, 14:52
      obecnie utrzymuje kontakt z dwiema osobami poznanymi w internecie. wsrod nich
      jest jedna dziewczyne, ale nigdy nie myslalem o niej w "tych" kategoriach.
      mysle ze jest to normalna znajomosc.

      Gość portalu: randkowicz napisał(a):
      >Jak szybko można pójść do łóżka z internetową kobietą, facetem?

      tak szybko jak z "normalnie" poznaną osobą. bo w sumie taka znajomos niczym sie
      nie rozni poza sposobem poznania.
    • madziara_pl przyjaznie 21.05.04, 16:05
      miłość miłościa, ale czy poprzez net można znaleść przyjaciela, super kumpla,
      osobe z która można konie krasc? zdarzyło sie to komuś?
      wiadomo ze wiekszosc przyjazni rodzi sie latami, wrecz od piaskownicy - nasze
      przyjaznie sa zazwyczaj podwórkowe, blokowe czy szkolne
      a mozna tak przez net?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka