czlowiekzbydgoszczy
05.03.12, 20:36
Formacja Chatlet, ciekawe jaka bedzie frekwencja( ? ) w kinie . Ale dziwne miejsce, dobrze,ze nie występują w Farze!
www.strefaimprez.pl/bydgoszcz/formacja-chatelet-w-programie-foch-85108
Osobiscie nie lubie ich, ciekawe kto ich zaprosił do Bydgoszczy, to tacy estradowi "Kiepscy" .
Rozrywka dla nizin społecznych.
Arafat, idziesz? :)))))))))))