Dodaj do ulubionych

Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w kine

05.03.12, 20:36
Formacja Chatlet, ciekawe jaka bedzie frekwencja( ? ) w kinie . Ale dziwne miejsce, dobrze,ze nie występują w Farze!
www.strefaimprez.pl/bydgoszcz/formacja-chatelet-w-programie-foch-85108
Osobiscie nie lubie ich, ciekawe kto ich zaprosił do Bydgoszczy, to tacy estradowi "Kiepscy" .
Rozrywka dla nizin społecznych.

Arafat, idziesz? :)))))))))))
Obserwuj wątek
    • a_creep Re: Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w 05.03.12, 20:44
      *ziew*

      Jak długo zamierzasz się onanizować?
      • czlowiekzbydgoszczy Re: Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w 05.03.12, 20:50
        a_creep napisał:

        > *ziew*
        >
        > Jak długo zamierzasz się onanizować?

        Ty jestes w tym najleszy ( wiadomo,facet z Bydgoszczy) i niech tak pozostanie :)
        • a_creep Re: Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w 05.03.12, 20:51
          Słabo. Spróbuj jeszcze raz.
          • czlowiekzbydgoszczy Re: Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w 05.03.12, 20:54
            a, tak z innej beczki creepek, rozumiem,ze idziesz do tego kina? ;)
            • a_creep Re: Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w 05.03.12, 20:55
              Z rozumowaniem też masz duże problemy, młody człowieku.
              • ka_zet Re: Formacja Chatelet, ale kabaret :)))))))))) w 05.03.12, 21:58
                Ejno, czego oczekujesz od gościa który nie ogarnia pojęcia "kinoteatr"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka