naubyd
30.05.12, 07:40
Ale nie S5 tylko S15.
Fajnie co? Połączenie alternatywne z Wrocławia przez Toruń a S5 to tam nie jest ważne. Po co rozwijąć region na zachód od Wisły. Tylko okręg wyborczy Torunia się liczy.
S5 nie będzie. Lobbujemy za S15. Fajnie co?
na podstawie TMMB