Gość: Gosia
IP: *.tnt36.tco2.da.uu.net
11.04.01, 16:14
Wlasnie przeczytalam ile chetnych jest na stolek dyr.kasy chorych.
Widac dobrze karmia w tym korytku.Czy za iloscia zgloszen stoja chocby
minimalne kwalifikacje.Mysle ze ja tez moglabym startowac ......
Tylko ze ja sie odchudzam......