Dodaj do ulubionych

LUDZIE DO FILHARMONII CHODŹCIE

IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.01, 17:24
ale czad, tam jest super. mam 19 lat i poraz pierwszy tam bylem. to cos
niesamowitego! zaluje tylko tych lat, przez ktore tam nie chodzielm.
juz postanowiem, kupe sobie smoking, bo w skorze jakos idiotycznie sie tam
pokazywac. superrrrr koncerty!!!
co ja przez te lata robilem w dyskotece?
Obserwuj wątek
    • Gość: Meloman Re: LUDZIE DO FILHARMONII CHODŹCIE IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.01, 19:44
      Dla młodzieńców szukających przygód! Do filharmonii chodzą (najczęściej parami)
      dziesiątki fantastycznych dziewczyn. Od 15 do 100 lat! Nie mogłem się
      powstrzymać od fantazji co to bym nie wyhaczył jakbym z żoną nie chodził! To
      jeszcze nie eksplorowane łowisko! Samotnych samców na lekarstwo. Branie ma
      tutaj każdy zapewnione. Tally ho!
    • krotoss Re: LUDZIE DO FILHARMONII CHODŹCIE 20.09.01, 19:51
      Gość portalu: Meloman napisał(a):

      > Dla młodzieńców szukających przygód! Do filharmonii chodzą (najczęściej parami)
      >
      > dziesiątki fantastycznych dziewczyn. Od 15 do 100 lat! Nie mogłem się
      > powstrzymać od fantazji co to bym nie wyhaczył jakbym z żoną nie chodził! To
      > jeszcze nie eksplorowane łowisko! Samotnych samców na lekarstwo. Branie ma
      > tutaj każdy zapewnione. Tally ho!

      A szkoda ze nie zauwazyles tega watku gdzie sa juz 23 posty-to przez to iz zostal
      on niechcacy zdublowany... powiedz tylko czy to byl przytyk do dyskoteki czy
      naprawde tak jest bo kurcze mam treningi obok filharmonii i moze bym sie
      przeszedl (choc i tak na razie zachecili mnie w tamtym drugim watku) ;-)))

      KroTosS

      Ps.Ale pewnie to byla tylko zgrywa z dyskoteki...
    • Gość: Meloman Re: LUDZIE DO FILHARMONII CHODŹCIE IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.01, 20:23
      Nie żadna zgrywa! Co więcej towar "z dobrego domu". Z każdą pewnie idzie
      pogadać . No i ta wrażliwość...
    • krotoss Re: LUDZIE DO FILHARMONII CHODŹCIE 20.09.01, 20:39
      Gość portalu: Meloman napisał(a):

      > Nie żadna zgrywa! Co więcej towar "z dobrego domu". Z każdą pewnie idzie
      > pogadać . No i ta wrażliwość...

      A to spox zaczne chodzic :) jak mi w banku nie wyjdzie ;-)))

      KroTosS
    • .weronika. Re: LUDZIE DO FILHARMONII CHODŹCIE 20.09.01, 22:06
      Taak... Grunt toprobowac w roznych misjscach;)))))
    • .weronika. Do KroTosSa 20.09.01, 22:49
      a co trenujesz?
    • .weronika. Re: Do KroTosSa 30.09.01, 00:21
      No i sie nie doczekalam odpowiedzi;)
      • Gość: Ted® Re: Do KroTosSa IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 30.09.01, 00:25
        nie zapomnial odpowiedziec, zapomnial co trenuje
    • krotoss Nie zapomnaiem... do Weroniki:) 30.09.01, 20:05
      Nie zapomnialem!!! tylko jakos mi ten watek uciekl... a fakt grunt to probowac
      w kilku miejscach tylko ze cos mi sie zdaje ze ja ostatni za duzo tych miejsc
      sobie wyrabiam i jeszcze filharmonia to juz by bylo za wiele... ale jak jakies
      z dotychczasowych odpadna zajrze i tam :)))

      Pozdrawiam-KroTosS

      Ps.Co trenuje to na pewno nie zapomnialem Ted® bo zakwasy nie daja o tym
      zapomniec... ale jezeli Weronika jest ciekawa to odbywa sie to w szkole
      muzycznej (oczywiscie z muzyka nie mam nic wspolnego) dalej nie powiem jest tam
      tylko jedenkurs wiec moze zgadniesz... jak nie powiem na sotkaniu w Stopce :) a
      jak zgadniesz to niekoniecznie musisz to mowic na forum :))) w koncu
      wszystkiego wszyscy nie musza o mnie wiedziec jezeli nie przyjezdzaja na
      spotkania a Ci co przyjezdzaja to w wiekszosci wiedza ;-)))

      Ps.2 To ma byc lekka zacheta dla wszystkich do przyjadu na spotkania mozna sie
      dowiedziec i poznac ciekawych ludzi-zapewnieam ze to co trenuje jest
      najmniejsza ciekawostka sa lepsze ;-)))
    • .weronika. Re: Nie zapomnaiem... do Weroniki:) 30.09.01, 21:51
      Aaa To tu sie ten watek podzial.. Admin ma lekko spozniony zaplon;)
      • krotoss Re: Nie zapomnaiem... do Weroniki:) 30.09.01, 21:52
        .weronika. napisał(a):

        > Aaa To tu sie ten watek podzial.. Admin ma lekko spozniony zaplon;)

        Ale dzis przeczyscili glowny dzial...

        KroTosS
        • tygrysiczka Re: Nie zapomnaiem... do Weroniki:) 20.10.01, 00:01
          dzis byl sliczny koncert (gral olejniczak) ktorego pierwsza czesc to chopin f-
          moll......mialam tylko dziwne wrazenie ze juz gzies slyszalam pewne motywy w
          jakims filmie.....:))))))))) pozdrowienia dla fanow filharmonii
          • Gość: KroTosS Re: Nie zapomnaiem... do Tygrysiczki:) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 20.10.01, 19:06
            Tygrysku to Ty tez? :-))) popatrz popatrz szkoda ze nic wczesniej nie mowilas...

            KroTosS
            • tygrysiczka Re: Nie zapomnaiem... do Tygrysiczki:) 21.10.01, 00:25
              Gość portalu: KroTosS napisał(a):

              > Tygrysku to Ty tez? :-))) popatrz popatrz szkoda ze nic wczesniej nie mowilas..
              > .
              >
              > KroTosS

              .....no jakos takos:)))))))))) pitku:)
              • krotoss Re: Nie zapomnaiem... do Tygrysiczki:) 21.10.01, 16:42
                tygrysiczka napisał(a):

                >
                > .....no jakos takos:)))))))))) pitku:)

                No nie przy ludziach bardzo prosze ;-)))

                KroTosS
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka