IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 19:25
No i stało się "od rzemyczka do kamyczka" "dać palec a wezmą rekę".Najpierw
ściema "my chcemy tylko małżeństw homo", a teraz:

W HISZPANII HOMOSEKSUALIŚCI MOGĄ ADOPTOWAĆ DZIECI!!!!!!!

STAŁO SIĘ!!!

Zgroza !!!!!!

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka