30.07.05, 16:22
Nawiązując do "porodniowych" wątków 'Zmierzch' i 'Świt' informuję:
mucha lata
jedzie samochód (za oknem rzecz jasna)
mucha usiadła
.
.
.
facet wyszedł z bramy
kiwa się
rzyga
baba wychodzi z bramy
pali papierosa
mucha brzęczy
droga na Ostrołękę
Obserwuj wątek
    • trond Re: Sjesta 30.07.05, 23:57
      Odpowiadasz na :
      madziafaka napisała:

      > Nawiązując do "porodniowych" wątków 'Zmierzch' i 'Świt' informuję:
      > mucha lata
      > jedzie samochód (za oknem rzecz jasna)
      > mucha usiadła
      > .
      > .
      > .
      > facet wyszedł z bramy
      > kiwa się
      > rzyga
      > baba wychodzi z bramy
      > pali papierosa
      > mucha brzęczy
      > droga na Ostrołękę

      no dobra,to już wiemy,a co z papierowym autobusem?p.s.nuuu,teqila,z tą muchą to
      naprawdę;-)
      • Gość: świt&zmierzch Re: Sjesta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.05, 11:04
        w nocy sobie śpie ,śpie ,śpie ...a w dzień chodze , chodze, chodze...Sniadanie
        sobie jem, jem, jem... jaa...niee.... tępe (pip), raszple z drutu... nieuki
        (pip)

        i znów zachowuję się k.... nieasertywnie , jaaa pi....e , czy jestem
        wariatem ?

        • Gość: semeon Re: Sjesta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 00:30
          Jadę rowerem, a po cholerę
          Idę pieszo, a oni grzeszą
          Jestem często w pracy, ale tylko jak nieliczni Polacy.....
          • Gość: miły Re: Sjesta IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.05, 13:25
            chłopo robotników nie brakuje,którzy dzięki PRL-owi skończyli studia i już
            myślą,że są wykształceni i inteligentni;
            • madziafaka Re: Sjesta 01.08.05, 17:05
              znowu facet
              wyszedł
              nie rzyga
              baby nie ma
              mucha zdechła
              .
              .
              .
              samochód
              kasztanowiec gubi liście
              pies
              sika
              kupi
              .
              .
              .
              dzieciak drze ryja
              matka (chyba) wrzeszczy
              ja wrzeszcze
              matka cicho
              dzieciak drze ryja
              za.. sy... piammmmm................
            • Gość: semeon Re: Sjesta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 01:32
              Pudło. Niestety udało mi się tylko ukończyć cztery klasy szkoły wiejskiej w
              Morakowie koło Gołańczy. Stąd zapewne efekt. Lecz poziom krytyki także
              świadczy o poziomie inteligencji. Życzę wielu sukcesów w następnych
              recenzjach. I pamiętaj wstawić walonki do lodówki po powrocie z pola.
              • Gość: miły Re: Sjesta IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.05, 08:14
                Gość portalu: semeon napisał(a):
                ...

                nie do Ciebie to było;
                • madziafaka Re: Sjesta 02.08.05, 17:09
                  Niepomna na problemy Symeona z Miłym i vice versa kontynuuję:

                  ludzie
                  dwa idą
                  gadają
                  uśmiechają się
                  znowu gadają
                  papieros leci na ziemię
                  dymi
                  .
                  .
                  .
                  ktoś wychodzi z pracy
                  żegna się
                  ptak leci
                  rzuca coś na ziemię
                  .
                  .
                  .
                  w radiu
                  papież żałuje powstańców warszawy
                  brzmi dziwnie
                  makiawelicznie
                  • Gość: semeon Re: Sjesta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.05, 00:19
                    A co to znaczy makiavelicznie. Ja po przeczytaniu wielu książek o
                    Machiavellim, mam o nim bardzo dobre zdanie. Polecam przede wszystkim: Valeriu
                    Marcu "Machiavelli szkoła władzy" wydanie Powszechna Spółka Wydawnicza
                    Płomienie, Warszawa 1938.
                    • madziafaka Re: Sjesta 03.08.05, 12:48
                      Jest takie określenie w języku polskim - 'makiawelicznie' czyli 'przewrotnie'.
                      W tym wypadku niech każdy się zaduma, czemu brzmi to makiawelicznie.

                      A teraz dalsza część odcinka:

                      gorąca herbata
                      wylała się na głwowę
                      czas na kawę
                      mruczę
                      nikt nie słucha
                      samochód
                      teraz widzę, że rzęch
                      więc rzęch
                      przejechał
                      wyprzedził (?!) go rowerzysta
                      .
                      .
                      .
                      brakuje trkatora z pługiem
                      i wszystko byłoby jasne
                      • Gość: miły Re: Sjesta IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.05, 13:12
                        madziafaka napisała:
                        > brakuje trkatora z pługiem
                        > i wszystko byłoby jasne

                        nie wystarczy autobus linii nr 69 ???
                        • madziafaka Re: Sjesta 03.08.05, 22:11
                          tu
                          pod oknem
                          nie jeździ
                          .
                          .
                          .
                          ale numer autobusu mi się podoba ;)))))))))))))))
                      • Gość: semeon Re: Sjesta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 00:47
                        Machiavelli wcale nie był przewrotny. On tylko odsłaniał prawdziwe oblicze /że
                        się tak wyrażę/ duszy człowieka. Pisał o rzeczywistych motywacjach ludzkich
                        działań. Odsłaniał /aktualne do dzisiaj/ mechanizmy rządzące postępowaniem
                        jednostek i społeczności. Na pewno był prekursorem nauki zwanej dzisiaj
                        politologią. Jednak ponieważ zdecydowana większość ludzi woli słodkie
                        kłamstwa /kłamstewka/ od prawdy, od której zazwyczaj stroni, dlatego łatwiej
                        nazwać przewrotnym Machiavellego niż przyznać się samemu do przewrotnści,w
                        szerokim znaczeniu tego słowa, pod które podciągnąłbym, między innymi obłudę,
                        hipokryzję, zakłamanie i wiele innych "prawdziwych" cech ludzkiej natury.
                        Dla lepszego zobrazowania tego co chciałbym powiedzieć pozwolę sobie,
                        przytoczyć parę myśli M. : "ambicje i pycha rządzących są groźniejsze, aniżeli
                        ambicje tych co pragną dopiero zdobyć władzę", " namiętności indywidualnych
                        ludzi stanowią czynnik decydujący w polityce", "człowiek bardziej żałuję po
                        stracie ojcowizny niż ojca" lub jak powiedział papież Aleksander VI /co M.
                        umieścił w swojej książce/: "jesteśmy po stronie Francji i walczymy u jej boku
                        z Hiszpanią. Gdyby jednak Bóg uczynił Hiszpanów silniejszymi, grzechem byłoby
                        chcieć czegoś innego niż Bóg. To nie Machiavelli był przewrotny tylko ludzie
                        są przewrotni, a on to, po prostu, bardzo umiejętnie opisał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka