Dodaj do ulubionych

G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS

04.08.05, 20:18
witam
dowiedzialem sie ze do sejmu kandyduje G.Schreiber , co sadzicie o tej
kandydatuze , ja osobiscie uwazam ze koles jest OK, byl 2 razy poslem nigdy
nie wszedl w zadne uklady , stoi wysoko w partii, ma zaufanie Kaczynskich

tylko prosze nie piszczie tych durnych komentarzy typu "bokser " "domokrazca"
bo to nie sa argumenty
Obserwuj wątek
    • Gość: ktos a co zrobił dla Bydgoszczy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 20:19
      A co on zrobił dla Bydgoszczy?
      Ile złożył interpelacji jak był posłem?
      Załatwił dla Bydgoszczy jakąś instytucje?
      Czekam na konkrety
    • urodzony.w.niedziele Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS 04.08.05, 20:26
      bokser i domokrążca - bez cudzysłowów
      i HIPOKRYTA
      • Gość: jk Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.tvgawex.pl 04.08.05, 23:16
        schreiber hipokryta??? oco chodzi ,?? bo to jest ostatni chlowiek ktorego bym
        podejrzewal o hipokryzje
        • urodzony.w.niedziele Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS 05.08.05, 11:34
          Gość portalu: jk napisał(a):

          > schreiber hipokryta??? oco chodzi ,?? bo to jest ostatni chlowiek ktorego bym
          > podejrzewal o hipokryzje

          To go nie znasz,a jak go nie znasz to o nim nie pisz.
          "Hipokryta" to było kurtuazyjne okreslenie...
          • Gość: jk Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.tvgawex.pl 05.08.05, 12:24
            no jesli ty tak dobrze znasz schreibera , to oswiec nas wtedy!! dlaczego on
            jest hipokryta?????
            • urodzony.w.niedziele Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS 05.08.05, 12:37

              Gość portalu: jk napisał(a):

              > no jesli ty tak dobrze znasz schreibera , to oswiec nas wtedy!! dlaczego on
              > jest hipokryta?????

              Jego życiowe credo:Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek.
              Więcej admin nie pusci.
              • Gość: jk Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.tvgawex.pl 05.08.05, 12:57
                czyli znowu brak jakich kolwiek konkretow - admin nie posci , bo jesli nie
                potrafisz napisac bez wulgaryzmow to juz twoj problem
                • Gość: Pipek Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 13:44
                  Kiedyś ganił radnych, że składali za późno oświadczenia majatkowe, a w tym roku
                  sam się spóźnił. To się chyba nazywa hipokryzja.
            • Gość: Grześ Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 18:38
              Hipokryzja Schreibera polega na tym, że jako poseł wnioskował do
              Przewodniczącej Rady Miasta Bydgoszczy o powołanie tam komisji etyki (wywiad
              dla Rzepy z 10 lipca 2001:
              arch.rzeczpospolita.pl/a/rz/2001/07/20010710/200107100042.html); a kiedy
              został radnym nic nie zrobił w tej sprawie. O przepraszam - zlinczował szefa
              municypalnych - zachowanie iście etyczne.
              • Gość: Grześ Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 18:44
                II przykład hipokryzji. Schreiber uchodzi za antykomuistę, a 22 października
                1999 r. nie brał udziału w głosowaniu nad AWS-owskim projektem ustawy
                dekomunizacyjnej. Pewnie z Waldkiem Pawlakiem wziął Hankę Suchocką i Dankę
                Waniek na lody.
                sam sprawdź www.rop.sky.pl/dekomuna.htm
    • Gość: kamil Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 20:27
      sondaż rodzinny hehe
      • Gość: Ralf Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 20:41
        Jest to najlepszy kandydat jaki mogl nam sie przytrafic.Skromny uczciwy,nie
        skorumpowany - nie wezmie ,ale oddac potrafi,nie jest materialista - jezdzi
        tylko autobusami.Czlowiek wielkiej wiary i rzadko spotykanej cechy skromnosci i
        wielkiej idei sluzby blizniemu i Bogu
        • Gość: Iron Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.chello.pl 04.08.05, 21:18
          RALF CO TY BREDZISZ???????!!!!!!!!! SCHREIBER pozostawiam bez komentarza bo
          pewnie moja wypowiedz musialaby być usunięta ze względu na naruszenie
          regulaminu :D
          • Gość: Kola Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 21:24
            Iron -skad tyle pogardy dla wspanialych cech faceta ,ktory byl poslem i nie
            jest na adnej liscie tych -ktorych nie powinnismy wybierac.To jest dobry
            wybor.Aktywny radny=dobry posel
            • Gość: kamil Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 21:32
              widzę, że na forum cała rodzinka pana Grzesia jest aktywna
            • Gość: Iron Re: Do Koli IP: *.chello.pl 04.08.05, 22:09

              Wymieniaj co zrobił dla miasta przez te 4 lata. Tylko wymień pare bo 4 lata to
              jednak jest trochę czasu:D A co mi z jego wspaniałych cech JA TEŻ JESTEM FAJNY
              I DOBRY DLA STARSZYCH, I ZWIERZĄTEK NIE KRZYWDZE NAWET KOMARÓW!! A NA POSŁA NIE
              KANDYDUJE!!!!!!!! TO NIE WYBORY NA ŚW. MIKOŁAJA TYLKO POSŁA KTÓRY MA COŚ
              ROBIĆ!!!!!!!! DO DIABŁA!!!!!!!
            • Gość: pipek Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 13:48
              Dobry poseł? Hm, ale trochę zagubiony. Zacytuję jego oświadczenie, które można
              znaleźć na stronach internetowych. orka.sejm.gov.pl/ArchAll2.nsf
              Oświadczenia.



              Poseł Grzegorz Schreiber:

              Panie Marszałku! Panie i Panowie Posłowie! W związku z oświadczeniem Klubu
              Parlamentarnego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, opublikowanym w dniu wczorajszym
              i w swojej istocie zarzucającym posłom Akcji Wyborczej Solidarność złożenie
              podwójnych podpisów, pragnę oświadczyć, iż pod wstępnym wnioskiem o
              pociągnięcie do odpowiedzialności konstytucyjnej Zbigniewa Siemiątkowskiego i
              Leszka Kubickiego podpisałem się z pełną odpowiedzialnością jeden raz. Nie są
              mi znane okoliczności, w jakich pod wyżej wymienionym wnioskiem znalazł się
              inny złożony przeze mnie podpis. Dziękuję.

        • Gość: MILO Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 13:42
          Jeździ za darmo autobusem, bo ma taki przywilej jako radny - darmowy przejazd
          MZK.
    • Gość: max Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: 212.122.214.* 04.08.05, 22:20
      mysle ze koles moze oki ale na liscie spokojnie z nim moze konkurowac były
      glina Lubrant ja przynajmniej wiem ze chyba wiecej zrobił dla wielu zwykłych
      rodzin ale o tym głośno nie jest
      • Gość: Krut Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 22:25
        Grzegorz nigdy nie lubil rozglosu.Taki jest skromny
        • Gość: Iron Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.chello.pl 04.08.05, 23:38
          Może robi dużo ale nie chce się tym chwalić hehehe;)Ale ja głosu na niego nie
          oddam. A tak poza tym mieliście napisać coś co zrobił dla miasta bo wyborców
          nie interesuje że pomógł jakiejś garstce ludzi ON ma działać dla miasta i
          WSZYSTKICH mieszkańców a nie jakiejś tam grupki. To jest moje zdanie.
        • Gość: Pipek Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 17:11
          Polityk który nie chce rozdłosu, zaraz pęknę. I jeszcze nim jest Schreiber,
          zresztą może faktycznie, cicho nad tą trumną
    • Gość: nn Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 15:37
      Grzegorz to porządny człowiek, uczciwy i pracowity. Podoba mi się jego
      nieustępliwość jaką prezentuje w Radzie miasta, nie dał się wciągnąć w sitwę i
      układy jakie stworzył Dombrowicz. Szkoda, że takich polityków jest tak mało ,
      nie bije piany tylko pracuje...
      • Gość: Iron Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.chello.pl 05.08.05, 16:11
        No ludzie ALE CO ZROBIŁ NAPISZCIE!!!!
      • Gość: Julek Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 17:15
        A mi się podoba jego grzywka, no i te wąsy, zrobił by z nimi niezłą furorę w
        partii chłopskiej. Tym bardziej w czasie mięczywojniu.
      • Gość: chodzaca uczciwosc Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 00:25
        do tego czasami po ryju komus da... albo "zapomni" oddac zeznania majatkowego
      • Gość: Kosma Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 18:57
        Pamiętam jak razem z Grzesiem głosowałem za Balcerowiczem na szefa NBP. To były
        czasy, łezka się w oku kręci. Czy prezes Kaczyński teraz pozwoli, na drugą
        kadencję Leszkowi?
    • Gość: Ania Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 16:01
      Ze Schreiberem mam tyle wspólnego, że chodziłam z jego synami na szachy jak
      miałam ze 13 lat :P Durnego komentarza pisać nie będę, bo on mi zwisa i powiewa,
      jak mu pójdzie to ok, jak nie to też ok. Tyle :D
      • Gość: Bokser Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 13:54
        Czy to ten jeden z najbardziej slynnych wsrod politykow bokserow?
        • Gość: LPR Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 14:27
          Powinno sie odstawic fajansiarzy G.Schreiber byl juz poslem dwoch kadencji , v-
          ce Prezydentem Miasta -1 kadencja , radnym-1 kadncja i nic z tego nie wynika.Po
          prostu zasiada i repezentuje
        • urodzony.w.niedziele Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS 07.08.05, 14:29
          Gość portalu: Bokser napisał(a):

          > Czy to ten jeden z najbardziej slynnych wsrod politykow bokserow?

          Ale w normalnej walce byłby zdyskwalifikowany,gdyż uderzył nieczysto:
          otwartą dłonią:)

          • Gość: gostek Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 20:47
            Powinien brać w dobrych akcjach dla miasta takich jak:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=24810249
            Bydgoszcz czeka!
            • Gość: Ralf Re: G.SCHREIBER- kandydat na posła PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 21:04
              Powinien za kolegow przeprosic rodzicow uczniow szkoly nr 8 zrobionych w trabe
              przez PIS
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka