Dodaj do ulubionych

I love Chojnice

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.02, 20:06
Tego lata zmuszony bylem przejezdzac przez Chojnice . Jezdze tamtendy dosc
czesto w roku , glownie zawodowo .
Wjezdzam , a tu blokada i ni cholery nie da sie przejechac . Wszyscy stoja
jak slupy . Podchodze do policjanta i pytam co sie zdarzylo , a to tylko
przejazd aut wiekowych , czyli taka parada rupieci .
Pytam czy ile potrwa ( kto tam wie mowi policjant ) , a czy jest
zorganizowany objazd ( to nie wie pan jak objechac ? dziwi sie policjant).
Nie, nie wiem bom z Wroclawia . Widocznie inni wiedza , ci z Katowic ,
Poznania , Wiednia i Bratyslawy . Doszukalem sie jakiegos skrotu i objazdu i
spozniony dotarlem do Gdanska , a policje w Chojicach zapraszam prywatnie do
Wroclawia swoim samochodem , aby zobaczyli jak organizuje sie imprezy i
tworzy objazdy .
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola Re: I love Chojnice, na und?? IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.02, 21:18
      Widocznie, macie duzo ojazdow a niewiele imprez,
      no nie ??

      pzdr.
      • Gość: Ola Re: I love Chojnice, na und?? IP: *.dip.t-dialin.net 02.11.02, 20:56
        Twoj problem, to nie problem!!
        • Gość: HOT Re: I love Chojnice, na und?? IP: *.dip.t-dialin.net 20.11.02, 12:26
          ...
          Takie problemy sa zapewne w innych miastach,
          a moze i jeszcze wieksze...
          Nalezy tylko dokladnie poszukac, no nie??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka