raf25 17.10.02, 22:24 Jest ktoś z tego zakresu wychowawczyni Sylwii Pochylskiej co robicie gdzie jesteście? pamiętacie Sosnowską, Głowacką, Reszke, Cukrasa i innych napiszcie powspominamy raf25@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Chris Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: poczta2:* / 200.100.101.* 26.10.02, 09:54 Chodziłem do tej szkoły od 1977 do 1985 roku. Pani Głowacka była moją wychowawczynią. Z Sylwią Pochylską miałem j.polski w młodszych klasach, później pod swoje skrzydełka przejęła nas Ewka Walentowicz (chyba dobrze zapamiętałem nazwisko). Pozdrawiam całą kadrę pedagogów i moich wspaniałych kolegów z tamtych czasów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.03, 22:40 Chodzilem do szkoly w latach 1975-1981 zanim przerzucono nas do 14 . Cukrowskiego jeszcze nie bylo , byl Sadza , od polaka Musiał , mata Sosnowska . Kurcze ile to już lat ... pozdrawiam wszystkich , szczególnie Agatę Rambowicz kiedys bardzo mi się podobała :) Odpowiedz Link Zgłoś
bator1 Re: SP 7 lata 1979- 1987 04.09.03, 09:38 W siódemce zaczynałem, rok 1977, I a, a wczesniej zerówka z p. Wesołowską. Dopiero od 1980 przerzucili nas do 50. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorsz Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.03, 13:19 Chodze do gim 9 w miejsce SP7. Cały czas uczy cukras, walrntowicz, dzialoszewska, purczynska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calineczka Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.petrus.com.pl 22.03.05, 14:29 SP7 to szkoła,w ktorej zaczynałam edukację,a pani Sylwia Pochylska była moją wychowawczynią i uczyła mnie polskiego.Pamiętam też oczywiście panią Makowską,dzięki której matematyka nigdy nie sprawiała mi kłopotu(chociaż w okresie kiedy mnie uczyła przeklinałam ją całym moim sercem za to ,że tak nas gdębiła).A z Agatą Rambowicz chodziłam do jednej klasy,nawet krótko siedziałam w jednej ławce,zanim za gadulstwo nie posadzono nas z chłopakami.W ogóle to był świetny czas i fajna szkoła,czego nie mogę powiedzieć o 14,do której nas w 7 klasie przeniesiono.Pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirka G Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: 89.78.24.* 16.09.06, 16:51 Miło się czyta takie posty:o) Czy do klasy chodziłeś z Iwonami Wabnic i Wozińską, Wojtkiem Banasiewiczem, Karolem Kwiatkowskim, Krzysztofem Żarkowskim itd? Pamiętam dokładnie lata spędzone z Wami, wspólne wycieczki, lot wodolotem do Świnoujścia i mogę powiedzieć, że po latach nadal mile wspominam dni spędzone z Wami. Odezwijcie się. Będzie miło powspominać stare czasy. Wasza wychowawczyni Odpowiedz Link Zgłoś
winga16 Re: SP 7 lata 1979- 1987 11.06.04, 07:28 Czesc. Pozdrawiam cala klase 8a rocznik 1987 z SP 7. Pamietam doskonale Cukrowskiego, Walentynowicz, Reszke, niesamowitego woznego oraz perelke pedagogiczna tej szkoly, nauczycielke matematyki pania Makowska, ktora przyprawiala nas o bezsennosc.Byla to swietna szkola, ktora wspominam z wielkim wzruszeniem, niesamowite kolezanki i koledzy oraz atmosfera. Prosze o kontakt kolezanki i kolegow z 8a, moze uda nam sie spotkac po latach. Pozdrawiam was wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba s. Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.04, 23:21 Cześć Winga... Może wstąpisz jeszcze na forum i odklikasz... Chyba kończyliśmy SP 7 w tym samym czasie (z tym, że ja byłem w VIII b). Z nauczycieli pamęitam Cukrasa (jego WF były super tak jak i treningi karate), kolejnego WF-iste o nazwisku Deba (tutaj wręcz przeciwnie - chyba wyleciał za przeginanie z dzieciakami), nauczycielke biologi p. Małachowską, polski miałem z p. Kowalewską (moja wychowawczyni z tamtego okresu), matmę z p. Białoszycką (jeśli nie pomyliłem nazwiska...). Ogólnie - wspaniałe lata i cudowne dzieciństwo - pozdrwaiam całą klasę VIII a i VIII b (a w szczególności Krzyśka K., Tomka S., Jacka S., Piotrka K., Roberta M. Maćka P. i Dorotę D.) Jeżeli możecie - odpiszcie - fajnie byłoby się spotkać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cukras Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 00:19 Dzikuje za przychylna opinie. Pozdrawiam i zycze sukcesow - Cukras Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 21.03.05, 02:43 ja wiem czy przychylne.... byłeś, jesteś i będziesz psychicznym deklem... który ma chore ambicje i których nigdy nie dasz rady zaspokoić!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: winga16 Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.tvgawex.pl 25.07.04, 00:22 No nareszcie ktos sie odezwał, bo myślałem że wszyscy wyjechali z Ojczyzny. Pozdrawiam klasę VIIIb Odpowiedz Link Zgłoś
jim100 SP 7 lata 1980- 1985 18.02.05, 18:09 hej ja zaczynałam w roku 1980 - w klasie I-III uczyła mnie pani Musiał - bardzo surowa i wymagajaca po wybudowaniu SP 32 przeniesli częśc klasy tam (to byla VI klasa) pamiętam kilka osób z klasy np. Filipinę P. Anię P. Tomka G i jeszcze innych lubiłam tą szkołę ;-)) pozdr. Monika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta O Re: SP 7 lata 1980- 1985 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 13:11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: SP 7 lata 1980- 1985 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 13:19 ej sluchajcie....ja teraz chodze do gim nr 9 i z tych nauczycieli co wymieniacie to zostal tylko p cukrowski i p Walentowicz ,w ogole Dyr Gutchnecht (olaboga ...nawte nie iwem jak sie jesgo imie pisze :P) a nazwiska nie pamietam :P nom ale Gucio przechodzi na emeryture ;( wszystkich moletuje itd ale i tak go lubie a on w przyszlym roku odchodzi :( i w ogole mamy wtremontowane lazienki i buduja nam nowa sale!! jest 3 razy wwieksza :) nom w ogole jest gicio w zeszlym roku moi kumple rozpylili gaz lzawiacy czy cos takeigo w lazience i byla ewakulacja i w ogole świecie :PNa pewno bede milo wspominala ta szkole,ale ona noestety ''schodzi na psy'' bo te dzieciaki sa cosraz glupsz co przychodza :| same male idioty coraz glupszei roztrzepane ....to bedzie porazkja tak za pare lat :| a jak sobie pomysle o tum ze juz jutro do szkoly to mnie czysci ;( Odpowiedz Link Zgłoś
leon1972 Re: SP 7 lata 1979- 1987 22.06.06, 23:13 dokladnie w tych latach chodzilem do siodemki, chociaz na ostatnie 2, czyli 7-8 przeniesli nas do 32. pamietam tych wszystkich nauczycieli, mozna dodac jeszcze malcherczyk, chyba uczyla tylko klasy 1-3, deba - czy debil od wf, pamietam tego lysego grubego woznego, ktory chodzil z taka krotka gumowa pyda, no ciezko bylo go czasami ominac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba S. Re: SP 7 lata 1979- 1987 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 09:14 Taaak! Woźny był sam w sobie niezłym okazem i stanowił nieodłączną parę ze swoją gumową pytą. Ale w sumie - fajny był. Razem z nim woźną była mama mojego kumpla z klasy, fajnie można było przez to różne rzeczy "załatwić". Szkoda że tego kumpla już z nami nie ma :(. A w klasie 1-3 uczyła nas Pani Drabik (o ile dobrze pamiętam:) ) Fajne to były czasy i INNA szkoła niż teraz... Pozdrawiam wszystkich z SP 7. Odpowiedz Link Zgłoś