Dodaj do ulubionych

Zmiany na forum

27.06.06, 19:35
Witajcie,

Zmniejszamy liczbę opiekunów forum Bydgoszcz. W związku z tym proszę Was
abyście pomogli ka_zet i pamiętali o klikaniu w ikonę kosza oraz o tym, aby
nie karmić trolli - nie warto sprawiać im radości odpowiadając na prowokujące
wpisy.

pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • campenile Re: Zmiany na forum 27.06.06, 19:37
      Ale może wybrać kogoś do pomocy, jeden admin to za mało!
      • 3ym Re: Zmiany na forum 27.06.06, 19:40
        Moze wplynie to pozytywnie na ksztalt forum.

Mozecie na mnie liczyc!
        • tlss Re: Zmiany na forum 27.06.06, 20:01
          Dziekuje za podjęcie tematu. Prosze jeszcze o danie ka_zet wolnej ręki co do
          wątków podbijanych przez spamera o 8 rano. Mają one na celu skłocenie forum,
          oraz pogardliwe opisywanie zjawisk i zmian w moim mieście.
          Pozostawienie ka_zet do dobra decyzja. Do niego było najmniej uwag.
          • muvon200 bardzo się cieszę 27.06.06, 20:19
            Kazet ok niech będzie. Rzeczywiście facet był zbyt uczciwy w zalewie Babbików.
            Jeśli teraz Babolek nie będzie miał mocy w usuwaniu wątków to będzie dobrze.
            OBIECUJĘ ZACHWOYWAĆ SIĘ TAK JAK PISZE JABBUR.
            • mylady1 witajcie wojenki. 28.06.06, 07:59
              Widze, ze zwyciezyla opcja balum - jątrzący leszek21, ktora propagowal od dawna.
              Wiec witajcie wojenki.
              • arek.tomasz A kto teraz wycina wątki? Kazet? 28.06.06, 11:14
                mylady1 napisała:

> Widze, ze zwyciezyla opcja balum - jątrzący leszek21, ktora propagowal od
                dawna
                > .
                > Wiec witajcie wojenki.

Niedobra decyzja, moderacja u nas jest potzrebna, byle nie w stylu balum-muvon.
                A kto teraz wycina wątki? Kazet?
                Z tego tematu wycieto juz conajmniej 3 wpisy!
                • arek.tomasz kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 28.06.06, 11:18
                  Wywalic należało kazeta, jeśli już.
                  A tak na powaznie:
                  Przywróćcie nam moderatorow!!!!!!!!!! Proszę.
                  • bajobongo2 Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 28.06.06, 13:36
                    To samo w Toruniu:
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=44301358&a=44342592
                    Zawieszając 4 moderatorow, tylko zaogniliście sprawe a utwierdziliscie
                    najzagorzalszych wojujących, że warto atakować i pisać. Teraz bedziecie mieli
                    tego 2x więcej.
                    • c_weirdo Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 05.07.06, 09:32
                      Gdzie jest moderacja???????
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44702242
                      Kazet zostal jako najgorszy moderator!
                      I do tego sie panoszy jak monopolista.
                      • macho.zlom [...] 05.07.06, 09:37
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • ka_zet Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 05.07.06, 10:17
                        c_weirdo napisał:

> Gdzie jest moderacja???????

No to straszne po prostu, nikt nie raczył zmoderować wątku przez całe dwie minuty.
                        Myślę że teraz administracja centralna poda się do dymisji, a zarząd Agory
                        wykupi reklamówki w TVP żeby ogłosić przeprosiny.
                        • ivica Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 05.07.06, 10:36
                          kazecie nie obrazaj go.

:D
                          • cep.torun Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 05.07.06, 11:14
                            No biedny chłopaczyna nie ma nic lepszego do roboty jak liczyc sekundy na
                            forum.
                            --------------------------
                            Piotra Ani Widu Ani słychu
                            • c_weirdo Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 06.07.06, 11:41
                              Kazet szaleje i wycina jak glupi!
                              Sprobujcie cos wpisac w tych tematach:
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=40635243
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=38080833
                              Nie mozna nic pisac =wycina. Czemu?????
                              A to nie jest nawet te przyslowiowe 14 dni (ze niby podbicie)
                              Prosze o przywrocenie wpisow.

Tak samo gina wpisy z tego tematu.
                              • kptnikt Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 06.07.06, 11:52
                                Skoro wypisujesz tam bzdury nie poparte jakimikolwiek argumentami to dziwisz się że twoje posty lecą??
                              • c_weirdo Re: kto teraz wycina wątki? Wyleciały 3 wpisy! 06.07.06, 12:36
                                Kazet c.d.
                                Co sie dzieje? Czy kazet nie przekracza swych kompetencji?
                                W starym temacie nie mozna sie dopisac, choc mam aktualne informacje na ten
                                temat z dzisiejszego artykulu GW:
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=40635243
                                Tu posty lecą.

Zakladam więc nowy temat, bo "uczciwy" moderator kasuje wpisy w starym...
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44777200
                                I tez kasuje?

TO O ATR TERAZ W OGOLE NIE BEDZIE MOZNA PISAC???????
                                Ani w starych wątkach (choc nie maja 14 dni), ani zakladać nowych?
                                Czy to nie przegiecie?
                                • ethanak kazet bardzo dobrze się sprawdza jako moderator 06.07.06, 12:41
                                  usuwa twój spam
                                  • 3ym Re: kazet bardzo dobrze się sprawdza jako moderat 06.07.06, 12:55
                                    Szczytem bezczelnosci jest logowanie sie na milion kont, podbijanie
                                    idiotycznych watkow, ktore wszystkie sa na jedna nute a potem awanturowanie si
                                    eo te watki.

To nie jest "niby podbijanie" tylko SPAMOWANIE NIE TWOJEGO FORUM. Ciebie tu ie
                                    powinno byc!
    • coooler1 Nareszcie !!!! 27.06.06, 21:44
      To jest zbyt piękne , żeby było prawdziwe :) Gratuluję Jabbur. To forum czekało
      na to od bardzo dawna !
    • mac_byd Re: Zmiany na forum 27.06.06, 22:06
      Brawo, wreszcie będzie normalnie!
    • ethanak I to jest dobra wiadomość! 27.06.06, 22:47
      Cieszę się bardzo!
      • yaraz82 Bardzo dobrze ze został tylko kazet !!! 27.06.06, 23:14
        Bardzo dobrze że został tylko kazet !
        • qq1110 Przywróc ich wszystkich do pracy, proszę. 28.06.06, 16:12
          Wielokrotnie tu podawano moje dane osobowe, nazwiska forumowiczow, nawet
          grożono!!!! Robilo to dwóch bydgoszczan: campenile -k_martin załozyl chyba ze
          30 podszywek pode mnie (antyqq1110, qq....) . O balumie (muvon200...) nawet nie
          wspomnę. Moderatorzy to szybko usuwali. Jestem, a raczej byłam zadowolna. A
          teraz bedzie bezhołowie.
          To skandal, zeby tak z dnia na dzien, bez podania wyraznej przyczyny usunac 4
          moderatorow???? I to na skutek naciskow najgorszego z uzytkownikow baluma i
          campenile????? Koniec świata.

Przywróc ich wszystkich do pracy, proszę. nawet bydgoskich, choć kasują
          torunian, to też usuwali podawanie danych. W sumie nie byli źli.
          Campenile zna moje nazwisko, wie gdzie pracuje i potrafi to podawac wiele razy -
          a ja nie moge sobie pozwolic na ujawnianie moich danych.
          • mozilla.org Re: Przywróc ich wszystkich do pracy, proszę. 28.06.06, 16:15
            qq1110 napisała:

> Campenile zna moje nazwisko, wie gdzie pracuje i potrafi to podawac wiele razy
            > a ja nie moge sobie pozwolic na ujawnianie moich danych.

marne to. liczysz, ze ktos sie na to nabierze?
            • idziunia Re: Przywróc ich wszystkich do pracy, proszę. 30.06.06, 13:28
              Forum jest złe i nudne:
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=43695590&wv.x=2&a=44400543
              Tez tak uwazam, poza tym szkoda, ze nie masz racji nie mamy juz 3 adminow, 2
              bez sensu wywalono.
              Glupota i zlosliwosc Wawki.
              • 3ym [...] 06.07.06, 12:57
    • schabzkoscia Re: Zmiany na forum 27.06.06, 23:25
      Szkoda, teraz bedzie mial mniej czasu na SSC ;)
      Ale forum GW zyska na 100%.
      • a_creep Re: Zmiany na forum 28.06.06, 11:54
        > Szkoda, teraz bedzie mial mniej czasu na SSC ;)

Ale pan Schabzkoscia będzie więcej pisał, to się wyrówna. ;)
        • schabzkoscia Re: Zmiany na forum 28.06.06, 13:11
          No nie wiem, jesli tu zacznie byc normalnie moze wroce :)
          BTW Widze, ze Pan Creep jakos tez mimo wielu planow nie porzucil pisania ani tu,
          ani tam :D
          • a_creep Re: Zmiany na forum 28.06.06, 13:13
            > nie porzucil pisania ani tu, ani tam :D

Jeszcze kiedyś porzuci. Nie trać nadzieji.
            • a_creep Re: Zmiany na forum 28.06.06, 13:14
              > nadzieji

Ups, ta pogoda... ;)
              • schabzkoscia Re: Zmiany na forum 28.06.06, 13:49
                Mam nadzieje, ze nie porzuci :)
                • a_creep Re: Zmiany na forum 28.06.06, 14:31
                  > Mam nadzieje, ze nie porzuci :)

Porzuci, porzuci... Forum, miasto, wszystko porzuci w cholerę... ;)
                  • schabzkoscia Re: Zmiany na forum 28.06.06, 14:42
                    Kiedys na pewno :D, byle jak najpozniej ;)
    • ivica Re: Zmiany na forum 28.06.06, 06:40
      gratuluje decyzji. szkoda tylko iz jak wspomnial schab, ka_zet bedzie mial miej
      czasu na SSC.
    • janass1 Szkoda 28.06.06, 07:56
      Szkoda, do stokroty nic nie mialem, zalozyl forum zdjeciowe. ale coz -sila
      wyższa.
    • muvon200 Re: Zmiany na forum 28.06.06, 08:03
      ósma minęła :)). Znowu jazda mylady vel Babbik :)
      • sprintus Czemu nazywasz innych debilami? 28.06.06, 08:04
        Czemu nazywasz innych debilami muvon?
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44321031
        Jednak moderacja byla potrzebna.
        • muvon200 Re: Czemu nazywasz innych debilami? 28.06.06, 08:19
          nie naywam debilami tylko wątki uważam za debilne
    • ivica Re: Zmiany na forum 28.06.06, 08:06
      Po pierwsze Panowie i Panie nie dajcie sie sprowokowac. babikopodobni tylko na
      to czekaja. Klikajmy w ten czerwony kosz, wysylajmy maile do kazeta i dajmy mu
      dzialac.
      Po drugie na wejscie proponuje wsparcie kazeta w funkcji moderatora poprzez
      powolanie na to zaszczytne :) stanowisko mozilli.org i wiadra czyli a_creepa
      Po trzecie mozemy sobie pogratulowac. po prawie dwuletniej walce udalo wyplenic
      sie babikopodobnych z forukcji moderatora zarowno w toruniu jak i w bydgoszczy
      • tlss Re: Zmiany na forum 28.06.06, 08:07
        Racja
      • zonc Re: Zmiany na forum 28.06.06, 09:54
        Hura :)
    • akrytas Re: Zmiany na forum 28.06.06, 08:16
      No brawo, jestem pod wrażeniem, straciłem już nadzieję że Warszawa zrobi coś
      pozytywnego.
      Obawiam się tylko, że jeden admin to za mało, ka_zet powinien dobrać sobie
      kogoś do pomocy, babiki go zasypią spamem.
      • muvon200 Re: Zmiany na forum 28.06.06, 08:20
        póki co niech jest jak jest. Kazet 3maj się.
        • sprintus stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowany 28.06.06, 08:27
          stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowany, porzadny, uwazam, ze powinien
          zostac, oby tylko nie bylo teraz wiecej walk 2 miast.
          • muvon200 Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 08:29
            spokojna czaszka nie będzie żadnych wojen a zwykła dyskusja. Bez podbijania
            wątków dziwacznych ;). Ważne żeby nie dac się sprowokować :)
            • sprintus Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 08:33
              Prowokacja? malo tu wojenek torunsko-bydgoskich? Tearz raj dla wszelkich
              jatrezycieli z zobu miast.
              W obronie stokroty: powinien zostac!
              • muvon200 Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 08:41
                nie znam Stokroty. Ale skoro po analizie poczynań adminów Naczelny tak
                postanowił to znaczy, że jednak nie pracował dobrze i musiał być usunięty. Cos
                jednak złego się działo skoro z T zniknęli wszyscy admini. Zobaczymy jak
                będzie. Póki co masz 8 z hakiem i dziwaczne wątki nie wędrują ku górze. To już
                sukces. Pisałem kilka zdań na T i też zostały. Jest lepiej a nowa ekipa adminów
                na pewno będzie.
                • 100_krota Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 08:45
                  Dzieki za miłe słowa.
                  Jesli paru forumowiczow lubi wojenki i przekonalo Wawkę, zeby można bylo
                  jeżdzic na wszystkich i wszystkim, ze to lepsze dla forum GW...
                  Gorycz, gorycz, gorycz - ja "tylko" załozyłem forum fotograficzne, wgrałem z
                  1000 foto przez "zaledwie" rok, wyrzuciłem z 500 reklam, pewnie tyleż samo
                  chamskich wpisów - ale cóż to jest na przestrzeni wieczności :-/
                  • muvon200 Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 08:53
                    100krotko no przecież nikt nie ma pretensji do Ciebie bo nie wiemy czy i kto
                    tak źle moderował. Zapewne zdarzały się też i przepychanki pomiędzy Wami. Jeden
                    usuwał i przesuwał drugi przywracał itp. Musisz jednak przyznać, że
                    pozostawianie podbijaczy a usuwanie wątków i wpisów o tym mówiących nie było
                    uczciwe. Działałeś dobrze może wrócisz na miejsce. jeśli nie Ty to kto usuwał
                    wpisy w którym nawet w dobrym świetle pisało się "Babbik"? Mam nadzieję że Ty
                    tym kimś nie byłeś Ale ktoś jednak to robił. A kto pozwalał na pisanie o
                    prezydencie "Kondom"? Ja ? Miałeś możliwość usuwania takich rzeczy a jednak ...
                    Ze zdjęciami ok dobry pomysł
                    • 3ym Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 08:55
                      Prawda jest taka, ze dzialanosc moderatorom jest logowana. Cos musialo wyniknac
                      z logow.
                      • muvon200 Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 09:00
                        to miałem na myśli
                    • ivica Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 09:00
                      nie ma co bronic moderatorow ktorych na szczecie juz nie ma.

teraz jest dobrze. warto jeszcze zadbac by nowymi moderatorami zostaly osoby
                      znany na forum i powazane
                    • 100_krota Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 09:04
                      muvon200 napisał:

> 100krotko no przecież nikt nie ma pretensji do Ciebie bo nie wiemy czy i kto
                      > tak źle moderował.

Dziekuje i tobie za miłe słowa, choc po czasie.
                      Po prostu na forum jest duzo agresji - i to z obu stron . Wcale nie jest tak,
                      ze jedno miasto jest swiete, a drugie złe. A co do słowa "Kondom" - mi tez
                      sie ono nie podoba, ale czy lamie netykiete? Sam kazet (ktory zostal, wiec
                      widac jest mądrzejszy) twierdzil, ze to zwykly przydomek.
                      Zreszta wspolpracowalo nam sie bardzo dobrze, dostałem b. mily mail od kazeta
                      dzis, nie kryje on zaskoczenia... cóż. Widac moze powinienem załozyc 3 nowe
                      fora? Jedno + opieka i wgrywanie - to widac za mało...
                      • muvon200 Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 09:12
                        no ale zobacz jednak pozwalaliście na to co dzieje się własnie w tej chwili.
                        Wątki z poprzedniego roku są na górze po trywialnym półzdaniowym wpisie.
                        podróbek wiadeka i innych. Własnie to najbardziej mi się na forum nie podobało.
                        Pozwalanie na wywlekanie bardzo negatywnie zatytułowanych wątków codziennie ok
                        8 9 rano. żaden z adminów nic z tym nie zrobił (w T owszem i mieli pozamiatane
                        choć wywalali tez dyskusję) Zobaczymu co teraz będzie w Trolami.
                  • mozilla.org Re: stokrota zalozyl forum zdjeciowe, byl stonowa 28.06.06, 16:14
                    100_krota napisał:

> Gorycz, gorycz, gorycz - ja "tylko" załozyłem forum fotograficzne, wgrałem z
                    > 1000 foto przez "zaledwie" rok, wyrzuciłem z 500 reklam, pewnie tyleż samo
                    > chamskich wpisów - ale cóż to jest na przestrzeni wieczności :-/

ojejku... biedaczyna!
                    nie rozumiem dlaczego wypelnianie obowiazkow (spolecznego co prawda) admina
                    wynosisz do poziomu wielkich dokonan... przymusu chyba nie bylo?
                    a tak na marginesie to zapomniales dodac w swojej cenzurce, ze byles adminem,
                    ktory nie przestrzegal regulaminu, netykiety...
                    az dziw bierze, ze tak pozno tobie podziekowano...
    • c_weirdo Widac i Wawa robi pomyłki. 28.06.06, 09:07
      jabbur napisał:

> nie karmić trolli - nie warto sprawiać im radości

Wlasnie sprawiles.
      Widac i Wawa robi pomyłki.
      • kanton2 Re:Zmiany -nareszcie !! 28.06.06, 10:01
        jak długo można tolerować nieudolnych opiekunów.
      • 3ym Re: Widac i Wawa robi pomyłki. 28.06.06, 10:01
        Czy to nie jest bezczelnosc?
    • ka_zet Re: Zmiany na forum 28.06.06, 10:14
      No więc tak.

Po pierwsze, chciałbym podziękować współopiekunom za wspołpracę i czas
      poświęcony na forum.

Po drugie, chciałbym żebyście potraktowali prośbę jabbura poważnie, ponieważ ja
      jestem jeden i nie mogę siedzieć 24 godziny na dobę forum.

Po trzecie, przypominam zasady w skrócie: nie bluzgamy, nie spamujemy tym samym
      tekstem w więcej niż jednym wątku, nie atakujemy innych użytkowników forum
      (oskarżanie ludzi o to że są klonami kogoś też jest atakiem personalnym), nie
      karmimy trolli, nie podbijamy sztucznie wątków starszych niż 14 dni, uwagi
      odnośnie moderacji zgłaszamy do opiekuna bądź do forum.abuse@gazeta.pl .
      • radca na forum wygrala klika 28.06.06, 10:32
        jak tutaj jeden z forumowych podzegaczy napisal - " byla to dwuletnia walka "
        i stalo sie tak - jak tego sobie zyczyl znany podzegacz IVICA

radca

ps. ciekawe czy ten watek bedzie rowniez usuniety ?
        • arek.tomasz Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 10:34
          Kliką jest balum = muvon200 = leszek21, ciagle atakujacy wszystko co sie rusza.
          • muvon200 Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 15:45
            :) jestem w 3 osobach :). Nie bądź śmieszny. Pisz pod jednym nikiem. Ja mam dwa
            na wypadek takich jajek jak były jeszcze niedawno ale chyba nick muvonik trudno
            nazwać drugim nickiem co?

Ja tylko bym bardzo chciał żeby nie udało się wilkowi przebrać w owczą skórkę i
            wślizgnąć znowu do grona adminów. Może kluczem jest wystrezganie się PTTK? :))
        • 3ym Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 10:35
          arek.tomasz c_weirdo nie moga przezyc tych zmian. Rozpoczeli powazna ekpansje
          na podbijanie idiotycznych watkow.

ZNowu sie dowiemy, ze nasze miasto zabija -> a my wciaz o dziwo zyjemy...
        • radca Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 10:35
          IVICA sam napisal,ze kazet wraz z grupa utrzymywali kontakty na innym forum ,
          a jak wykazalo " dwuletnie ' doswiadczenie byly ZMOWY I ZMASOWANE ATAKI -
          JAK I WYZWISKA I BEZCZESZCENIE ROZNYCH OSOB

teraz to dopiero sie zacznie
          BYDGOSKIE FORUM zostalo opanowane przez pewna grupe i UKLAD

radca

ps. DEMOKRACJE SZLAK TRAFIL NA BYDGOSKIM FORUM ... i to dzieki kazetowi i IVICY
          BY NIE WSPOMNIEC O KILKU INNYCH.....
          • arek.tomasz Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 10:37
            radca napisał:

> IVICA sam napisal,ze kazet wraz z grupa utrzymywali kontakty na innym forum ,
            > a jak wykazalo " dwuletnie ' doswiadczenie byly ZMOWY I ZMASOWANE ATAKI -
            > JAK I WYZWISKA I BEZCZESZCENIE ROZNYCH OSOB
            >
            > teraz to dopiero sie zacznie
            > BYDGOSKIE FORUM zostalo opanowane przez pewna grupe i UKLAD

Na forum bydgoskim wygrała klika.
            2 lata sie naradzali, jak tu ugryźć Torun i atakowac naszych sasiadow, aż
            wygrali, tylko reszta przegrała.
            Przychylam sie do głosu radcy, najrozasadniejszego forumowicza w Bydzi.
          • kanton2 Re:spokojnie radco , gdzie tabletki ??? 28.06.06, 10:40
            co ty za brednie wypisujesz ? Opamiętaj się ,póżniej się dziwisz że cię nigdzie
            nie chcą ?
          • a_creep Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 11:52
            > BYDGOSKIE FORUM zostalo opanowane przez pewna grupe i UKLAD

Ja też w nim jestem? ;)

• muvon200 Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 16:04
              I ja też :)
            • lokinex Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 16:18
              jasne ty jesteś przecierz elitą!!!
              • muvon200 Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 16:20
                nooo a jak. przecież chłopaki i tak myślą że jestem w kilku osobach więc o co
                chodzi heheheheh:)
            • lokinex Re: na forum wygrala klika 28.06.06, 16:20
              a_creep napisał:

> > BYDGOSKIE FORUM zostalo opanowane przez pewna grupe i UKLAD
              >
              > Ja też w nim jestem? ;)
              >ty przeciesz wiesz wszystko na kazdy temat.
    • tytt Re: Zmiany na forum 28.06.06, 10:43
      huhu

zaskoczenie!
      • radca 100 krota padl ofiara intryg z grupy ivicy 28.06.06, 10:49
        i jego poplecznikow

radca
        • relatywista Re: 100 krota padl ofiara intryg z grupy ivicy 28.06.06, 15:44
          radca napisał:
          > 100 krota padl ofiara intryg z grupy ivicy
          > i jego poplecznikow
          >
          > radca

Tez tak uważam.
    • siwy51 decyzja o zawieszeniu moderacji w T i B to błąd 28.06.06, 11:12
      Czy nie uwazasz decyzji o zawieszeniu moderacji w Toruniu i Bydgoszczy za bład?
      Na forum tocza sie wojny politykow i obrzucanie inwektywami obu miast. Poniewaz
      admini wyrzucali to (i dobrze), wiec pewnie mieli wiecej czyszczenia w historii
      niz przecietna forumowa.
      Nasze miasta sa jakie są, uzytkownicy też rózni. Usuwanie chamstwa nalezy do
      obowiązkow forum GW.
      Bezpardonowa walka i ciągle ataki na Forum O Moderacji od pol roku, ciagle
      przez tą samą osobe mialy cie zmiękczyc. A ty uległeś. Źle.

Rozważ ich przywrócenie z zastrzezeniem, ze wyrzucamy tylko z zaznaczeniem albo
      z komentarzem. Forum teraz stoczy sie nisko, zwłaszcza takich wojujących miast
      jak nasze dwa.
      • kanton2 Re: to forum to było dno. 28.06.06, 11:17
        Chyba juz nie może być drugiego dna.
        • arek.tomasz Re: to forum to będzie dno. 28.06.06, 11:17
          Ida wybory, chcesz sie promowac?
          • kanton2 Re: to forum to było dno,oby nigdy wiecej 28.06.06, 11:29
            nigdy nie byłem, nie jestem i nie bedę członkiem żadnej patrii.
            Nie mam też żadnych aspiracji zasiadania gdziekolwiek.
            Chcę jedynie normalności i tego żeby można było jako tako żyć we własnym
            kraju.Tymczasem wielu robi karykatrurę normalności i przyzwoitości.
            Pózniej się dziwią ,że młodzi i nie tylko młodzi uciekają.
            Nie osądzaj wszystkich wg.siebie.
      • jabbur Re: decyzja o zawieszeniu moderacji w T i B to bł 28.06.06, 14:44
        Forum ma służyć do wymiany poglądów - zarówno pochlebnych jak i krytycznych.
        Niezależnie od tego czego dotyczą i kogo sa autorstwa.

Jeżeli przez "wojnę" rozumiesz ataki na użytkowników - wklikuj je do kosza -
        będziemy moderować.
    • wilman [...] 28.06.06, 11:38
    • ka_zet [adm] wątki podbijane 28.06.06, 12:53
      Chciałem tylko zauważyć że osoby które zabrały się obecnie za gorączkowe
      dopisywanie się w wątkach które mają 14 dni wystawiają świadectwo tylko sobie.
      • ivica Re: [adm] wątki podbijane 28.06.06, 12:56
        kazet masz blogoslawienstwo forumowiczy na kasowanie watkow babbikopodobnych
        • bajobongo2 Obrazasz forumowicza 28.06.06, 13:30
          Obrazasz forumowicza babbika.
          • a_creep Re: Obrazasz forumowicza 28.06.06, 14:30
            > Obrazasz forumowicza babbika.

Znów używasz słowa, których znaczenia nie rozumiesz...
      • a_creep Re: [adm] wątki podbijane 28.06.06, 12:57
        > Chciałem tylko zauważyć że osoby które zabrały się obecnie za gorączkowe
        > dopisywanie się w wątkach które mają 14 dni wystawiają świadectwo tylko sobie.

Spytam naiwnie, czy po obecnych zmianach jest szansa, że takie podbicia będą
        mimo wszystko kasowane?
      • bajobongo2 Bo wszystko zle to torunianie, a dobre - wiadomo. 28.06.06, 13:29
        Bo wszystko zle to torunianie, a dobre - wiadomo.
        Bydgoszczanie.
        Skad takie usline poszukiwanie wroga? Nie macie adminow , szukacie nowych?
      • akrytas Re: [adm] wątki podbijane 28.06.06, 13:30
        Kasuj Ka_zet, kasuj. Przecież o to właśnie choddziło zdecydowanej większości
        forumowiczów, żeby takie praktyki z podbijaniem wątków zlikwidować.
        To kasowanie powinno być stosowane elastycznie, jak ktoś pisze coś sensownego,
        nowy głos w dyskusji starszej niż 14 dni, to należy moim zdaniem zostawić, ale
        jaeśli nie ma nic do powiedzenia a podbija wątki młodsze niż 14 dniowe to
        należy kasować. Bo teraz babiki będą podbijać wątki dokładnie po 14 dniach i
        co? Będą się nadal śmiać.
        • ka_zet Re: [adm] wątki podbijane 28.06.06, 14:33
          Na razie zostaje jak jest, 14 dni.
    • schabzkoscia Re: Zmiany na forum 28.06.06, 13:18
      Ka_zet, radca Cie rozgryzl, cholera, zdekonspirowal normalnie :D Nie wiem jak
      dluga byla ta nitka, ktorej glebek nazywa sie SSC ;) Wiedziales o tym, ze
      utrzymujesz kontakty z ludzmi nie tylko poprzez forum GW? Paranoja, powinni Ci
      tego zakazac!

A serio, mozesz na mnie liczyc, bede klikal kubelek :) [Mozna kilkac nie logujac
      sie?]

Pozdrawiam
    • muvon200 Re: Zmiany na forum 28.06.06, 14:25
      podnoszą się głosy - ja tez chyba coś takiego postulowałem, żeby zlikwidować
      wątki negatywne. Myślę jednak że każdy ma prawo pisać co uważa.
      Zlikwidować powinno sie wątki nieaktualne a bardzo negatywne np.
      Bezdomni zamieszkali w śmietniku, Gdzie te inwestycje gdzie?, Jak z wielkich
      marzeń o NATO nic nie zostało, %)) Polityki - Toruń Liderem i wiele innych.
      Sami wiecie o co chodzi. Tak więc nie zamiatajmy wszystkiego a tylko to co
      rzeczywiście jest prowokacją lub dawno się zestarzało
      • tlss Re: Zmiany na forum 28.06.06, 14:29
        A gdyby tak zrobi podforum o tego typu aferach itd. Tam by się je pozrzucało i
        wielbiciel tgo typu wątków mogliby tam sobie pisac do skutku.
        • muvon200 Re: Zmiany na forum 28.06.06, 14:33
          Niezły pomysł. Ale jednak nie można tolerować czegoś takiego . Tam jest więcej
          takich kwiatuchów chyba przebojem jest
          Dzis pisza o skandalicznej obsludze na lotnisku (
          Ranking Sądownictwa: Bydgoscz najgorzej w regionie (
          POT: po przylocie do B-czy przeżywamy szok...

hehe i to najczęściej ludkowie którzy w Bydzi nie byli milion lat albo z
          wycieczką Japończyków przez najbardziej zapyziałe dzielnice (SHARP do Parku
          Technologicznego z panem marszałkiem)
        • akrytas Re: Zmiany na forum 28.06.06, 15:05
          tlss napisała:

> A gdyby tak zrobi podforum o tego typu aferach itd. Tam by się je
          > pozrzucało i wielbiciel tgo typu wątków mogliby tam sobie pisac do skutku.

Nie zgadzam się. Chcecie zrobić z tego forum to samo, co do tej pory admini
          toruńscy robili z toruńskiego. Tylko wątki wychwalające miast, a jak coś
          krytycznego to won.

Otóż nie da się ukryć, że bardzo wiele spraw w Bydgoszczy zmierza w złym
          kierunku. Każdy kto się interesuje sprawami miasta to widzi. O tym także trzeba
          rozmawiać, by starać się złe rzeczy eliminować.

Ale co innego rozmowa o tym, co złe się dzieje a co innego podbijanie przez pół
          roku jakiś staroci (często nieprawdziwych).

Od oddzielenia postów stanowiących głos w dyskusji od spamu jest właśnie admin.
          Te pierwsze posty się zostawia, te drugie wyrzuca.
          I dlatego admin musi mieć dwie cechy:
          1. zaufanie forumowiczów - to akurat ka_zet ma, jak na razie jest to całkiem
          spory kredyt zaufania.
          2. Determinację w dbaniu o porządek na forum - czt to ka_zet także ma, to się
          przekonamy.
    • trendy4 Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/ona? za 28.06.06, 15:04
      Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/ona? założył forum fotograficzne,
      wgrywał je wytrwale, nawoływał do zakładania wiekszej ilosci zdjęc.
      Zresztą problem obu forów to niedojrzali forumowicze, a nie źli moderatorzy.
      Gdyby cieli za dużo, ale jak rozumiem, uwagi są że za mało.
      Może ich odwiesicie?
      • 3ym Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/on 28.06.06, 15:25
        Ubaw mam po pachy jak widze jak bronia poprzednich adminow, a neguja kazeta.
        Wniosek taki, ze ruch byl wlasciwy!
        • jan996 Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/ona 28.06.06, 15:39
          A ja uwazam, ze wszyscy admini powinni zostac, kazet byl OK, inni tez. Teazr
          zapanuje na forum chamstwo i wojenki jątrzącego leszka (baluma)
          • 3ym Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/on 28.06.06, 15:40
            Wypowiedz w tym samym tonie... Moze zrobicie chor?
            • muvon200 Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/on 28.06.06, 15:42
              Chętnie bym sie spotkał osobiście z kolegami którzy podobną są mną :). To
              byłoby ciekawe zobaczyć siebie :). No niestety Janku skończyło się to co było.
              Teraz można pisać bez obawy, że wpis dyskusji wyleci.
              • jan996 Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/on 28.06.06, 15:43
                Nieprawda - chocby z tego watku wylecialo 5 wpisow.
                • muvon200 Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/on 28.06.06, 15:46
                  wyleciało po wciśnięciu koszyka i sprawdzeniu zasadności przez pana Jabbura.
                  Masz pytania jeszcze?
                  • relatywista Re: Niepotrzebnie zawiesiliście stokrotkę - on/on 28.06.06, 15:59
                    Po co te wojenki na forum? Trzeba było nie zmieniac trójki adminów, byłaby
                    równowaga. A tak są domysły i monopol.
    • relatywista ma tu rządzić balum-wielonickowiec?? 28.06.06, 15:53
      Kazet stanowczo przesadził!
      Czy ma prawo oceniac forumowicza?????
      "tak zjadliwy i nieusprawiedliwiony atak"
      kazet i spolka na forum - straszenie radcy meilem
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44352045
      A podobno jest najlepszy?
      Trzeba bylo zostawic 3 adminów, była równowaga.
      Przywróćie chociaż stokrote, zreszta do b-cz1 tez nic nie mam.
      Chyba, ze ma tu rządzić balum-wielonickowiec??
      I ustalać reguły?
      Uległeś jabburze zmasowanej, zaplanowanej kampanii oczerniania naszych adminów
      przez dwóch (czy może jednego) forumowicza.
      Przywróc proszę stan pierwotny.
      • tlss Re: ma tu rządzić balum-wielonickowiec?? 28.06.06, 15:55
        Czy mógłbyś podac te nicki baluma ? Te inne rzecz jasna.
        • relatywista Re: ma tu rządzić balum-wielonickowiec?? 28.06.06, 15:57
          podam, ale mnie wytną.
          A uzywa ich chyba ze 20.
          • tlss Re: ma tu rządzić balum-wielonickowiec?? 28.06.06, 15:59
            To nie obrażaj jak się boisz i nie pomawawiaj.
            • muvon200 Re: ma tu rządzić balum-wielonickowiec?? 28.06.06, 16:30
              no podaj nie wstydź się. Nie nadusimy na koszyczek i nie będziesz musiał
              płakać. Tylko nie uwzględniaj moich dwóch znaczy aktualnego i strasznie
              zakamuflowanego Muvonik :)
      • ethanak na razie rządzi relatywista wielonickowiec. 28.06.06, 16:02
    • 0maniek0 Re: Zmiany na forum 28.06.06, 16:21
      brawo!!..:)..
      oby sie w koncu cos zmienilo!
      czas na powrot z wyganiania ;)
    • trendy4 Jest znacznie gorzej na forum. Wole tamto forum 29.06.06, 08:29
      Jest znacznie gorzej na forum. Wole to forum sprzed dwóch dni.
      Moderatorzy jednak sie przydawali jak widac. Tearz widze dwie rzeczy:
      1) że jest bardzo dużo chamstwa, głupich reklam, niewybrednych przytyków -
      czego było znacznie mniej
      2) że było mniej spamowania - jednak stokrota sie lepiej sprawdzał jak widac
      niz Ka_zet
      3) że wielu nie dorosło do forum i wylewają swe żale.

Myśle że moderatorzy powinni być przywróceni. Po czasie sie docenia ich pracę.
      Chociaż mógłbym mieć uwagi, ale zawsze każdy popełnia błedy, to jednak od 2 dni
      jest duża zmiana na niekorzyśc.
      • muvon200 Re: Jest znacznie gorzej na forum. Wole tamto for 29.06.06, 08:36
        WKLEJASZ WWSZEDZIE TO SAMO JA NAPISAŁEM NA TO ODPOWIEDŹ TAM
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44384795&a=44385551
        • trendy4 Re: Jest znacznie gorzej na forum. Wole tamto for 29.06.06, 08:43
          Ja tez:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44384795&a=44385905
    • bajobongo2 Jeszcze tu rano były wpisy -poleciały??????? 29.06.06, 10:41
      Jeszcze tu rano były wpisy -poleciały???????
    • tomek_a_tomek Usuniecie adminow to zla decyzja 29.06.06, 11:41
      Usuniecie adminow to zla decyzja, teraz na forum jest wlasnie bajzel, ataki
      osobiste, masę reklam....!
      • 3ym Re: Usuniecie adminow to zla decyzja 29.06.06, 11:42
        ja nie widze reklam...
        • tomek_a_tomek Re: Usuniecie adminow to zla decyzja 29.06.06, 11:51
          Ja widze. Albo powtórzenia - drugi raz ten sam temat:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=44366094
          Poza tym jest mowa wyłacznie o złym drugim miescie. Tego chcieliscie?
          W takich miastach jak nasze moderacja powinna byc silna. Tak było, a teraz?
          Kicha. mamy odejśc z forum?
          • 3ym Re: Usuniecie adminow to zla decyzja 29.06.06, 12:05
            To sie nazywa hipokryzja podbijaczu watkow. Podbijales watki starsze niz 14
            dni, wiec ...
            • kanton2 Re: Usuniecie adminow to dobra decyzja 29.06.06, 12:13
              wreszcie robert2222 nie sprawuje nadzoru nad forum .Wiadomo kto z tego powodu
              rozpacza i kim są ci zawiedzeni.Chcą żyć nadal w świecie propagandy w stylu PRL
              to na Kubę , lub KRLD.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka