Dodaj do ulubionych

Robert Sawina dobrze pojechał w Szwecji

29.06.06, 09:15
C.d. w sprawie pana Rogozińskiego.
Czy Szanowny Redaktor czyta po napisaniu swoje tekściki? Mniemam, że nie, bo
jak by czytał, to by wiedział, że nie pisze się: "ale to nie wystarczyło to do
zwycięstwa" oraz "Robert Sawina, który zwyciężał m.in. Petera Ljunga", bo nie
można zwyciężać kogoś w dopełniaczu, tylko można odnosić zwycięstwo nad kimś w
narzędniku.
No ale skąd Pan Redaktor ma to wiedzieć, prawda?
Obserwuj wątek
    • olanda2 Pan "redaktor" Rogoziński 29.06.06, 09:16
      C.d. w sprawie pana Rogozińskiego.
      Czy Szanowny Redaktor czyta po napisaniu swoje tekściki? Mniemam, że nie, bo
      jak by czytał, to by wiedział, że nie pisze się: "ale to nie wystarczyło to do
      zwycięstwa" oraz "Robert Sawina, który zwyciężał m.in. Petera Ljunga", bo nie
      można zwyciężać kogoś w dopełniaczu, tylko można odnosić zwycięstwo nad kimś w
      narzędniku.
      No ale skąd Pan Redaktor ma to wiedzieć, prawda?
    • chrisbdg Re: Robert Sawina dobrze pojechał w Szwecji 29.06.06, 09:40
      Olanda, ja nigdy nie nazwałbym tego Pana REDAKTOREM, bo to wprost obraża
      wszystkich dziennikarzy na świecie, będących redaktorami. Poziom Pana
      Rogozińskiego jest żenujący i cały czas zastanawiam się dlaczego tacy ludzie jak
      on jeszcze pracują w takiej firmie. Nasuwa mi się tylko jedno - musi mieć niezłe
      plecy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka