Dodaj do ulubionych

The Love is Back !!!

16.07.06, 12:51
Blisko milion entuzjastów muzyki techno, w tym wielu Polaków, uczestniczyło w
sobotę w "Paradzie Miłości" (Love Parade), zorganizowanej w tym roku w
Berlinie po dwuletniej przerwie. Tegoroczny festyn, uważany za największą
imprezę tego rodzaju na świecie, odbywał się pod hasłem "The Love is Back".
Obserwuj wątek
    • muvon200 Re: The Love is Back !!! 16.07.06, 14:39
      nie przesadzaj nie które media w tym internetowe i niektóre agencje podają że
      było niewiele ponad 0,5 miliona ludzi. Co do parady to ok organizowana pod
      hasłem miłości i muzyki. Zupełnie to inaczej brzmi niż pod hasłami zboków jak u
      nas. Co do narkotyków itp - nie wypowiadam się - nie byłem nie wiem.
      • gracz_nr_1 Re: The Love is Back !!! 18.07.06, 17:58
        ja chce za rok jechac i zobczyc
        • rokoman Parada dewiantów ! 18.07.06, 18:59
          Tyle te parady mają wspólnego z miłością ,co końska d..a z batem. A techno z
          muzyką co buczenie krowy z J.S.Bachem. Pokaz moralnej zgnilizny Zachodu
          podniecany narkotykami,ordynarnym seksem z dewiantami wszelakiej maści.
          Cóż, demokracja polega także na tym,że każdy ma prawo mieć swoje zdanie!
          • campenile Re: Parada dewiantów ! 18.07.06, 19:02
            Gdzies Ty sie uchował
            • gracz_nr_1 Re: Parada dewiantów ! 18.07.06, 19:03
              rokoman widocznie jest przeszczepem Giertycha lub Rydzyka !
              • campenile Re: Parada dewiantów ! 18.07.06, 19:06
                gracz_nr_1 napisał:

                > rokoman widocznie jest przeszczepem Giertycha lub Rydzyka !


                No może tak być :)
          • gracz_nr_1 Re: Parada dewiantów ! 18.07.06, 19:02
            a co ty taki swiety jestes?! Jak ci sie nie podoba to zapisz sie do mlodziezy
            wszechpolskiej!! Stary ja nie wiem jak mozna byc tak nawiedzonym!
            • rokoman Re: Parada dewiantów ! 19.07.06, 10:22
              Najlepiej osobiście zobaczyć i ocenić. A co dewiacje wszelkiej maści mają
              wspólnego z ks. Rydzykiem lub min. Giertychem to naprawdę trudno dojść!
              Jeśli negatywna ocena;
              narkomanii,pornografii,prostytucji,homoseksualizmu,eutanazji to tzw. "uchowanie
              się ", to gratuluję " postępu cywilizacyjnego ".Na szczęście tych,co " się
              uchowali " jest zdecydowana większość!
    • gracz_nr_1 Re: The Love is Back !!! 19.07.06, 10:38
      nawiedzony jestes!
      • rokoman Love Parade is poverty! 19.07.06, 14:47
        Jeśli normalność cywilizowanego świata jest dla Ciebie nawiedzeniem,to wybacz.
        Składam wyrazy politowania!
        • gracz_nr_1 Re: Love Parade is poverty! 28.07.06, 17:16
          dla siebie chyba?!
    • olindaa Re: The Love is Back !!! 28.07.06, 18:20
      Prawie mialam jechac na tegoroczna parade. I to raczej z ciekawosci anizeli
      milosci do techno. Moi znajomi pojechali i coz... na samym poczatku moze mialo
      to cos wspolnego z klimatyczna impra na swiezym powietrzu, parada ludzi ,ktorzy
      kochaja ostra muze, kolorowy odlot.. Takie imprezy bez dragow nie maja racji
      bytu,wszyscy sa nacpani... procent czystych uczestnikow podejrzewam za znikomy.
      haj na speedzie i tabletasach - nic wiecej..
      • gracz_nr_1 Re: The Love is Back !!! 28.07.06, 18:23
        na tym polega Love Parade :) Ja tez sie na to wybieram i wybrac sie nie moge!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka