Dodaj do ulubionych

Bydgoscy kierowcy skazani na korki

16.11.06, 21:10
Dzisiaj tam przejeżdżałem. Jeżeli ktoś mówi, że prace zostaną wykonane do
połowy grudnia to chyba myli się. A nie daj Boże przyjda mrozy i budowa stoi!
Obserwuj wątek
    • magres1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 22:13
      Przyjdą mrozy to przyjdą nic nowego jak goście skonczą to będzie super
      podejrzewam że będzie nam się lepiej śmigać po Bydgoszczuni. Mac nie bądz
      pesymistą pamiętaj że każdy dzień jest piękny a nasza Bydzia ładniejsza ,Magres
      • coooler1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 22:58
        dokładnie. Troche trzeba przeczekać i postać aby móc się pózniej cieszyć z
        dobrych dróg i skrzyżowań.
        Chociaż w tym wypadku drogowcy powinni wydłużyć cykl palenia się świateł dla
        Alei JP II.
        • pit1233 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:05
          Od 7 do 17 Wojska Polskiego na Wzgórzu Wolności jest cała zakorkowana !

          Natomiast co do węzła, obawiam się, że asfaltować będą w grudniu. Chodzi o
          łącznice i JP II. Jaka bedzie trwałość takiej nawierzchni, można się łatwo
          domyślić.
    • a_creep Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:03
      > Dzisiaj tam przejeżdżałem.

      A za półtora roku, jeśli pójdzie dobrze, znów przebudowa...
      • coooler1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:12
        creep. jakie półtora roku ? Już na wiosnę ;)
        • a_creep Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:15
          > creep. jakie półtora roku ?

          Totalna przebudowa w związku z S-5 miała się chyba zacząć w 2008, jeśli dobrze
          pójdzie.
          • coooler1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:17
            aha... ja myślałem zupełnie o czym innym.
          • pit1233 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:18
            > Totalna przebudowa w związku z S-5 miała się chyba zacząć w 2008, jeśli dobrze
            > pójdzie.

            Stawiam, że w 2008 będą kończyć przebudowę Stryszek-Białe Błota.
            • a_creep Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:21
              > Stawiam, że w 2008 będą kończyć przebudowę Stryszek-Białe Błota.

              Optymista... ;-)
              • mac_byd Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 17.11.06, 00:31
                Nie optymista tylko prawdę ma w ustach!
    • tu5tam Bydgoscy kierowcy skazani na korki 17.11.06, 07:32
      Jako kierowca podrózujący 2 lub wiecej razy dziennie tą trasa, będę pamiętał
      ile straciłem czasu dzięki Dombrowiczowi i podziękuje mu przy urnie. Tak
      przekonał mnie żebym głosował na Jakiakiewicza.

      -----------------------
      Dombrowicz musi ODEJŚĆ!!!!
    • tu5tam Bydgoscy kierowcy skazani na korki 17.11.06, 07:49
      Ja będę pamiętał w trakcie głosowania w 2 turze i podziękuję za ten korek
      Dombrowiczowi.
      To jest dramat jak on rządzi miastem.

      --------------------
      Dombrowicz - musi ODEJŚĆ!!
    • zdrajca1 Naszczęście Panie Nalazek... 17.11.06, 22:44
      po wyborach z Panem koniec.Precz z debilami w urzędach za nasze pieniądze.Sam
      sobie stań w tym korku NALAZKU komunistyczny wynalazku.Przezyj to sam a potem
      sie mądruj.Korek jest nawet o 20.00
    • bydziai Dombrowicz = Czasowstrzymywacz 17.11.06, 23:25
      Dombrowicz = Czasowstrzymywacz.
      O ile w rozmowach tlelefonicznych jest to porządana usługa o tyle w rozwoju
      miasta to tragedia.
      • kaza12 Re: Dombrowicz = Czasowstrzymywacz 18.11.06, 10:35
        Wszem i wobec powszechnie krytykowany a prowadzi w sondażach !!!,czy to nie
        paradoks!!!Ludzie nie wiedza sami czego chcą
    • charybdis Zamiast twierdzić, że nic się nie da zrobić... 19.11.06, 21:52
      ... niech zmienią ustawienie świateł, tak, żeby zielone na wprost paliło się
      dłużej. A może nie potrafią?
      Dlaczego wszystkie prace drogowe w tym mieście wykonuje się jednocześnie?
      Fordońska też jest zapchana.
      • bgsh też mi wielkie korki 20.11.06, 19:44
        nie mówię, że to nie problem, ale bez przesady. W krakowie czy stolicy można
        stać 1,5 - 2 h w korku ..
        • mac_byd Re: też mi wielkie korki 20.11.06, 19:57
          Ten problem można rozwiązać i to tylko przeprogramowując światełka, będzie to z
          korzyścią dla wszystkich.
          • mikimaus11 Skandal 20.11.06, 22:49
            Przeprogramowano... na gorsze - korki są jeszcze większe.
            Na skrzyżowaniu nadal nie ma Policji, a ze środkowego pasa ul. Ujejskiego w
            górę nada kupa samochodów posuwa na pamięć prosto podczas, gdy lewoskręty z
            Wojska Polskiego mają wtedy zielone i ci ładują im się na maskę. Oznakowania
            poziomego nadal nie ma. To jest już skandal.
            • mac_byd Re: Skandal 24.11.06, 13:50
              Wczoraj ponownie tam przejeżdżałem, faktycznie komus rozum odebrało!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka