mac_byd 16.11.06, 21:10 Dzisiaj tam przejeżdżałem. Jeżeli ktoś mówi, że prace zostaną wykonane do połowy grudnia to chyba myli się. A nie daj Boże przyjda mrozy i budowa stoi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magres1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 22:13 Przyjdą mrozy to przyjdą nic nowego jak goście skonczą to będzie super podejrzewam że będzie nam się lepiej śmigać po Bydgoszczuni. Mac nie bądz pesymistą pamiętaj że każdy dzień jest piękny a nasza Bydzia ładniejsza ,Magres Odpowiedz Link Zgłoś
coooler1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 22:58 dokładnie. Troche trzeba przeczekać i postać aby móc się pózniej cieszyć z dobrych dróg i skrzyżowań. Chociaż w tym wypadku drogowcy powinni wydłużyć cykl palenia się świateł dla Alei JP II. Odpowiedz Link Zgłoś
pit1233 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:05 Od 7 do 17 Wojska Polskiego na Wzgórzu Wolności jest cała zakorkowana ! Natomiast co do węzła, obawiam się, że asfaltować będą w grudniu. Chodzi o łącznice i JP II. Jaka bedzie trwałość takiej nawierzchni, można się łatwo domyślić. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:03 > Dzisiaj tam przejeżdżałem. A za półtora roku, jeśli pójdzie dobrze, znów przebudowa... Odpowiedz Link Zgłoś
coooler1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:12 creep. jakie półtora roku ? Już na wiosnę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:15 > creep. jakie półtora roku ? Totalna przebudowa w związku z S-5 miała się chyba zacząć w 2008, jeśli dobrze pójdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
coooler1 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:17 aha... ja myślałem zupełnie o czym innym. Odpowiedz Link Zgłoś
pit1233 Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:18 > Totalna przebudowa w związku z S-5 miała się chyba zacząć w 2008, jeśli dobrze > pójdzie. Stawiam, że w 2008 będą kończyć przebudowę Stryszek-Białe Błota. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 16.11.06, 23:21 > Stawiam, że w 2008 będą kończyć przebudowę Stryszek-Białe Błota. Optymista... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mac_byd Re: Bydgoscy kierowcy skazani na korki 17.11.06, 00:31 Nie optymista tylko prawdę ma w ustach! Odpowiedz Link Zgłoś
tu5tam Bydgoscy kierowcy skazani na korki 17.11.06, 07:32 Jako kierowca podrózujący 2 lub wiecej razy dziennie tą trasa, będę pamiętał ile straciłem czasu dzięki Dombrowiczowi i podziękuje mu przy urnie. Tak przekonał mnie żebym głosował na Jakiakiewicza. ----------------------- Dombrowicz musi ODEJŚĆ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tu5tam Bydgoscy kierowcy skazani na korki 17.11.06, 07:49 Ja będę pamiętał w trakcie głosowania w 2 turze i podziękuję za ten korek Dombrowiczowi. To jest dramat jak on rządzi miastem. -------------------- Dombrowicz - musi ODEJŚĆ!! Odpowiedz Link Zgłoś
zdrajca1 Naszczęście Panie Nalazek... 17.11.06, 22:44 po wyborach z Panem koniec.Precz z debilami w urzędach za nasze pieniądze.Sam sobie stań w tym korku NALAZKU komunistyczny wynalazku.Przezyj to sam a potem sie mądruj.Korek jest nawet o 20.00 Odpowiedz Link Zgłoś
bydziai Dombrowicz = Czasowstrzymywacz 17.11.06, 23:25 Dombrowicz = Czasowstrzymywacz. O ile w rozmowach tlelefonicznych jest to porządana usługa o tyle w rozwoju miasta to tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
kaza12 Re: Dombrowicz = Czasowstrzymywacz 18.11.06, 10:35 Wszem i wobec powszechnie krytykowany a prowadzi w sondażach !!!,czy to nie paradoks!!!Ludzie nie wiedza sami czego chcą Odpowiedz Link Zgłoś
charybdis Zamiast twierdzić, że nic się nie da zrobić... 19.11.06, 21:52 ... niech zmienią ustawienie świateł, tak, żeby zielone na wprost paliło się dłużej. A może nie potrafią? Dlaczego wszystkie prace drogowe w tym mieście wykonuje się jednocześnie? Fordońska też jest zapchana. Odpowiedz Link Zgłoś
bgsh też mi wielkie korki 20.11.06, 19:44 nie mówię, że to nie problem, ale bez przesady. W krakowie czy stolicy można stać 1,5 - 2 h w korku .. Odpowiedz Link Zgłoś
mac_byd Re: też mi wielkie korki 20.11.06, 19:57 Ten problem można rozwiązać i to tylko przeprogramowując światełka, będzie to z korzyścią dla wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
mikimaus11 Skandal 20.11.06, 22:49 Przeprogramowano... na gorsze - korki są jeszcze większe. Na skrzyżowaniu nadal nie ma Policji, a ze środkowego pasa ul. Ujejskiego w górę nada kupa samochodów posuwa na pamięć prosto podczas, gdy lewoskręty z Wojska Polskiego mają wtedy zielone i ci ładują im się na maskę. Oznakowania poziomego nadal nie ma. To jest już skandal. Odpowiedz Link Zgłoś
mac_byd Re: Skandal 24.11.06, 13:50 Wczoraj ponownie tam przejeżdżałem, faktycznie komus rozum odebrało! Odpowiedz Link Zgłoś