22.12.03, 11:06
"Music,music"

Nowe brzmienie? Nowy styl? Moze "nowy" Hey?

A moze komercha?
Obserwuj wątek
    • Gość: Goosia Re: Hey IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.03, 22:51
      Nowe brzmienie? moze
      Nowy styl? moze
      Nowy Hey? moze
      Ale komercha zdecydowanie odpada...
      • nortia Re: Hey 22.12.03, 23:53
        Nowe brzmienie - co to jest, mieszanina popu?
        Nowy styl - jakies przeciaganie i zero uderzenia..
        Nowy Hey - weicej popu, wiecej "ballad"
        Komercha - pop = kasa, a kasa = komercha..

        A szkoda..
    • nortia Re: Hey 23.12.03, 10:44
      muzyka.onet.pl/1144971,43865,1,czat.html
      Ja tu dalej czegos nie rozumiem..
      Stary DOBRY Hey i nowe LZEJSZE brzmienie?
      • Gość: goosia Re: Hey IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.03, 16:27
        mi sie wydaje ze to troszke przez kasie nosowska....ona na swich solowych
        albumach tez tak sobie podspiewywała...moze włąsnie tego potrzebował cały zespoł
        • nortia Re: Hey 23.12.03, 16:30
          Tego sie domyslam, ale tzw. "najbardziej Nosowska plyta Hey'a" zostal
          okrzykniety "[sic!]"...a roznil sie jednak od "music, music"..Mial jednak swoje
          mocne brzmienie :)
          • krotoss Re: Hey 23.12.03, 17:05
            No oczywiście, że [sic!] miał mocniejsze brzmienie, super teksty i taki styl
            Nosowskiej.. tu teraz (MM)to jest jakieś podwywanie popowe, nie śpiewanie,
            jedyny plus tej płyty jaki zauważyłem to cena. Tylko 29zł nie można czuć się
            oszukanym, nawet po tym jak singiel Muka wypromował tą płyte, ktora w srodku
            okazuje się czymś zupełnie innym. Lżejsze dzięki-szersza publiczność :]
            • nortia Re: Hey 23.12.03, 17:17
              Czy mial super teksty? Szczerze mowiac w poprzednich plytach, bywaly lepsze,
              nie czepiam sie, ze [sic!] jest nudny, ale czegos mu brakuje..
              Juz nie mowiac o "music, music", czas chyba zmienic repertuar na cos, co nadal
              mozna nazwac "mocnym brzmieniem" :)
              • krotoss Re: Hey 23.12.03, 17:32
                przez 'super teksty' nie miałem na myśli, że były najlepsze z dotychczasowych.
                Nic mi w nim nie brakuje-bardzą tą płyte lubię, za to MM strawić nie mogę.
                • nortia Re: Hey 23.12.03, 17:37
                  Do dzis chyba najbardziej cenie "?" i "Ho"..
                  [sic!] - dobra plyta, dobre teskty i muzyka, ale nie to samo co wczesniej, ale
                  lubie..
                  "music, music" - po prostu niech ta plyta sobie lezy, czasem poslucham..byle
                  nie za czesto ;]
                  • krotoss Re: Hey 23.12.03, 17:56
                    nortia napisała:

                    > Do dzis chyba najbardziej cenie "?" i "Ho"..

                    to chyba najlepszy Hey :)

                    > [sic!] - dobra plyta, dobre teskty i muzyka, ale nie to samo co wczesniej,
                    ale lubie..

                    troszkę inny, ale jak mówiłem bardzo lubię, ale jak mogę nie, skoro uwielbiam
                    Panią N.?

                    > "music, music" - po prostu niech ta plyta sobie lezy, czasem poslucham..byle
                    > nie za czesto ;]

                    tak fakt od czasu do czasu można-w długie wieczory gdy bębni deszcz i nie ma
                    co robić, tylko na tyle cicho, żeby krople rozbijające się o szybę zagłuszały
                    tą musice ;D
                    • Gość: goosia Re: Hey IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.12.03, 11:47
                      A słyszeliscie koncert promojacy "mm" w Trójce?
                      • krotoss Re: Hey 24.12.03, 11:54
                        nie wiem czy to było to, bo raczej nie koncert, ale audycja o nowej płycie,
                        wtedy mnie urzekło intro, muka wiadomo i to nieocenianie po jednym
                        przesluchaniu. A efekt finalny-dałem się nabrać i masz babo placek ;)
    • Gość: LJane Właśnie.... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 24.12.03, 12:54
      ... dostałam Hey'a od Gwiazdorka ;)
      Przetrawię przez Święta (w przerywniku kolęd) i dorzucę swoje 3 grosze ;)

      Pozdrawiam świątecznie ;)
      HEY! ;)
      • Gość: Milak Re: Właśnie.... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 25.12.03, 23:18
        wciaz nie mam i nie slyszalam.
        dodam tylko, ze [sic!]'a z poczatku tez krytykowano a teraz juz jest po prostu
        sredni.
        no i dolaczam sie jako osoba uwielbiajaca pania N.

        [najbardziej lubie "fire", "?" i "karme"]
        • Gość: LJane Re: Właśnie.... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 25.12.03, 23:26
          Pożyczę Ci ;P
          Nie ma problemu.

          Ściskam POŚwiątecznie!
          Pozdrów Familię.
        • Gość: zonc Re: Właśnie.... IP: *.awacom.pl 29.12.03, 00:47
          karme też lubię, fire może mniej... ;-) nową płytę słyszałem, po "muce" w TV
          byłem na "+" ale po Missy Sippy (jakoś tak??) auuuuuu ;-( Nochalka starego
          chce... czytałem artykół, chyba onet, że to jakieś "nabijanie" się z subkultury
          hip-hopowej, ale ciężko to wyczuć... wole nie mówić co myślę... za 1 razem jak
          słuchałem płyte byłem nią zauroczony (chyab milaka przez to w błąd
          wprowadziłem, że płyta dobra) za 2 coś było nie tak... 3 raz nie dosłuchałem bo
          stwierdziłem że już znam CD... spada w ucho szybko a jeszcze szybciej wypada...

          koniec ;-)
      • Gość: zonc Re: Właśnie.... IP: *.awacom.pl 29.12.03, 00:50
        Gość portalu: LJane napisał(a):

        > ... dostałam Hey'a od Gwiazdorka ;)
        > Przetrawię przez Święta (w przerywniku kolęd) i dorzucę swoje 3 grosze ;)
        >
        > Pozdrawiam świątecznie ;)
        > HEY! ;)

        SKANDAL lisia... mieć heya i nie przesłuchać ani
        raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no skandal!! ;-)

        PS. Dzis pokazywali na MTV wywiad z N. w przerywniku koncertu Myslowitz z
        Londynu, nic ciekawego (wywiad nie koncert!!), nudne pytania, odpowiedzi
        zakręcone...
        • Gość: goosia Re: Właśnie.... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.03, 11:21
          A kiedy Nosek miała niezakrecone odpowiedzi?!....Ostatnio jak była w Bydgoszczy
          z Dezerterem ludzie ja "atakowali" z kazdej strony, moja znajoma z wiataraczka
          tak jej zawracała dupe, że Kasia po prostu założyła słuchawki od czegos tam
          grajacego i olała ja totalnie...Tak to cała Nosowska..
          • krotoss Re: Właśnie.... 29.12.03, 11:40
            Nosowska Nosowską, bo widywałem gorsze reakcje na fanów, ze strony idola.
            Takżę mei takie zachowanie nie dziwi, szczególnie, że niektorzy potrafią być
            naprawdę upierdliwi, dla nich to pierwsze i może ostnie obcowanie z gwiazdą. A
            taka Nosowska musi setny ra z z rzędu w danym dniu przerabiać to samo..

            BTW lepsze to chyba, niż sposób a'la Jack Nicholson-nie mamy dnia do fanów, to
            idziemy do WC wciągamy kreseczkę a potem już z pięknym uśmiechem i werwą
            zabawiamy wszystkich, z uroczą plamką pod nosem..
            • Gość: LJane Stało się ;) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 29.12.03, 12:55
              "Nie rygluj drzwi nim zapałka się dopali" ;)

              Przesuchałam jakieś 48 razy i według mnie... według mnie... krążek jest zaje i
              tak dalej ;)
              Mila, mam dla Ciebie prezent ;)
              Jakbyś była w okolicy.... to wiesz.

              Miłego popołudnia @ll
    • Gość: LJane Retrospekcyjnie trochę... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 29.12.03, 16:21
      (Najważniejsze" HEY)

      "Z każdym dniem zmieniam się,
      zmieniam się i wiem,
      że istotna jest to zmiana.
      Z każdym dniem więcej wiem,
      a to bardzo w życiu mi pomaga.
      Wiem, że świat jaki jest taki jest, lecz jest
      bez wątpienia moim światem.
      Czy jest zły czy też nie, nie obchodzi mnie,
      bo ja wpływu na to nie mam.
      Po co żyć - dobrze wiem, lecz nie pytaj mnie;
      każdy swoim życiem żyje.
      Ja mam coś, ty masz coś, każdy ma swój cel,
      każdy swoją drogą idzie.
      Dobrze wiem po co mam starać się
      i żyć tylko najprawdziwszym życiem.
      Z każdym dniem mocniej wiem co w nim ważne jest,
      a co jest w nim najważniejsze.
      Co dla mnie najważniejsze jest,
      Co tylko ważne - dobrze wiem.
      I łatwiej jest mi z wiedzą tą
      odnaleźć w życiu swoim sens... "


      Pozdrawiam @ll, a szczególnie Milak i zonka
      • Gość: zonc Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.awacom.pl 29.12.03, 23:28
        dzięki za pozdrowionka i powiedz mi co tobie się tak w tm CD podoba??
        • l_jane Re: Retrospekcyjnie trochę... 29.12.03, 23:34
          Teksty, zonczq, teksty...
          Cholernie zyciowe, kobiece.
          Takie moje w pewnym sensie.

          Klimat nieco skomercjalizowany, ale przesłanie wyprowadziło na prostą
          ostateczny efekt ;)

          Pozdrawiam ciepło ;)
          • nortia Re: Retrospekcyjnie trochę... 30.12.03, 00:14
            Hmm..
            Hey, jak to Hey - zawsze "czarowal" muzyka, ale i tekstami..
            Z tym, ze teksty jako takie byly nieco bardziej ubogie, niz samej Nosowskiej,
            za co ja bardzo cenie :)
            Tylko.. "music, music" mi sie w zaden sposob, ale to w zaden nie kojarzy z
            kobiecoscia.. Raczej ze spokojna prostota..a teksty - juz nawet dobrze starego
            swietnego Hey'a nie przypominaja - jaka szkoda..
            Jest pare utworow, ktore trafiaja, ale przerazajaca wiekszosc, to po
            prostu "troszke" komercyjne utwory, z "ostroznym" tekstem i "zalatujace" nadto
            balladami..

            Ps. Oddajcie mi Hey'a! :P
            • Gość: zonc Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.awacom.pl 30.12.03, 00:27
              no widzisz lisia, jesteś w miejszości (czyli reszta komercyjna, bo tam gdzie
              więcej to komercha ;p )

              Ja nie oceniam utworów a cały CD, a ten w porównaniu z Wiśniewsik jest
              wypasiony na maxa, ale w porównaniu z CD HEYa poprzednimi, średniawa!
              • Gość: LJane Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 30.12.03, 00:32
                "... ale w porównaniu z CD HEYa poprzednimi, średniawa!"

                Nie, po prostu poprzednie płyty Nosowskiej były lepsze.
                Tylko tyle.

                Dobranocka ;)


                • Gość: zonc Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.awacom.pl 30.12.03, 00:47
                  ciekawe stwierdzenie, ładnie ujęte ;-)
    • Gość: Milak Re: Hey IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 04.01.04, 17:26
      Wiecie, co? Sluchanie n-ty raz o tym, ze facet Nosowskiej jej nie zauwaza, ze
      ich milosc sie skonczy, i ze wlasnie sie zakochala i milosc jest piekna robi
      sie odrobine monotonne. Na "music music" jest znow to samo. Tylko ze w gorszym
      wydaniu. Pomyslow nie brak ale..jakies slabe te pomysly.



      • krotoss Re: Hey 04.01.04, 23:26
        inaczej mówiąc 'zmiękła Nosowskiej rura' prawda? A szkoda!
        • nortia Re: Hey 05.01.04, 14:56
          Gitara struny pogubila, a w glosie o jeden papieros za duzo..
          • Gość: zonc Re: Hey IP: *.awacom.pl 05.01.04, 22:52
            za pierwszym razem byłem heppy.... potem to sensu nie ma, ale w porównaniu z
            innymi "nowymi CD" to jest i tak spoko ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka