nortia 22.12.03, 11:06 "Music,music" Nowe brzmienie? Nowy styl? Moze "nowy" Hey? A moze komercha? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Goosia Re: Hey IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.03, 22:51 Nowe brzmienie? moze Nowy styl? moze Nowy Hey? moze Ale komercha zdecydowanie odpada... Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Hey 22.12.03, 23:53 Nowe brzmienie - co to jest, mieszanina popu? Nowy styl - jakies przeciaganie i zero uderzenia.. Nowy Hey - weicej popu, wiecej "ballad" Komercha - pop = kasa, a kasa = komercha.. A szkoda.. Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Hey 23.12.03, 10:44 muzyka.onet.pl/1144971,43865,1,czat.html Ja tu dalej czegos nie rozumiem.. Stary DOBRY Hey i nowe LZEJSZE brzmienie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goosia Re: Hey IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.03, 16:27 mi sie wydaje ze to troszke przez kasie nosowska....ona na swich solowych albumach tez tak sobie podspiewywała...moze włąsnie tego potrzebował cały zespoł Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Hey 23.12.03, 16:30 Tego sie domyslam, ale tzw. "najbardziej Nosowska plyta Hey'a" zostal okrzykniety "[sic!]"...a roznil sie jednak od "music, music"..Mial jednak swoje mocne brzmienie :) Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Hey 23.12.03, 17:05 No oczywiście, że [sic!] miał mocniejsze brzmienie, super teksty i taki styl Nosowskiej.. tu teraz (MM)to jest jakieś podwywanie popowe, nie śpiewanie, jedyny plus tej płyty jaki zauważyłem to cena. Tylko 29zł nie można czuć się oszukanym, nawet po tym jak singiel Muka wypromował tą płyte, ktora w srodku okazuje się czymś zupełnie innym. Lżejsze dzięki-szersza publiczność :] Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Hey 23.12.03, 17:17 Czy mial super teksty? Szczerze mowiac w poprzednich plytach, bywaly lepsze, nie czepiam sie, ze [sic!] jest nudny, ale czegos mu brakuje.. Juz nie mowiac o "music, music", czas chyba zmienic repertuar na cos, co nadal mozna nazwac "mocnym brzmieniem" :) Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Hey 23.12.03, 17:32 przez 'super teksty' nie miałem na myśli, że były najlepsze z dotychczasowych. Nic mi w nim nie brakuje-bardzą tą płyte lubię, za to MM strawić nie mogę. Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Hey 23.12.03, 17:37 Do dzis chyba najbardziej cenie "?" i "Ho".. [sic!] - dobra plyta, dobre teskty i muzyka, ale nie to samo co wczesniej, ale lubie.. "music, music" - po prostu niech ta plyta sobie lezy, czasem poslucham..byle nie za czesto ;] Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Hey 23.12.03, 17:56 nortia napisała: > Do dzis chyba najbardziej cenie "?" i "Ho".. to chyba najlepszy Hey :) > [sic!] - dobra plyta, dobre teskty i muzyka, ale nie to samo co wczesniej, ale lubie.. troszkę inny, ale jak mówiłem bardzo lubię, ale jak mogę nie, skoro uwielbiam Panią N.? > "music, music" - po prostu niech ta plyta sobie lezy, czasem poslucham..byle > nie za czesto ;] tak fakt od czasu do czasu można-w długie wieczory gdy bębni deszcz i nie ma co robić, tylko na tyle cicho, żeby krople rozbijające się o szybę zagłuszały tą musice ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goosia Re: Hey IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.12.03, 11:47 A słyszeliscie koncert promojacy "mm" w Trójce? Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Hey 24.12.03, 11:54 nie wiem czy to było to, bo raczej nie koncert, ale audycja o nowej płycie, wtedy mnie urzekło intro, muka wiadomo i to nieocenianie po jednym przesluchaniu. A efekt finalny-dałem się nabrać i masz babo placek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Właśnie.... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 24.12.03, 12:54 ... dostałam Hey'a od Gwiazdorka ;) Przetrawię przez Święta (w przerywniku kolęd) i dorzucę swoje 3 grosze ;) Pozdrawiam świątecznie ;) HEY! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milak Re: Właśnie.... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 25.12.03, 23:18 wciaz nie mam i nie slyszalam. dodam tylko, ze [sic!]'a z poczatku tez krytykowano a teraz juz jest po prostu sredni. no i dolaczam sie jako osoba uwielbiajaca pania N. [najbardziej lubie "fire", "?" i "karme"] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Re: Właśnie.... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 25.12.03, 23:26 Pożyczę Ci ;P Nie ma problemu. Ściskam POŚwiątecznie! Pozdrów Familię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc Re: Właśnie.... IP: *.awacom.pl 29.12.03, 00:47 karme też lubię, fire może mniej... ;-) nową płytę słyszałem, po "muce" w TV byłem na "+" ale po Missy Sippy (jakoś tak??) auuuuuu ;-( Nochalka starego chce... czytałem artykół, chyba onet, że to jakieś "nabijanie" się z subkultury hip-hopowej, ale ciężko to wyczuć... wole nie mówić co myślę... za 1 razem jak słuchałem płyte byłem nią zauroczony (chyab milaka przez to w błąd wprowadziłem, że płyta dobra) za 2 coś było nie tak... 3 raz nie dosłuchałem bo stwierdziłem że już znam CD... spada w ucho szybko a jeszcze szybciej wypada... koniec ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc Re: Właśnie.... IP: *.awacom.pl 29.12.03, 00:50 Gość portalu: LJane napisał(a): > ... dostałam Hey'a od Gwiazdorka ;) > Przetrawię przez Święta (w przerywniku kolęd) i dorzucę swoje 3 grosze ;) > > Pozdrawiam świątecznie ;) > HEY! ;) SKANDAL lisia... mieć heya i nie przesłuchać ani raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no skandal!! ;-) PS. Dzis pokazywali na MTV wywiad z N. w przerywniku koncertu Myslowitz z Londynu, nic ciekawego (wywiad nie koncert!!), nudne pytania, odpowiedzi zakręcone... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goosia Re: Właśnie.... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.03, 11:21 A kiedy Nosek miała niezakrecone odpowiedzi?!....Ostatnio jak była w Bydgoszczy z Dezerterem ludzie ja "atakowali" z kazdej strony, moja znajoma z wiataraczka tak jej zawracała dupe, że Kasia po prostu założyła słuchawki od czegos tam grajacego i olała ja totalnie...Tak to cała Nosowska.. Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Właśnie.... 29.12.03, 11:40 Nosowska Nosowską, bo widywałem gorsze reakcje na fanów, ze strony idola. Takżę mei takie zachowanie nie dziwi, szczególnie, że niektorzy potrafią być naprawdę upierdliwi, dla nich to pierwsze i może ostnie obcowanie z gwiazdą. A taka Nosowska musi setny ra z z rzędu w danym dniu przerabiać to samo.. BTW lepsze to chyba, niż sposób a'la Jack Nicholson-nie mamy dnia do fanów, to idziemy do WC wciągamy kreseczkę a potem już z pięknym uśmiechem i werwą zabawiamy wszystkich, z uroczą plamką pod nosem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Stało się ;) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 29.12.03, 12:55 "Nie rygluj drzwi nim zapałka się dopali" ;) Przesuchałam jakieś 48 razy i według mnie... według mnie... krążek jest zaje i tak dalej ;) Mila, mam dla Ciebie prezent ;) Jakbyś była w okolicy.... to wiesz. Miłego popołudnia @ll Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Retrospekcyjnie trochę... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 29.12.03, 16:21 (Najważniejsze" HEY) "Z każdym dniem zmieniam się, zmieniam się i wiem, że istotna jest to zmiana. Z każdym dniem więcej wiem, a to bardzo w życiu mi pomaga. Wiem, że świat jaki jest taki jest, lecz jest bez wątpienia moim światem. Czy jest zły czy też nie, nie obchodzi mnie, bo ja wpływu na to nie mam. Po co żyć - dobrze wiem, lecz nie pytaj mnie; każdy swoim życiem żyje. Ja mam coś, ty masz coś, każdy ma swój cel, każdy swoją drogą idzie. Dobrze wiem po co mam starać się i żyć tylko najprawdziwszym życiem. Z każdym dniem mocniej wiem co w nim ważne jest, a co jest w nim najważniejsze. Co dla mnie najważniejsze jest, Co tylko ważne - dobrze wiem. I łatwiej jest mi z wiedzą tą odnaleźć w życiu swoim sens... " Pozdrawiam @ll, a szczególnie Milak i zonka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.awacom.pl 29.12.03, 23:28 dzięki za pozdrowionka i powiedz mi co tobie się tak w tm CD podoba?? Odpowiedz Link Zgłoś
l_jane Re: Retrospekcyjnie trochę... 29.12.03, 23:34 Teksty, zonczq, teksty... Cholernie zyciowe, kobiece. Takie moje w pewnym sensie. Klimat nieco skomercjalizowany, ale przesłanie wyprowadziło na prostą ostateczny efekt ;) Pozdrawiam ciepło ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Retrospekcyjnie trochę... 30.12.03, 00:14 Hmm.. Hey, jak to Hey - zawsze "czarowal" muzyka, ale i tekstami.. Z tym, ze teksty jako takie byly nieco bardziej ubogie, niz samej Nosowskiej, za co ja bardzo cenie :) Tylko.. "music, music" mi sie w zaden sposob, ale to w zaden nie kojarzy z kobiecoscia.. Raczej ze spokojna prostota..a teksty - juz nawet dobrze starego swietnego Hey'a nie przypominaja - jaka szkoda.. Jest pare utworow, ktore trafiaja, ale przerazajaca wiekszosc, to po prostu "troszke" komercyjne utwory, z "ostroznym" tekstem i "zalatujace" nadto balladami.. Ps. Oddajcie mi Hey'a! :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.awacom.pl 30.12.03, 00:27 no widzisz lisia, jesteś w miejszości (czyli reszta komercyjna, bo tam gdzie więcej to komercha ;p ) Ja nie oceniam utworów a cały CD, a ten w porównaniu z Wiśniewsik jest wypasiony na maxa, ale w porównaniu z CD HEYa poprzednimi, średniawa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 30.12.03, 00:32 "... ale w porównaniu z CD HEYa poprzednimi, średniawa!" Nie, po prostu poprzednie płyty Nosowskiej były lepsze. Tylko tyle. Dobranocka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc Re: Retrospekcyjnie trochę... IP: *.awacom.pl 30.12.03, 00:47 ciekawe stwierdzenie, ładnie ujęte ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milak Re: Hey IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 04.01.04, 17:26 Wiecie, co? Sluchanie n-ty raz o tym, ze facet Nosowskiej jej nie zauwaza, ze ich milosc sie skonczy, i ze wlasnie sie zakochala i milosc jest piekna robi sie odrobine monotonne. Na "music music" jest znow to samo. Tylko ze w gorszym wydaniu. Pomyslow nie brak ale..jakies slabe te pomysly. Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Hey 04.01.04, 23:26 inaczej mówiąc 'zmiękła Nosowskiej rura' prawda? A szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: Hey 05.01.04, 14:56 Gitara struny pogubila, a w glosie o jeden papieros za duzo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc Re: Hey IP: *.awacom.pl 05.01.04, 22:52 za pierwszym razem byłem heppy.... potem to sensu nie ma, ale w porównaniu z innymi "nowymi CD" to jest i tak spoko ;-) Odpowiedz Link Zgłoś