Dodaj do ulubionych

Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy

05.08.09, 09:32
przeciez na moscie jest prawie idealny asfalt!!!! co oni chca tam
wymieniac, szedlem nawet pieszo tam i sie przyjrzalem , tam jest
rowno, sa tragiczne ulice w bdg jak nakielska czy glinki czy
chodkiewicza ktore sa do kapitalnego remontu a oni zrywaja dobra
nawierzchcnie :/
Obserwuj wątek
    • tytt Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 05.08.09, 09:49
      staram sobie mowic: no wiedzą lepiej. ale czasami nie mogę oprzec sie wrazeniu
      ze nie trafiają zremontami w realne potrzeby.
      a co z chodkiewicza np?
    • emjeden Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 05.08.09, 09:59
      Coś czuję, że ktoś ważny tamtędy jeździ...
    • ania_2010 A co z Hetmańską na przykład albo Wojska Polskiego 05.08.09, 10:17
      od szpitala Biziela do Ronda Kujawskiego?
    • wojtek2000 Re: Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 05.08.09, 10:33
      nie wiem co tam chcą remontować asfalt jest dobry
    • mr.creosote Re: Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 05.08.09, 10:52
      karun napisał:

      > (...) sa tragiczne ulice w bdg jak nakielska czy glinki czy
      > chodkiewicza

      Akurat Glinek, lepiej nie remontują. I tak kierowcy jadący przez Bydgoszcz w kierunku Torunia robią sobie skrót przez Glinki i Szpitalną. Jak będzie tam lepsza nawierzchnia, ruch jeszcze bardziej wzrośnie.
      • karun Re: Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 05.08.09, 11:45
        ale ja tam jezdze i tam jest tragicznie :(a po drugie ejst to
        zbiorcza dla jakis 50 tysiecy mieszkancow ulica wiec chyba powinna
        byc w lepszym stanie, zreszta jak wspomniana juz przezze mnie
        nakielska.a nie wymieniac dobry asfalt na moscie kazika,
    • pottawattamie a dla pieszych będzie możliwośc przejścia?wie ktoś 05.08.09, 12:18
      • greenkola Re: a dla pieszych będzie możliwośc przejścia?wie 05.08.09, 21:26
        most na spornej ? przeciez to jest tymczasowa przeprawa a nie zaden most. Fajnie
        ze go rozbiora i postawia nowy ale mam nadzieje ze nikt nie zapomni wyremontowac
        dojazdu do tego mostu.
        a co do kazia wielkiego to faktycznie chyba z nudow beda wymieniac ten asfalt...
    • model.testowy Ale co tam jest do remontu?! 05.08.09, 21:32
      Właśnie, co oni tam niby chcą remontować???
    • xboxer360 Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 06.08.09, 00:50
      Za odcinek od Ujejskiego do Ronda Kujawskiego by się mogli zabrać. Jeżdżę
      codziennie 79 i Jelczów oraz Conecto mi nie żal i tak się wkrótce zaczną
      rozpadać, ale Citaro naprawdę szkoda :(
      • frych47 Re: Most zamkną na trzy dni. Będą objazdy 06.08.09, 06:54
        Być może jest to remont w ramach gwarancji i miasto nic to nie kosztuje.
        Tylko Metropolia Bydgoska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka