medard46 29.03.04, 22:38 od czerwca wszystkie firmy muszą mieć koncesje, anie tylko ponad 500.000euro przychodu, będzie im trudniej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Obywatel Re: Leśna fabryka paliwa pod Lublińcem IP: *.org 30.03.04, 18:19 Czy można mieć nadzieję, że natychmiast zabezpieczony zostanie majątek tych bydlaków, a sąd asądzi zwrot wszystkich nielergalnie zarobionych przez nich pieniędzy, niezależnie od pierdla dla nich ? Nie ? No, to szkoda zachodu, idsiadkę mieli wkalkulowaną w zarobki. A podatnicy dalej będą karmić policję i sądy - co to mają raj ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tschenstochauer frajer miler!!! IP: *.nas3.is1.u-net.net 31.03.04, 02:38 milerowi zaczelo brakowac kasy w budzecie stad te lapanki mezczyzno skoncz wreszcie! caly narod czeka no chyba zes ciota a nie facet ty napakowany wysolariowany poliposakcyjny wymejkapowany kurduplu Odpowiedz Link Zgłoś