Dodaj do ulubionych

Leśna fabryka paliwa pod Lublińcem

29.03.04, 22:38
od czerwca wszystkie firmy muszą mieć koncesje, anie tylko ponad 500.000euro
przychodu, będzie im trudniej
Obserwuj wątek
    • Gość: Obywatel Re: Leśna fabryka paliwa pod Lublińcem IP: *.org 30.03.04, 18:19
      Czy można mieć nadzieję, że natychmiast zabezpieczony zostanie majątek tych
      bydlaków, a sąd asądzi zwrot wszystkich nielergalnie zarobionych przez nich
      pieniędzy, niezależnie od pierdla dla nich ? Nie ? No, to szkoda zachodu,
      idsiadkę mieli wkalkulowaną w zarobki. A podatnicy dalej będą karmić policję i
      sądy - co to mają raj !
    • Gość: tschenstochauer frajer miler!!! IP: *.nas3.is1.u-net.net 31.03.04, 02:38
      milerowi zaczelo brakowac kasy w budzecie stad te lapanki
      mezczyzno skoncz wreszcie!
      caly narod czeka
      no chyba zes ciota a nie facet
      ty napakowany wysolariowany poliposakcyjny wymejkapowany kurduplu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka