Witam od 1 marca wracam do pracy a synek idzie do żłobka i mam takie pytanie do mam dzieci, które w podobnym wieku posłały dzieci do żłobka. Ile czasu zajęła adaptacja w żłobku Waszym pociechą? Wiem, że każde dziecko jest inne dlatego dodam, że synek od ósmego miesiąca nie lubi rozstawać się ze mną lub moim mężem, jednak pociesza mnie fakt, że uwielbia inne dzieci czy to ma duże znaczenie? Pani w żłobku doradza żeby przez pierwsze 2 dni przyprowadzić go od 8 do 12, bo od 12 dzieci spią. Kolejne dwa dni odbierać po spaniu i potem już na cały dzień zostawić. Myślę, że to dobre rozwiązanie jednak chciała bym zapytać Was o zdanie? Proszę o odpowiedź mamy dzieciaczków baaaaaaardzo przywiązanych do mamusi