niuniek764
25.04.04, 16:54
nie lubię czytać cudzych pamiętników, a zwłaszcza tych pisanych dla nagrody
by coś zdobyć.Każdy rodzić przeżywa naswój sposób rodzicielstwo i jest to ta
mała tajemnica miedzy mną a tym bobasem, która jest jak dar, ale nie na
sprzedaż.