japanunieprzerywalempanieposle 28.10.11, 22:26 a konkretnie tego wysklepienie, wyzolwienia na poszeszwie stopy. co to jest i od czego to sie bierze ? czy sa jkaies wkladki ktore wypalniaja to miejsce i stopa sie tak nie nadywreza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ardzuna Re: bol stop 28.10.11, 22:33 Polecam matę jeżyk. Mnie podeszwy stóp bolą od wyprofilowanych butów, w których mięśnie inaczej pracują niż w stanie naturalnym (bo własnie na przykład to wysklepienie jest podparte, a nie powinno być). Odpowiedz Link Zgłoś