28.10.11, 22:26
a konkretnie tego wysklepienie, wyzolwienia na poszeszwie stopy. co to jest i od czego to sie bierze ? czy sa jkaies wkladki ktore wypalniaja to miejsce i stopa sie tak nie nadywreza?
Obserwuj wątek
    • ardzuna Re: bol stop 28.10.11, 22:33
      Polecam matę jeżyk. Mnie podeszwy stóp bolą od wyprofilowanych butów, w których mięśnie inaczej pracują niż w stanie naturalnym (bo własnie na przykład to wysklepienie jest podparte, a nie powinno być).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka