grouse1 13.04.12, 21:51 W ramach walki z nudą oglądam "Kochaj i tańcz" i naszła mnie taka refleksja, że wyszłam za mąż za DENTYSTĘ. Macie też czasem takie ciche przemyślenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edorka1 Re: Refleksja 13.04.12, 21:54 Ze za dentystę???? Nie mam takich problemów, ale swoja drogą tancerz to jest chyba gorsza sytuacja niż stomatolog . Odpowiedz Link Zgłoś
grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:20 Edorka To refleksja z podtekstem miała być Odpowiedz Link Zgłoś
grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:28 No dobrze . . . tzn. chyba dobrze . . . bo dobrze, prawda????? Odpowiedz Link Zgłoś
grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:22 Ogólnie to nie, ale czasami przy oglądaniu takich filmów wraca do mnie uparcie myśl, a co by było, gdybym jednak wybrała TANCERZA? Więc może jednak załuję tylko nie chcę sie sama przed sobą do tego przyznać Ach zamiast zabić nudę to się zdołowałam. Lepiej było obejrzeć milionowy odcinek "Mody na sukces". Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Refleksja 14.04.12, 09:58 czasami przy oglądaniu takich filmów wraca do mnie uparcie > myśl, a co by było, gdybym jednak wybrała TANCERZA? A miałaś możliwość wybrania tancerza,czy to tylko takie mrzonki? Odpowiedz Link Zgłoś
borys314 Re: 13.04.12, 22:10 Widziałem ten film. Jest tak słaby, że aż zęby bolą (nomen omen). Nudy tym raczej nie zwalczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnaalineczka Re: Refleksja 13.04.12, 22:11 za dentyste nie wyszlam kochaj i tancz nie ogladam/ogladalam ( kurna nawet nie wiem czy to film czy serial) ale refleksje podczas ogladania filmow miewam chociaz czesciej ksiazek zawsze mam wrazenie ze ksiazki powiedzmy z nizszej polki sa o mnie Odpowiedz Link Zgłoś
wuika Re: Refleksja 13.04.12, 23:24 Ja to się odnajduję czasem w takich bohaterach, że wstyd się przyznać Odpowiedz Link Zgłoś
grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:26 Czyli romantyczna miłość, motyle w brzuchu, ukradkowe pocałunki (bo rozumiem, ze ta niższa półka - to półka Harlekinów) - czyli wyszłaś za TANCERZA !!! Więc czemu ja wybrałam DENTYSTĘ??? Odpowiedz Link Zgłoś
edorka1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:30 Żeby mieć piękne zęby w ramach bonusu i żeby on miał piękne zęby? Odpowiedz Link Zgłoś
czarnaalineczka Re: Refleksja 13.04.12, 23:32 za nikogo nie wyszlam i nie harlekiny i motylki raczej brida i poczekajka Odpowiedz Link Zgłoś