13.04.12, 21:51
W ramach walki z nudą oglądam "Kochaj i tańcz" i naszła mnie taka refleksja, że wyszłam za mąż za DENTYSTĘ. Macie też czasem takie ciche przemyślenia?
Obserwuj wątek
    • edorka1 Re: Refleksja 13.04.12, 21:54
      Ze za dentystę???? Nie mam takich problemów, ale swoja drogą tancerz to jest chyba gorsza sytuacja niż stomatolog smile.
      • grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:20
        Edorka To refleksja z podtekstem miała być wink
      • edorka1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:25
        Więc jednak dobrze, że za dentystę?
        • grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:28
          No dobrze . . . tzn. chyba dobrze . . . bo dobrze, prawda?????
          • edorka1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:32
            Dentyści też chcą być kochani smile
    • kub-ma Re: Refleksja 13.04.12, 22:07
      Ale że żałujesz?
      • grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:22
        Ogólnie to nie, ale czasami przy oglądaniu takich filmów wraca do mnie uparcie myśl, a co by było, gdybym jednak wybrała TANCERZA? Więc może jednak załuję tylko nie chcę sie sama przed sobą do tego przyznać sad Ach zamiast zabić nudę to się zdołowałam. Lepiej było obejrzeć milionowy odcinek "Mody na sukces".
        • gryzelda71 Re: Refleksja 14.04.12, 09:58
          czasami przy oglądaniu takich filmów wraca do mnie uparcie
          > myśl, a co by było, gdybym jednak wybrała TANCERZA?

          A miałaś możliwość wybrania tancerza,czy to tylko takie mrzonki?
    • borys314 Re: 13.04.12, 22:10
      Widziałem ten film. Jest tak słaby, że aż zęby bolą (nomen omenwink). Nudy tym raczej nie zwalczysz.
    • czarnaalineczka Re: Refleksja 13.04.12, 22:11
      za dentyste nie wyszlam
      kochaj i tancz nie ogladam/ogladalam ( kurna nawet nie wiem czy to film czy serial)
      ale refleksje podczas ogladania filmow miewam chociaz czesciej ksiazek
      zawsze mam wrazenie ze ksiazki powiedzmy z nizszej polki suspicioussa o mnie suspicious
      • wuika Re: Refleksja 13.04.12, 23:24
        Ja to się odnajduję czasem w takich bohaterach, że wstyd się przyznać big_grin
      • grouse1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:26
        Czyli romantyczna miłość, motyle w brzuchu, ukradkowe pocałunki (bo rozumiem, ze ta niższa półka - to półka Harlekinów) - czyli wyszłaś za TANCERZA !!! Więc czemu ja wybrałam DENTYSTĘ??? wink
        • edorka1 Re: Refleksja 13.04.12, 23:30
          Żeby mieć piękne zęby w ramach bonusu i żeby on miał piękne zęby?

        • czarnaalineczka Re: Refleksja 13.04.12, 23:32
          za nikogo nie wyszlam

          i nie harlekiny i motylki
          raczej brida i poczekajka suspicious
    • nangaparbat3 Re: Refleksja 14.04.12, 00:01
      Nie. Ex nie jest dentystą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka