lucerka78
14.04.12, 08:15
Wiem, ze brzmi to idiotycznie ale po raz pierwszy w zyciu facet odszedl ode mnie zostawiajac mnie wierzaca do konca w ten zwiazek.
Nigdy nie myslalam , ze bede mogla poczuc taki ch.lerny bol.
Nie wiem jak sobie z tym radzic. Nie wiem jak dalej zyc do licha.