mosiek22 26.11.12, 13:30 Dziś w w szpitalu zmarła babcia mojego faceta. Jest on jedyną jej rodziną i trzeba pozałatwiać formalności. Może któraś z was wie jaka procedura nas czeka w związku z pogrzebem??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lucadimontezemolo Re: Proszę pomóżcie 26.11.12, 13:37 Najlepiej udać się do zakładu pogrzebowego, w zasadzie wszystko będzie tam załatwione.Pozostaje zastanowić się nad tym czy babcia będzie skremowana czy pochówek tradycyjny, czy pogrzeb świecki czy religijny, kogo zawiadomić.I czy przewidujecie jakieś spotkanie po pogrzebie. Odpowiedz Link Zgłoś
kunda77 Re: Proszę pomóżcie 26.11.12, 13:52 Szpital wystawi wam kartę zgonu, z ta karta idziecie do USC do którego przynależy szpital, wez tez dokumenty babci tam ci wystawia akt zgonu i dopiero wtedy jedziesz do wybranego zakładu pogrzebowego...acha w szpitalu musisz powiedzieć potem jaki zakład pogrzebowy macie aby mu wydali ciało. Zakład pogrzebowy załatwia wszystkie formalności jeśli chcecie ale potrzeba aktu zgonu Musicie jeszcze wybrać cmentarz i poinformować grabarza czy macie grób czy nie i jeśli chcecie to ksiądza Odpowiedz Link Zgłoś