Dodaj do ulubionych

jeszcze o sukienkach

29.03.14, 21:44
Zaczęłam się rozglądać za jakimś odzieniem na komunię dziecka i nic mi się nie podobasad. Dominuje fason: bez rękawów, bardzo dopasowana w talii, często b. krótka, albo w drugą stronę - jakieś bezkształtne worki bez miejsca na biust. A ja chciałabym coś prostego, eleganckiego, ale niego luźniejszego, z lekkim rękawkiem, do kolan, z dobrego materiału, dobrze uszyte, w ładnych kolorach. Gdzie szukać, gdzie?
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: jeszcze o sukienkach 29.03.14, 21:52
      Kupuję sukienki w Pretty Girl, mają podszewki i są uszyte na kobiety, ale w ofercie sporo krótkich. Mozesz zobaczyć ich sklep on-line.
      • eilian Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 19:35
        Dzięki, przejrzałam ich stronę, ale jak dla mnie wszystkie są za krótkie, do pół uda, albo i wyżej, źle się czuję w takich długościach.
    • ichi51e Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 19:56
      Boze big_grin myslalam ze to sukienki dla dziecka szukasz big_grin dopiero te kolory mnie ruszyly ze to dla matki!! big_grin
    • agni71 Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:13
      Może Bata Cupriak, ale dawno nie oglądałam ani nie mierzyłam na zywo. Nie wiem, jak u niej ze zmieszczeniem biustu w sukience, na pewno ma długości do kolan. Niestety, mam wrażenie, ze dawniej kolekcje były ładniejsze. Teraz większośc bez dekoltu, ale przynajmniej bywają z rękawkami.
      z nowej kolekcji
      www.beatacupriak.pl/product/821/sukienka-z-polokraglymi-cieciami
      www.beatacupriak.pl/product/806/sukienka-bezowa-z-granatowymi-lamowkami
      www.beatacupriak.pl/product/829/sukienka-waska-granatowa-
      www.beatacupriak.pl/product/828/sukienka-w-pasy-w-odcieniach-zlota-
      www.beatacupriak.pl/product/818/sukienka-morelowo-bezowa

      z outletu
      www.beatacupriak.pl/product/101/sukienka-granatowa-w-bordowe-kwiaty
      www.beatacupriak.pl/product/79/sukienka-malachitowa-zielen
      z kolekcji 2013
      www.beatacupriak.pl/product/357/sukienka-jasnozolta-ze-zlota-klamerka
      www.beatacupriak.pl/product/264/sukienka-pistacjowa-ze-srebrna-klamra-rybka
      www.beatacupriak.pl/product/202/sukienka-z-baskinkami-koralowa-czerwien
      • eilian Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:25
        Cupriak oglądałam też. Tegoroczne jakieś nijakie, workowate. Może z tych starszych kolekcji coś znajdę.
        • awidyna Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:36
          Zdarzyło mi się tu kupić kilka sukienek. www.modema.pl/pol_m_Odziez-Damska_Sukienki_Sukienki-wizytowe-336.html
          Jak masz duży biust to biubiu polecę, ale wyboru dużego nie ma, aczkolwiek biust leży doskonale wink
    • zana781 Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:28
      Mam ten sam problem,wczoraj kupilam taka sukienke.jak nie znajde niclepszego to zaloze te.www.emonnari.pl/sukienki/5097-sukienka-w-stylu-lat-60-tych.html#/rozmiar-40/kolor-rozowy
      • eilian Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:37
        ładna
      • klamkas Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:39
        W tym stylu widziałam też w Simple - ładne rzeczy mają na tegoroczną wiosnę smile.
    • kkalipso Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 21:41
      A czy to koniecznie musi być sukienka? Nie można ładnie skompletować koszuli, eleganckiej bluzki ze spódnicą bądź spodniami.
    • mamaemmy Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 22:02
      Z tańszych ,niż tu dziewczyny podaja-znajdziesz w Mohito
      Ja-jesli nie znajdę czegoś fajnego,idę w tej co byłam rok temu na komunii chrześnicy,pudrowy róż,wytłaczane kwiatki
      https://images65.fotosik.pl/823/8abc60d00e52bef7med.jpg
      • anetuchap Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 22:08
        Mi osobiście podoba się ta,ale cena nie dla mniesad

        mostrami.pl/product-pol-14961-Sukienka-w-kwiaty-roz-zielen-zloty.html
        • gaga-sie Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 23:08
          A mnie wkurza, że w sklepach przewaga sukienek, które wzornictwem i fakturą przypominają obicia kanapowe.
      • gaga-sie Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 23:10
        Przyglądałam się jej, materiał to jakiś bistor wytłaczany? Siermiężne te sukienki, też szukam i nic....
    • werualta Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 22:11
      nie poradzę Ci, unikam galerii i centrów
      poszperaj w lokalnych sklepikach;
      ja takową znalazłam w lokalnym sklepie, odpowiadał mi kolor, fason, długość (odrobinę za kolano), podszewka oczywiście, krótki rękaw, uszyta jak na kobietę.. kupowałam w ub.roku.
      • sarabis Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 22:15
        Ja lubię Monnari ale raczej na wyprzedażach, po przystepniejszych cenach
    • mika_p Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 22:37
      W zeszłym roku pięęęęęęęękną sukienkę na komunię córki kupiłam sobie w Quiosque
      Już jej nie ma, ale może taka ci się spodoba?
      srv0.heppin.com/sukienka_model_43f59182_prod_id-26280.htm
      Moja była taka:
      srv0.heppin.com/sukienka_model_47g734651_prod_id-18380.htm
      i dokupiłam sobie do niej czerwony żakiecik z rękawem 2/3
      Ze strony quiosque wchodzisz do dwoch sklepow internetowych, jeden to heppin, ten co linkowany wyżej,a drugi www.perhapsme.com/ - oba to agregaty wielomarkowe, moze wpadnie ci cos w oko (mnie wpadło wink) )
      • eilian Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 17:28
        Quiosque lubię. Rok temu przymierzałam tam nawet kilka kiecek, ale stwierdziłam, że może jeszcze schudnę i nie kupiłamwink.
    • lilyrush Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 23:04
      ostatnio i sobie i mamie kupowałam tu:

      modbis.pl/
      • klamkas Re: jeszcze o sukienkach 30.03.14, 23:50
        Niektóre nawet ciekawe, ale rozmiarówka powala - 82 w pasie w rozmiarze 36?! Chyba z zapasem na poczwórny obiad...
        • agni71 Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 08:00
          W tym modelu, który sprawdziłam obwód w pasie w rozmiarze 36 to 70 cm, 38 - 74 cm, obwód 82 cm to obwód podany dla rozmiaru 42. Coś chyba źle spojrzałaś na tabelke rozmiarów.
          • klamkas Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:03
            modbis.pl/product-pol-3036-Sukienka-damska-Emilia-I-chabrowa-kreacja-z-modnymi-suwakami-.html
            Jak byk 82 wink.
            • agni71 Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:17
              tyle, że to kolekcja dla puszystych, pewnie ubrania maja trochę inne proporcje.
              • klamkas Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:28
                No może, chociaż ta akurat jest w kategorii wizytowe i bez dopisku "wyszczuplające". Tak czy inaczej - to nie jest wymiar na 36 wink.
            • agni71 Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:31
              jest w kategorii sukienki dla puszystych, zobacz sobie po lewej.
          • lady-z-gaga Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:07
            A ja w innym modelu widzę talię 74 w rozmiarze 36.
            Każdy fason inaczej? dziwne firma
            • agni71 Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:17
              Ale może to i fajne, każdy ma szansę cos na swoje wymiary znaleźć smile Ciekawe tylko jak z jakością?
    • cosmetic.wipes Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 12:07
      Z miejscem na biust w BiuBiu znajdziesz.
    • agaja5b Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 17:35
      Ja też, mają sporo fajnych rzeczy, mnóstwo sukienek na okazje właśnie.
      • agaja5b Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 17:36
        Znaczy miałam się podpiąć pod Trisssmile
    • tusia-83 Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 17:43
      Zobacz Vissavi. Szyją w Polsce z dobrych materiałów. Też mam taki problem jak ty, nie lubię zbyt krótkich sukienek i spódniczek (takich do pół uda, sic!) z pasem pod pachami.
      Często noszę sukienki, z tej firmy mam ich kilka, po prostu je uwielbiam.
      Stronka:
      sklep.vissavi.pl/
      • mania11111 Re: jeszcze o sukienkach 31.03.14, 21:26
        Hej ja też szukam czegos na komunię córki .Nie sukienkowa jestem moze doradzicie .Znalazłam taką +granatowa marynarka +szpilki granat albo czerwone ??? Moze być czy tandeta ??/
        www.bonprix.pl/style/sukienka-koronkowa-161091098/?catalogueNumber=909350&category=114&type=image&return=ref

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka