05.11.14, 22:06
Widzialyscie ten film? W koncu fajna opowiesc bez jakiegos naginania na sile (patrz ostatnio chocby Zaginiona dziewczyna). Wlasnie wrocilam z kina...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka