moonbat Re: pytanie o herbate 08.04.19, 19:54 Lady Winchester, rhubarb and custard, peppermint and liquorice- to z Char Whisky tea, cherry blossom- Whittards Wszystkie lisciaste, zaparzane w koszyczku nakladanym na kubek. Odpowiedz Link Zgłoś
mary_lu Re: pytanie o herbate 08.04.19, 20:36 Tak z półtora litra dziennie. Ahmad Tea No.1, widzę, że nie jestem jedyną fanką. Zawsze z mlekiem. To jest dla mnie podstawa życia. Może nie być kawy, wody mineralnej, mogę wyłączyć dowolny składnik z diety, ale musi być w domu aromatyczna herbata z mlekiem. W dużym białym kubku z delikatnej ceramiki. Odpowiedz Link Zgłoś