Dodaj do ulubionych

pytanie o herbate

    • moonbat Re: pytanie o herbate 08.04.19, 19:54
      Lady Winchester, rhubarb and custard, peppermint and liquorice- to z Char
      Whisky tea, cherry blossom- Whittards
      Wszystkie lisciaste, zaparzane w koszyczku nakladanym na kubek.
    • mary_lu Re: pytanie o herbate 08.04.19, 20:36
      Tak z półtora litra dziennie. Ahmad Tea No.1, widzę, że nie jestem jedyną fanką. Zawsze z mlekiem. To jest dla mnie podstawa życia. Może nie być kawy, wody mineralnej, mogę wyłączyć dowolny składnik z diety, ale musi być w domu aromatyczna herbata z mlekiem. W dużym białym kubku z delikatnej ceramiki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka